NIza - Profil | Ne 22.1.2017 14:22:46
Martinbati >> Už je domluvenej speed a dohoda se drží.
NMartinbati - Profil | Ne 22.1.2017 14:20:09
Iza >> zas az tak moc mi ho netreba, ked sa niekde objavi za par supov tak po nom skocim :)
ta 20tka je na ebay v uk za 90 euro+postovne, ak by si velmi chcel :)
NIza - Profil | Ne 22.1.2017 14:04:17
Martinbati >> Tu 30ku mají v ravenu a víceméně všude, ale 20gramka není snad nikde. Po debatě tady sem na něj dostal nabídku a využil ji.
NMartinbati - Profil | Ne 22.1.2017 13:52:16
Iza >> ja som ho vzal len do rezervy kedze bol v bazari velmi lacno, 30g som nedrzal, ja mam ten do 21g. Ked natrafim na 30gramaca tak kupim tiez :)
NIza - Profil | Ne 22.1.2017 13:40:31
Martinbati >> Už sem pořešil toho speeda. V příštím týdnu přijde:-)
Ale jak říkáš, měl sem v rukách tu 30gr verzi a ten prut se mi vyloženě líbí:-)
NMartinbati - Profil | Ne 22.1.2017 12:56:20
Iza >> veritas 20g je super blank no sedlo je hnus, bojim sa tam dat lepsi navijak.. Chcelo by to previazat
Nj.sladkay - Profil | So 21.1.2017 22:36:37
S&F - pescador >> no asi tak :)
NS&F - pescador - Profil | So 21.1.2017 13:25:48
martcv >> Přesně tak Martine. V tom duchu to bylo tak taky i psáno :-)
NS&F - pescador - Profil | So 21.1.2017 13:25:14
doktor multiplikator >> j.sladkay - 21.1.2017 7:53:42 >> Tak to nevím ale možné to je :-) .... i když člověk nikdy neví.
Nmartcv - Profil | So 21.1.2017 12:58:34
S&F - pescador >> to je stejný jak s většinou bab.....pozlátko navrchu....:-)
NIza - Profil | So 21.1.2017 9:16:23
skwor >> no ještě tak sehnat Veritas do 20gr, ale i ta 30ka by šla:-)
NIza - Profil | So 21.1.2017 9:12:42
skwor >> zatím vede penzill do 17gr (až na tu rukojet) Pak bych potřeboval do ruky quantum accurist 7-21gr a dragon CTX do 21gr. Všechno jsou to jednodíly. Doufám, že na výstavě něco bude
NIza - Profil | So 21.1.2017 9:08:50
skwor >> jj, ty tam jsou. Ještě zkusím zavolat kámošovi co v gamarusu prodává, jestli by se nedal ještě sehnat. No na výstavě budu hledat a vybírat.
Nskwor - Profil | So 21.1.2017 9:02:05
Iza >> Koukám. Spletl jsem si to s těmi jednodílnými Beasty, ty tam jsou.
NIza - Profil | So 21.1.2017 9:00:46
skwor >> nemá
Nskwor - Profil | So 21.1.2017 8:56:35
GTdpcfix >> Gammarus už je taky nemá?
NIza - Profil | So 21.1.2017 8:49:23
GTdpcfix >> No to je přesně ono, jen to prosekávání bych s ním neprovozoval :-)
Takže sem udělal chybu, že sem ho nekoupil, když byl v gamarusu za nula nula nic a trval pořád na multíkové verzi:-(
Nj.sladkay - Profil | So 21.1.2017 7:53:42
S&F - pescador >> zeby si aj ty dostal rozum : ))
NGTdpcfix - Profil | So 21.1.2017 6:14:58
Iza >> jojo jsou vsechny pryc ale sem ta se tady objevi na bazaru a co me vetsinou prekvapi tak kolikrat je to novy kus(nebo jakoze nechytany)
Je to takovy nezmar prut,chvili chytam gumy,pri prejezdu nasadim wobika a troluji a nebo si s nim jen tak sekam cestu k vode pres koprivy😂😂😂
Jo a perfektne se s nim chyta s mensima sliderama...
NIza - Profil | Pá 20.1.2017 16:56:44
GTdpcfix >> taky si to myslím, mel sem ten prut v ruce v dobe, kdy je dovezl gamarus a stal kolem 4 litrů, pak sem na nej koukal v jejich eshopu snad za 1200,- No a ted, kdyz bych ho chtel koupit, tak nikde nic není. Neco na trhu je, ale neni toho moc a zatim mi do oka a ruky nic nepadlo:-(
NGTdpcfix - Profil | Pá 20.1.2017 16:25:25
Iza >> taky jej mam (speeda)kupoval jsme ho za smesnou castku zde na mrku a myslim.ze to je to co by se ti mohlo libit
Nromanesku1 - Profil | Pá 20.1.2017 9:09:59
Skusal ste niekto - Daiwa Prorex XR 240cm 7-21g ?
Nu x a - Profil | Pá 20.1.2017 3:10:04
já jsem stejně jako Vlasta také zamilovaný ale do Catany...
NIza - Profil | Čt 19.1.2017 20:48:38
milanpindryc >> proc ne, ale chci to do ruky a ty pruty uz moc nejsou.
NIza - Profil | Čt 19.1.2017 20:19:05
S&F - pescador >> ja se právě po roce chytani v teto gramáži s multikem, rozhod, ze bude lepší smekac a tak resim proutek, ktery bude mit vlastnosti jake potrebuju a bude znacne pretizitelny (jednodil) na chytani v zarostlem terenu ze břehu, lode, boatu na gumy, woby, střapce, jenze ono toho na nasem trhu moc neni:-(
NS&F - pescador - Profil | Čt 19.1.2017 19:43:28
Iza >> Já pruty nyní už neřeším. Poslední do sbírky mám vybrán a cítím,že už nic dlouho potřebovat nebudu. Prostě není proč a jsem spokojený s tím co už vlastním.
NIza - Profil | Čt 19.1.2017 19:39:38
S&F - pescador >> to uz tak u prutu bývá:-( Ja uz asi mesic koukam po jednodilu na smkac v gramazi kolem 20gr. Neco prijemnyho na down deep shad rap, nebo hornety jako nejvetsi nastrahy. Uz sem toho mel dost v ruce a zatim nejlepsi pocit z blanku sem mel u penzilu do 17gr, ale ta rukojeť je hrozna. Ted jeste nekde osahat quantum accurist do 21gr a pak uz jen dragon. Nemas nějaký tip?
NS&F - pescador - Profil | St 18.1.2017 21:16:30
Iza >> Po čase jsem zjistil,že pod nazdobeným pozlátkem nebylo to co jsem očekával
NIza - Profil | St 18.1.2017 21:14:38
S&F - pescador >> a on (prut) pak odešel?
NIza - Profil | St 18.1.2017 21:08:51
S&F - pescador >> jak se to mohlo stát???
NS&F - pescador - Profil | St 18.1.2017 20:56:36
Iza >> ........ dokonce se mě stalo,že prut mě zlomil srdce
NIza - Profil | St 18.1.2017 20:56:15
bowman >> samosebou:-)
Nbowman - Profil | St 18.1.2017 20:50:49
Iza >> Zlomit se dají i ty ruce co ten prut drží :o)))
NIza - Profil | St 18.1.2017 20:42:27
Orion24 >> zlomit jde vsechno a každý!!!
Nskwor - Profil | Po 16.1.2017 19:26:01
Orion24 >> Vždycky jsem to viděl jenom z povzdálí, ale očividně to jde :)
NOrion24 - Profil | Po 16.1.2017 19:05:51
skwor >> ako chces lamat niečo co sa vie zauzliť....
Nskwor - Profil | So 14.1.2017 19:36:42
GTdpcfix >> Taková legenda se přece neláme :) Vlastně kamarád zničil tu feederovou, takže vím o třech. A radši stop, ať kolegovi nezaspamujem fórum ;-)
NGTdpcfix - Profil | So 14.1.2017 19:34:49
skwor >> vazne?tak jak dojdu domu vyfotim ti ji a ty se muzes vydat na toho yetiho😂😂
Nskwor - Profil | So 14.1.2017 9:08:39
u x a >> I tak je fotka zlomené catany vzácnější než ostrá fotka yetiho :)
Nu x a - Profil | Pá 13.1.2017 23:33:11
skwor >> neumětel zničí všechno!!!....i catanu..
Nskwor - Profil | Pá 13.1.2017 19:39:08
Palusko >> Ty vláčecí jsem viděl zlomené už dvě :)
NPalusko - Profil | Pá 13.1.2017 19:34:34
skwor >> na feeder v pohode :)
NPalusko - Profil | Pá 13.1.2017 19:33:53
Dam33 >> vsak je, chcel rychlejsi prut :) aj ked je pravda ze o par gramov bude aj silnejsi. Len neviem ci sa spiker este vobec vyraba.
NDam33 - Profil | Pá 13.1.2017 16:51:03
Palusko >> pokud by to mělo mít podobné účely, tak Spiker určitě ne...je to tuháč a sílá páteře je úplně jiná...:-)
NDam33 - Profil | Pá 13.1.2017 16:49:41
eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 13.1.2017 14:49:26 >> Já navijáky dost měním, nemám žádný jako celkovou sestavu, ale všechno jsou Daiwa velikost 2500,2506,2508
Nskwor - Profil | Pá 13.1.2017 16:08:17
u x a >> Co tohle? :) Mrtvá legenda.
NPalusko - Profil | Pá 13.1.2017 15:04:35
BaxxterGTI >> F.synapse teda rychlejsi nie je, to skor professional. Aj norstream ma rychlejsie pruty, napriklad spikera.
Npetrikveprik - Profil | Pá 13.1.2017 14:49:26
Dam33 >> prosím Tě - co máš na něm za navijáček (velikost a typ). Je to rovněž i můj oblíbenec. Chci mu dopřát nějaký lepší kolovrátek. Dík.
Nminatrix - Profil | Pá 13.1.2017 12:05:13
Pstruh27 >> to by dřív zkrachovali.. ;-)
NPstruh27 - Profil | Pá 13.1.2017 12:00:40
u x a >> uxa vzdy dobre poradi :-D teba by Shimano malo zamestnat ale zase by nepredavali nic ine len vsetky mozne Catany
NDam33 - Profil | Pá 13.1.2017 11:15:56
BaxxterGTI >> Pezon&Michel Instinct 180 2-7g...podle mě má lepší akci než Areal, ty už jsem prodal...
Nu x a - Profil | Pá 13.1.2017 3:39:38
BaxxterGTI >> zkus shimano catana sensitive spin...
NBaxxterGTI - Profil | Pá 13.1.2017 2:01:25
Tak môže byť aj v rovnakej alebo vyššej cene...
NMysho22 - Profil | St 13.4.2016 21:50:02
V nižšej cene nič neni iba vyššej ako je Favorit synapsa
NBaxxterGTI - Profil | Po 29.2.2016 16:01:05
Orion24 >> Viem že je fast mám ich doma 2 kusy, len chcem niečo podobe s rýchlejšou akciou ako Areal.
NOrion24 - Profil | So 27.2.2016 12:12:14
tak to teraz chces nemozne...on je fast...a ne xfast...:-)
a chcel si napisat prirovnali?...