- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výběr prutu 2,70m..... asi Dragon
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NPalusko - Profil | Ne 7.2.2016 22:40:07
Nsmike - Profil | Ne 7.2.2016 20:55:51
NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 7.2.2016 20:52:59
Omlouvám se za příspěvek mimo téma.
Autorovi přeji spokojenost a štice dlouhá léta.
Nsmike - Profil | Ne 7.2.2016 8:14:58
Najk77 - Profil | Pá 5.2.2016 22:07:46
NMartinbati - Profil | Pá 5.2.2016 21:55:38
Najk77 - Profil | Pá 5.2.2016 21:19:13
Najk77 - Profil | Čt 14.1.2016 21:59:13
NPedro1 - Profil | Čt 14.1.2016 15:23:42
Nnofish - Profil | Čt 14.1.2016 14:25:29
Nu.x.a. - Profil | Čt 14.1.2016 14:20:31
Najk77 - Profil | Čt 14.1.2016 13:50:30
NTom - Tuk - Profil | Ne 3.1.2016 9:07:06
Najk77 - Profil | Ne 3.1.2016 8:53:51
Nmp - Profil | Ne 3.1.2016 8:29:53
NWillow - Profil | So 2.1.2016 23:40:03
Najk77 - Profil | So 2.1.2016 22:39:18
Najk77 - Profil | So 2.1.2016 22:36:08
Nmp - Profil | So 2.1.2016 22:23:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmp - Profil | So 2.1.2016 21:55:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NAbe - Profil | So 2.1.2016 21:02:41
NRytíř - Profil | So 2.1.2016 20:32:12
NPalusko - Profil | So 2.1.2016 19:35:13
měl jsem na vláčku Shimáno 10 - 30 gramů a vláčel jsem na něm lehčí nástrahy, na MRKu jsem zjistil, že většinou se tyto lehčí nástrahy tahají na jiné gramáži prutu, tak jsem Shimáno vyměnil za Dragon 3 - 14 gramů...a ouha, to "tupé" Shimáno chodilo lépe, jak ten Dragon, do teď roním slzu, protože Shimáno jsem pustil do světa, tak to s těmi našimi pruty je, přeji ti šťastnou ruku při výběru, aby ti prut vyhovoval a byl jsi s ním spokojený
NAbe - Profil | So 2.1.2016 19:20:36
Najk77 - Profil | So 2.1.2016 19:09:30
NTom - Tuk - Profil | So 2.1.2016 17:26:01
NMB - Profil | So 2.1.2016 17:17:25
Stačilo napsat co máš za pruty ... Ne další hromadu věcí na které jsem se neptal
NTom - Tuk - Profil | So 2.1.2016 17:12:59
Fotky moc nevedu, jsem jen poloviční rybář a naopak.
Čímpakjsemtě hryzl?
Jestli opravdu potřebuješ nějaké pruty (nene, já vím že ne...) na vláčku prosím písni. Nabidnu.
Navrhuji napsat mnohem, mnohem později, dnes jsem v úplně blbém rozmaru = protivný jako průjem. Děkuji za pochopení.
T.
Nu.x.a. - Profil | So 2.1.2016 17:11:42
Nnofish - Profil | So 2.1.2016 17:03:50
Pořád nějak nechápu to nutkání, psát do otázky o dragonu, ať si koupí jinou značku.... i když chápu, mrk.cz...
NMB - Profil | So 2.1.2016 17:03:16
Nejsi ty náhodou od sumčařů co vozí lidi za pusu na Ebro a slíbil mrťe fotek ryb přes 2m?
Na co teď chytáš prosím ? Myslím ty pruty co je budeš prodávat....díky
NS&F - pescador - Profil | So 2.1.2016 16:59:41
NTom - Tuk - Profil | So 2.1.2016 16:49:31
Věc se má totiž tak - pokud mě dovolíš uvést na pravolevou míru skutečnosti. Veškeré jejich pruty - a to je prosím pěkně pravou příčinou jakosti slovutné - jsou nadevší pochybnost a zcela prokazatelně a jednoznačně postaveny na principu (konstrukčním, materiálovém jakož i technologických postupech) přísně neošizeném prutů Catana. Tovíprostěvlatnějakoúplněeéeeehm každej. To je jako jasný a přestovlak zkrátka nejede. Proto je tak chválím. I když samozřejmě chápu (nejsem úplný blbec), že Catanám se vyrovnat nemohou. To je jako jasný.
Nnofish - Profil | So 2.1.2016 16:46:20
NTom - Tuk - Profil | So 2.1.2016 16:38:47
Nemám od nich zatím (moc moc moc chci a budu mít) žádný prut. Ale jen z neznalosti. Kolegové od nich mají a kupují další, měl jsem to v ruce.... Do Pytlíkovic nad Černými lesy je to vážně jiná čokoláda než cokoli co držel a chytal... Jde o matroš, ze kterého dělají, ale to nechať si každý dohledá sám.
Mám moc prima pruty, ale ve srovnání s čí se kluci převybavili za poslední dva roky... Mám proti nim těžké a nekonečně pomalé drtky. A znovu říkám a píši - chytám s pruty vysoko nad průměrem "konfekce".
Takže - nehaním nic a nikoho, jakkoli to mohlo vyznít - naproti tomu ale SILNĚ chválím přístup lidí z Dubečské prodejny a jejich zboží. A zajdu ještě dál - jejích nástrahy jsou DOKONALÉ!!! Od gum milijón vzorů přes plandy až po voby (bez dementních kuliček, ty neznám).
Nemám odměnu za propagačku ani žádnou slevu ani nic. Jen je to po velmi dlouhé dlouhé době prodejna jak si prodejnu představuji.
A všechny klacky co mám letos do Března prodám a naskoupím si u nich. Na své ruce a několik ks.
To je vše co jsem chtěl říci. Děkuji.
T.
Nsmike - Profil | So 2.1.2016 16:36:42
Nnofish - Profil | So 2.1.2016 16:35:54
Najk77 - Profil | So 2.1.2016 16:32:13
Kde to žije - dravci
14:23NBurza na přívlačové nástrahy 33420
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














