- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nutnosť owneru st66 a výber šnúry na sumčiu prívlač.
otázka jedna: potebujem poradiť šnúru na prívlač rozmýšlal som nad power pro 0.41 alebo 0,43 čiže 65lb alebo 80lb ešte som rozmýšlal nad whiplash 0,28 ... ta je priemerovo cca skoro 0.40ka v reale
otázka dva: mám kúpených pár woblerov začal som meniť háky a tie st 66ky sa my zdajú dosť prehnané mám woblerov na ktorých idú háky od 1/0ky do 3/0 a myslím si že pri 0,40ke šnúre nema šancu sumec vyrovnať a skôr roztrhne šnúru nestačila by st46 ktorá je tenšia a lahšie sa pichne ... ?? jasne že na mikro woblerov velkosti 8cm st 46ka nestačí ale hovoríme o kapánek väčších hákoch
dakujem za odpovede
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Ndrako - Profil | Čt 7.4.2016 22:56:04
Ndrako - Profil | Čt 7.4.2016 22:50:22
NP!F - Profil | Čt 7.4.2016 22:34:07
Ndrako - Profil | Čt 7.4.2016 22:23:54
NRavachol - Profil | St 23.3.2016 19:04:02
Zkusim jich zas letos vic a budu selektovat :) dik za typ na ownery
NRavachol - Profil | St 23.3.2016 18:58:28
Nj.sladkay - Profil | St 23.3.2016 18:37:20
NP!F - Profil | St 23.3.2016 18:27:52
Nj.sladkay - Profil | St 23.3.2016 18:17:57
NP!F - Profil | St 23.3.2016 18:02:18
NP!F - Profil | St 23.3.2016 16:21:55
Pouzival som toto, celkom spokojnost, platil som tusim 36 dolarov za 100ks. Samozrejme nie z toho shopu, kde je odkaz. Teraz pouzivam neviem co, kupili sme toho za igelitku bez nazvu.
http://www.ebay.com/itm/OWNER-CUTTING-POINT-JIG-HOOK-21-g-5-0-PROFESSIONAL-HEAD-LEAD-JIGHEADS-/181904820967?hash=item2a5a5f4ae7:g:IVUAAOxy79JRhscC
Nmastrof - Profil | St 23.3.2016 11:06:20
Nj.sladkay - Profil | St 23.3.2016 10:42:23
NPedro1 - Profil | St 23.3.2016 10:08:24
NRavachol - Profil | Út 22.3.2016 19:53:41
V terenu je ale jeste vyzkouseny nemam:
http://www.nastrahy.cz/jigove-hlavicky/jigove-hlavicky-matzuo-sea/matzuo-sea-4-0-5ks
Nmastrof - Profil | Ne 20.3.2016 8:12:28
NPedro1 - Profil | So 19.3.2016 11:16:58
Nmastrof - Profil | Pá 18.3.2016 18:55:23
NPedro1 - Profil | Pá 18.3.2016 15:49:25
Nmastrof - Profil | Pá 18.3.2016 13:03:41
NHawk123 - Profil | Pá 18.3.2016 12:28:22
NPedro1 - Profil | Pá 18.3.2016 11:48:44
NHawk123 - Profil | Pá 18.3.2016 11:19:37
NPedro1 - Profil | Pá 18.3.2016 11:12:32
NOrion24 - Profil | Pá 18.3.2016 10:38:53
jeden hak je tiez super pri vytahovani ryby...ked sa nemusis "bat toho druheho "...:-)
NHawk123 - Profil | Pá 18.3.2016 10:31:34
NOrion24 - Profil | Pá 18.3.2016 10:12:07
unas su natom obchody lepsie...ak by som nevymyslal somariny maju v podstate vsetko co potrebujem.....(teda okrem cervených prutov no :-)
tie rezervy....to je strasne....zhromazditelia sme.....kua isto toho mam viac ako niektore velkosklady :-)
Nj.sladkay - Profil | Pá 18.3.2016 10:08:43
dilino, to ze prides do obchodu, mas tam st 36, 41, 66 na trhacku, nie vsade a uz toboz nie v malych velkostiach, co by slo dat na voba
potom nejake papeky od severnych susedov,70 teleskopiek, 2 sportexi a 20 kilo gum do norska. vid. take normalne slovenske rybarske potreby :)))
takze pridem do obchodu a nemam co kupit. maximalne raz za 100 rokov sa najde nejaky vob lezak
takze namiesto toho aby som lietal po meste jak il cocote si v klude odklikam co treba a pianko a zoberem aj do rezervy aby ma nejaky zolik neprekvapil, ked odtrhnem toho prveho voba :)
NOrion24 - Profil | Pá 18.3.2016 9:59:37
NOrion24 - Profil | Pá 18.3.2016 9:59:16
otazocka brzdu mas na fest? ci presmykne ked treba(je mijasne ze normalna ryba si to berie aj cez dotiahnutu)
NP!F - Profil | Pá 18.3.2016 9:50:24
Nj.sladkay - Profil | Pá 18.3.2016 9:47:51
NOrion24 - Profil | Pá 18.3.2016 9:24:41
NOrion24 - Profil | Pá 18.3.2016 9:22:18
Nj.sladkay - Profil | Pá 18.3.2016 9:15:29
NRavachol - Profil | Pá 18.3.2016 9:14:19
NOrion24 - Profil | Pá 18.3.2016 9:00:35
NP!F - Profil | Čt 17.3.2016 21:22:15
Nj.sladkay - Profil | Čt 17.3.2016 20:41:05
Nj.sladkay - Profil | Čt 17.3.2016 20:38:40
vsetko je, ak mas love a 95% z tych veci je na Sk na pulte nezohnatelne.
ja karabinu pouzivam a zatial problem nebol.
madari casto pouzivaju bezuzlovu spojku alebo lepenu slucku z hrubej navazcovky / ta sa ale hodi do talianska, na normalnu vlacku nezmysel
NRavachol - Profil | Čt 17.3.2016 20:31:34
Uvidím letos, na nejaký woby hodím zahlý ownery, na nějaký vymyslím něco novýho rovnýho a zkusím srovnávat.
Nlexo - Profil | Čt 17.3.2016 20:15:36
Nlexo - Profil | Čt 17.3.2016 20:13:56
Nlexo - Profil | Čt 17.3.2016 20:12:59
Nlexo - Profil | Čt 17.3.2016 20:08:56
NOrion24 - Profil | Čt 17.3.2016 19:57:07
NIza - Profil | Čt 17.3.2016 19:11:08
NRavachol - Profil | Čt 17.3.2016 18:47:39
J13 tim asi zkusim prekovat na ukor owneru.
NOrion24 - Profil | Čt 17.3.2016 14:23:29
Nj.sladkay - Profil | Čt 17.3.2016 14:14:23
NOrion24 - Profil | Čt 17.3.2016 14:12:42
Nj.sladkay - Profil | Čt 17.3.2016 14:11:49
to je pravda, len potom sa nahadzes jak dilino, kym ti ten druhy zacne fungovat :)
NOrion24 - Profil | Čt 17.3.2016 14:06:56
druhy skusam ak prvy utrhnem :-)
Nj.sladkay - Profil | Čt 17.3.2016 14:05:57
a madarsku slucku tahat nebudem
Kde to žije - dravci
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
7:44NBurza na přívlačové nástrahy 33417
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










