Srovnání přívlačové výbavy

Ahoj, přemýšlím, že si na začátku roku obměním komplet přívlačovou výbavu a vybral jsem si pár favoritů, mezi kterými se rozhoduji. Rozhodování mi ale nejde moc snadno, a tak bych Vás, kteří jste se s těmito produkty setkali, chtěl poprosit o názory a rady, co vybrat.

Z navijáků se rozhoduji mezi:
http://daiwa-fishing.cz/navijaky/278-procaster-a.html
http://navijaky.heureka.cz/daiwa-ninja-a-2500/
http://navijaky.heureka.cz/daiwa-exceler-ea-2500-a/

Z prutů:
http://rybarske-pruty.heureka.cz/shimano-aernos-spinning-240-m/
http://rybarske-pruty.heureka.cz/cormoran-tx8-laajoki-240-2_4m-6-28g/

popř. nějaké lepší návrhy ve stejné cenové relaci? Díky dík
Autor diskuse: Majra7 - Profil , 24.12.2015 dravci - náčiní, doplňky

Majra7 - Profil | Čt 24.12.2015 13:01:22

Palusko >> Já nevim no....u prutu bych chtěl každopádně dělenou rukojeť a variabilní gramáž s rychlou akcí. Co tě napadá?

    Palusko - Profil | Čt 24.12.2015 12:58:43

    Majra7 - >> Procaster je smejdik, exceller je fajn navijak. Ninja nepoznam. A tie pruty no ja by som kupil nieco uplne ine.

      Majra7 - Profil | Čt 24.12.2015 12:58:32

      Martinbati >> Já jsem právě začínal s Okumou za 800 Kč, která mi vydržela 6 let, takže navi za 2000 Kč už je pro mě dost drahej. Víc než jsem napsal bych snad asi ani nedal no :)

        Martinbati - Profil | Čt 24.12.2015 12:54:52

        Majra7 >> tak sa vyprdni na daiwu lebo to je malo. Ostava ri ryobi, to su tiez dobre navi, nepozeraj na vzhlad bo podstatne je jak to kruti a ide. Ecusima bude dobra aj sa ti casom zapaci. A po roku si kupis nieco lepsie. Tiez som zacinal s ecusimou a je to za tie peniaze dobry navijak

          Majra7 - Profil | Čt 24.12.2015 12:50:40

          dvorák >> Jasně. Já vždycky před tim, že něco koupim, dlouho prověřuju a koukam, jestli to nejde líp. ;)

            Majra7 - Profil | Čt 24.12.2015 12:49:35

            rybomil >> :)

              dvorák - Profil | Čt 24.12.2015 12:49:02

              Majra7 >> Nebo s nákupem počkej,teď už toho stejnak moc nenavláčíš. Ušetři ještě pár stováků a před sezonou se v klidu rozhodneš.

                Majra7 - Profil | Čt 24.12.2015 12:43:27

                Martinbati >> Strop mam bohužel nízkej, max tak 2200 Kč, čekám na povánoční slevy.

                  rybomil - Profil | Čt 24.12.2015 12:36:47

                  Majra7 >> už mu dlouho doporučujeme, by šel s tou catanou k lékaři, je to záludná nemoc, redka to stejně nevyřeší, ale aspoň něco :§)

                    Martinbati - Profil | Čt 24.12.2015 12:34:43

                    Majra7 >> aky mas cenovy strop na navijak? Nech sa na to lepsie pozrieme ci sa tam nevtesna nejaka daiwa. Procaster navi urcite neber, to je hnoj :)

                      dvorák - Profil | Čt 24.12.2015 12:34:30

                      Majra7 >> Tento by rovněž nemusel bejt špatnej,navíc právě teď v akční nabídce :-)))
                      http://www.velka-ryba.cz/cs/privlacove-navijaky/419​5-navijak-spro-gold-arc-tuff-body-1030.html

                        Martinbati - Profil | Čt 24.12.2015 12:31:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Majra7 - >> navijak si kup ryobi ecusima 2000. A prut... Pozri sa na ten cormoran tx. Maju rozne gramaze. Kamos ma jeden z nich a za tie peniaze je to ok.
                        http://klubprivlace.sk/web/privlac/223-cormoran-tx4​-struuga-195
                        Tu mas recenziu jedneho. Je v tej serii dost prutov na vyber za priaznivu cenu. Najlepsie ale by bolo si to osahat alebo dohodnut pri objednavke ze ti v pripade potreby vymenia za tuhsi ci jemnejsi. Vela stastia :) a vesele vianoce

                          dvorák - Profil | Čt 24.12.2015 12:29:10

                          Majra7 >> To naprosto chápu že se naviják musí líbit,já mám Reda i Zalta a jako hnusy mě zas nepřijdou.
                          Procastera bych přirovnal k nějakému levnějšímu Mivardi,celkově chod a nerovnoměrnej návin.
                          Je teda fakt,že jsem měl jednoho a žádného dalšího jsem nezkusil.

                            Majra7 - Profil | Čt 24.12.2015 12:22:42

                            dvorák >> To píše hodně lidí, že Arcy všeho druhu jsou dobrý, ale vzhledově na daiwu nemají.V Ryobi se moc nevyznam. V čem ti ten procaster přišel horší?

                              dvorák - Profil | Čt 24.12.2015 12:15:15

                              Čau,co zkusit nějakej naviják od Ryobi,popř.SPRO? Těmto levným daiwám bych moc nevěřil,procastera jsem měl a oproti např.Redu docela šunt.

                                Majra7 - Profil | Čt 24.12.2015 11:35:01

                                Ok, jasně. Prut chci co nejkomplexnější. To znamená od pstruhů až po nějakou náhodnou větší štiku. Proto jsem zvolil tyhle gramáže. Chci aby byl dostatečně rychlej, ale aby zvládnul i větší rybu v pohodě. Po většinou na středně velký řeky, nástrahy woblery a třpytky.

                                  johny999 - Profil | Čt 24.12.2015 11:11:01

                                  Ahoj, najprv by si mal napísať že na akú vodu to chceš, aké nástrahy chceš s tým ťahať a na aké ryby :)

                                    Palusko - Profil | Čt 24.12.2015 10:58:51

                                    Ale ked catana tak jedine z bazaru, nech je riadne zabehana.

                                      Majra7 - Profil | Čt 24.12.2015 8:13:46

                                      Jasně, to už všichni ví.

                                        u.x.a. - Profil | Čt 24.12.2015 7:47:44

                                        já doporučuji jedině shimano catana 2, 4m vrhačka 10-30 a reel shimano catana s přední brzdou..

                                          Červené karty: u.x.a.