- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Delphin wild spin UL 1-5g
Dosť ma zaujal, vzhľadom k cene vyzerá fakt dobre.
Ďakujem.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
11x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Piskořík - Profil | Čt 26.11.2015 19:46:03
Mohlo UL za to, jak ten Čurin pod jezem chytal? Odpověz si sám...:o)
Blb byl on...ne rybolovná technika zvaná "UL"....chápeme ten rozdíl, ne?...:o)
kaňka - Profil | Čt 26.11.2015 19:32:03
Třeba jako zbytečné ULkaření mi přijde příhoda co mi vykládal kamarád , byl pod jistým jezem a chytal tam nějaký týpek na UL , asi hodinu , pak šel domů , páč neměl na cívce silon , za tu chvíli urval
několik ryb , toto mi třeba přijde jako zbytečné ULkaření .
Piskořík - Profil | Čt 26.11.2015 19:19:17
Piskořík - Profil | Čt 26.11.2015 19:18:39
Člověk je tím rozdílovým faktorem, né technika kterou loví...:o)
afjee - Profil | Čt 26.11.2015 19:14:32
Piskořík - Profil | Čt 26.11.2015 19:11:35
Chodím na malou říčku....krásný jeseni a tloušti. To není jak Labe, kde půlmetrovýho tlouště chytnu na dvanacticentimetrovýho woba. Na tyhle ryby prostě musím jak indián a s nástrahama, kde je průměrná gramáž nástrahy jako celku je kolem 2.5g. Mám se cejtit blbě? Ani náhodou....:o)
Problém není v ničem jiném, než v pochopení toho, jak kdo chytá a jak se k rybám chová. A to doslova kus od kusu. Tohle škatulkování UL fuj, ostatní huj, je jen známkou omezeného rozhledu. Nic víc a nic míň...:o)
kaňka - Profil | Čt 26.11.2015 19:02:37
P!F - Profil | Čt 26.11.2015 18:56:47
P!F - Profil | Čt 26.11.2015 18:54:15
kaňka - Profil | Čt 26.11.2015 18:52:16
Jako proti UL , pokud se používá s rozumem, nic nemám ale stejně mi přijde většinou zbytečná , pochopím to na P .
Ale podle mě je problém s tím , že jakési zpopularizování UL se odráží i na ,, běžné " vláčce , přijde mi to , že lidi si myslí , že když , dle mě , přehnaně zjemní nachytá jim to víc ryb , několikrát jsem našel urvaného woba , který byl jistě určený ,,větší " rybě a byl navázaný sice s lankem ale tak na 0,20 silonu , nebo bez lanka a pod . ale většinou na poddimenzovaném vlasci .
Piskořík - Profil | Čt 26.11.2015 18:15:43
Pedro1 - Profil | Čt 26.11.2015 18:02:45
Nic takového,hotové vyrizene:-)
Orion24 - Profil | Čt 26.11.2015 18:02:07
Piskořík - Profil | Čt 26.11.2015 17:56:51
Tohle jsou podle mě zbytečný sváry pramenící z nepochopení a z nedostatku tolerance....:o)
Orion24 - Profil | Čt 26.11.2015 17:44:31
citujem TEBA
"Měl jsem Provokatora 7,4 ft v gramáži do 10g a v podmínkách ve kterých jsem lovil stál za ...... Potočák 50 cm si dělal co chtěl. Šel proto do světa. Nyní používám praktiky prut stejných parametrů a ten to dává v klidu. ".....
mozes napisat ze ti padala ryba nesedel designe....ocka...ale ze nestihal?..a ze CTS Elit Ultra tej v tej iste gramazi to dava?...to je klamstvo bo nema ani tolko sily ako ten provokator...a nesnaz sa ma presvedcit o opaku, lebo oba pruty poznam a mam na nich odlovene kvanta ryb...
to ze nesplnal co ma , tvoje predpoklady....ano..ale treba napisat pravdu....plus su to diametralne odslisne pruty...jeden Xfast a druhy medium fast....tak asi aj tazko budu rovnake....ale to si vedel ked si ich bral...a si skuseny tak nehraj ze si nevedel o co ide.....:-)
pokial ide o velke potocaky nestiha ani ten Elit v 10gr verzii ani nahodou,..na tie si kludne zoberem prut s ktorým lovim 70-80cm cčka...a nedovolim si ale povedat zato ze ten co s nim lovim Cčka..ma viac sily ze je lepsi...je proste iny
S&F - pescador - Profil | Čt 26.11.2015 17:24:12
...... Tak to v žádném věku a to bez rozdílu. .....
afjee - Profil | Čt 26.11.2015 17:09:45
Kde to žije - dravci
15:31Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:56Burza na přívlačové nástrahy 33420
13:21Rare woblery - Rapala 14054
9:23Úhoří sezona 2012 10520
PáFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










