převodový poměr navijáku a vliv na úlovek (vláčka)

jaký je nejlepší převodový poměr na vláčení na našich vodách?
Autor diskuse: u.x.a. - Profil , 5.12.2015 dravci - techniky lovu

jaký převod je nejlepší

A) pomalý kolem 5:176%

B) rychlý kolem 6:124%

Od 5.12.2015 hlasovalo 74 čtenářů.

PavelJ - Profil | Ne 13.12.2015 15:31:23

xDanielS >> možná se za chvíli budeš bát zakašlat-))

    xDanielS - Profil | Ne 13.12.2015 15:31:03

    fheavy >> Ale mě by teda taky zajímalo, kolik taková turbína navine vlasce... :-O :-D

      xDanielS - Profil | Ne 13.12.2015 15:30:05

      PavelJ >> Tak Ti nevím, možná spíš než já, moje žena :-D

        u.x.a. - Profil | Ne 13.12.2015 15:28:22

        tak zase nikdo kdo by dokázal odpovědět :-(

          fheavy - Profil | Ne 13.12.2015 15:25:25

          u.x.a. >> ten prispevek nebyl miren proti tobe,ale u turbiny pusobi navic jeste hydrauliciy tah vody zavisejici na spadu a hydraulickem profilu vodnich cest dal nebudu pokracovat jelikoz to do tehle diskuze ani nepatri cau

            PavelJ - Profil | Ne 13.12.2015 15:21:39

            xDanielS >> ty si to umíš užít :-)

              u.x.a. - Profil | Ne 13.12.2015 15:16:29

              fheavy >> rozveď to nějak... když se turbína o průměru 4 metry otočí 4x a 3,9m 6x, která na sebe navyne více vlasce?

                u.x.a. - Profil | Ne 13.12.2015 15:12:45

                obrisek >> no tak to díky bohu, působí to na mě jako stokilová holčina v legínách!

                  fheavy - Profil | Ne 13.12.2015 15:11:42

                  obrisek >> ja si tady z te diskuze dekam akorat prd..l,nic proti uxovi ale chvilema jou tady ohromny moudra su totiz strojar a delam vodni turbiny vcetne ruznych prevodu,samozrejmne ve vetsich velikostech ale ty principy jaksi zustavaji stejny i v mensim meritku

                    obrisek - Profil | Ne 13.12.2015 15:09:14

                    u.x.a. >> si staromilní...neznáš mapu:)

                      obrisek - Profil | Ne 13.12.2015 15:08:21

                      kritik >> ne jen 8 ložisek :)

                        u.x.a. - Profil | Ne 13.12.2015 15:07:33

                        obrisek >> no to je hnus!!

                          obrisek - Profil | Ne 13.12.2015 15:07:14

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 13.12.2015 14:46:18 >> přesně:)

                            obrisek - Profil | Ne 13.12.2015 15:06:51

                            fheavy >> je to origo, nic sem netunil:)

                              xDanielS - Profil | Ne 13.12.2015 15:05:55

                              PavelJ >> Motykum nemotykum, málem mě Maryška jedna zabila :-D Teď do mě rve med s cibulí...

                                xDanielS - Profil | Ne 13.12.2015 15:04:40

                                poldeci >> :-D Možná je :-O

                                  xDanielS - Profil | Ne 13.12.2015 15:03:14

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 13.12.2015 13:46:34 >> Ty o poldeci a už píše :-D To mě bohužel nefunguje, ale večer to pro jistotu ještě jednou prubnu :-D

                                    kritik - Profil | Ne 13.12.2015 14:56:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    obrisek >> To je v té bambuli nějaký motórek, co sám otáčí soukolím navijáku? :))

                                      fheavy - Profil | Ne 13.12.2015 14:53:32

                                      obrisek >> bambule je v prosinci nejlepsi na cepici,na navijaku by to melo byt primerene vuci velikosti navi.

                                        j.sladkay - Profil | Ne 13.12.2015 14:46:18

                                        obrisek >> nemas bambulu nezachytas! na aliku to isto maju tak kup do foroty kym nieje fronta :))

                                          Červené karty: fheavy