Pstruhová sezóna se blíží...

Za dva měsíce tu máme začátek pstruhové sezony. Tak se pochlubte kolegové pstruhaři, s jakým arzenálem se na ně chystáte, co jste pořídili za nové pěkné kousky nebo jaké máte staré osvědčené.
Autor diskuse: NoobAngler - Profil , 18.2.2016 dravci - náčiní, doplňky

NPe-pig - Profil | Čt 24.3.2016 14:56:55

Majra7 >> Asi nutno opravit, co vlastně setřepe...

    NMajra7 - Profil | Čt 24.3.2016 14:42:47

    Zdarec, chtěl jsem se zeptat kolegů, co zkouší rotačky nebo woblery s jednoháčky - jak byste zhodnotili úspěšnost zdolání ryb? Občas mi totiž přijde, že ryba ten jednohák daleko snadněji setřepe, než jednohák.

      NLadaR - Profil | Čt 24.3.2016 14:01:30

      Něco málo na sobotní závody v Poličce.

        Nkkki - Profil | Po 21.3.2016 14:27:30

        Něco jsem dokoupil, ale netřeba moc, málo jsem toho loni utrhal.

          NNoobAngler - Profil | Po 21.3.2016 12:11:53

          Rožnovák >> Super, poděl se pak o zkušenosti, až je otestuješ u vody-

            NRožnovák - Profil | Pá 18.3.2016 23:09:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dneska mi přišly woblerky až z daleké Číny,11ks vyšlo ai na 350 kč.Vypadají trochu jak bonpary :-),ale na duháky a okyše budou stačit,uvidím jak budou chodit.

              Nltrab - Profil | So 27.2.2016 19:36:38

              martcv >> Samozřejmě, ryby, romantika, houby :-)))

                Nmartcv - Profil | So 27.2.2016 19:02:01

                Petr. >> ltrab - 27.2.2016 18:01:30 >> no myslel jsem trochu jinou romantiku....jako s dekou a pěkným doprovodem....:-)

                  Nltrab - Profil | So 27.2.2016 18:01:30

                  martcv >> Jo je tam krásně a hlavně klid a když neberou ryby, tak cestou nasbírám houby, pokud rostou.

                    Nmartcv - Profil | So 27.2.2016 15:16:02

                    Petr. >> ltrab - 27.2.2016 13:48:55 >> pod to se podepíšu...je tam krásně...ideální na romantiku....:-)
                    ale s rybama je to horší......moc se o to nikdo nestará....sice jsem tam už asi dva rok nebyl...ale letos to určitě napravím....:-)

                      Nltrab - Profil | So 27.2.2016 13:48:55

                      Jiří Šindelář >> Je to voda jako každá jiná zapsaná v soupisech revírů, není jednoduché tam něco ulovit, často je tam šance na ulovení nulová, pro mnoho rybářů nedostupná a nezajímavá. Jinak na fotkách je každá voda krásná.

                        Nltrab - Profil | So 27.2.2016 13:47:49

                        martcv >> Něco tam ještě je.

                          NJiří Šindelář - Profil | So 27.2.2016 12:41:26

                          Petr. >> ltrab - 27.2.2016 7:31:12 >> krásná voda, ale nechápu proč to sem dáváš, zničíš tu vodu

                            Nmartcv - Profil | So 27.2.2016 12:08:03

                            Petr. >> ltrab - 27.2.2016 7:31:12 >> Tak sem ty fotky zase tolik nedávej, nebo se tam brzy nehneš....:-)
                            ještě je tam tolik okounů?

                              Nltrab - Profil | So 27.2.2016 9:25:09

                              Willow >> Jonoho se mi podařilo vytáhnout, ale za tu dobu co tam chodím to bylo o stěstí a náhodě.

                                NWillow - Profil | So 27.2.2016 9:02:19

                                Petr. >> ltrab - 27.2.2016 8:54:21 >> V tom stojáku jsou potočáci?Nebo jenom siven,duhák.

                                  Nltrab - Profil | So 27.2.2016 8:54:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  u.x.a. >> Tam to zatím nehrozí, 1 km od hlavní komunikace a více jak 95 % břehu kolem vodní plochy se bez broďáků neobejdeš a někde ani ty broďáky nestačí.

                                    Nu.x.a. - Profil | So 27.2.2016 8:27:51

                                    Petr. >> ltrab - 27.2.2016 7:31:12 >> krásný revír, jestli to není v cizině tak z toho bude za chvíli kaprodrom, chodil jsem taky na takovou vodu v ČR krásný stojatý revír s PO(v ČR rarita) chodilo tam jen pár lidí bylo to přes léto zarostlé dalo se chytat pouze na sucho, struzi stáli u oka kde to nebylo zarostlé a krásně vyjížděli za suchým chrostíkem, bohužel doba se mění k horšímu..

                                      Nltrab - Profil | So 27.2.2016 7:31:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      NoobAngler - >> Prut ani naviják jsem neměnil, zatím není důvod měnit, prut shimano s chvějivou špičkou a navijákem shimano slouží k mé spokojenosti, jediné co průběžně doplňuji jsou nástrahy, doplňuji je téměř vždy když něco utrhnu a podle potřeby vyměním vlasec a nanofil. Jinak přívlač zahajuji jako každý rok na pstruhovém revíru, viz. foto, chodím tam již několik let a rybáře jsem tam ještě nepotkal.

                                        Nu.x.a. - Profil | Pá 26.2.2016 10:31:29

                                        Willow >> no co no:-)