- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybolov (přívlač) na Rujáně
Budeme mít kajaky, gumák a plastovou pramici s motorem...
Hlavní způsob lovu bude přívlač. Nějaké zkušennosti již máme z Fehmarnu, ale tady je zas trochu jiná rybí obsádka....předem děkuji za konstruktivní diskusi...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nladatp - Profil | St 28.9.2016 13:13:22
Nladatp - Profil | St 28.9.2016 13:07:32
Nstrejka - Profil | St 28.9.2016 9:24:41
NMiras - Profil | Út 27.9.2016 12:11:52
N007krivanek - Profil | Út 27.9.2016 12:09:21
Nmascha - Profil | Út 27.9.2016 10:59:30
Nmascha - Profil | Út 27.9.2016 10:56:38
NMRyb - Profil | Ne 25.9.2016 9:08:53
Nbryndak - Profil | St 20.1.2016 12:01:04
NKopecborec - Profil | Ne 6.12.2015 22:08:09
Nicméně ryby tam jsou nádherný, sice děsně opatrný díky hodně rybářům, ale jsou tam fakt krásný a hodně bojovný štiky. ;)
Lístek - stačí ukázat z ČR, nebyl nikdy problém. Povolenka 6E /den nebo asi 20E týden. Počítej poplatek cca 5E za clun/noc , pokud ho necháš parklej v přístavu.
Ubytko - v létě stan, na jaře nebo podzim booking. Jinak obecně je Rujána dost drahá na ubytko, hlavně v létě.
Pak napiš, jak jste dopadli :) Znám dost lidí, co tam totálně vyhořeli...
Hodně štěstí, snad jsem pomohl.
Nscjsci - Profil | Út 10.11.2015 20:45:59
NŠomát - Profil | Po 2.11.2015 13:23:29
NBorek-kerob - Profil | Po 2.11.2015 11:44:59
NŠomát - Profil | Čt 29.10.2015 18:27:34
HonzaV - buď v klidu, to co jsem ti psal fakt funguje. Několik sezón jsme si kupovali rybářskej lístek v Německu, pak jsem jednou volal na jejich místní úřad, protože jsem potřeboval lístek narychlo a ve finále mi paní sdělila, že když mám český, stačí to. Dokonce jsem jí posílal kopii lístku a potvrdila mi to i na základě toho.
NHonzaV - Profil | St 28.10.2015 21:50:22
NTomayo - Profil | St 28.10.2015 18:18:53
NBorek-kerob - Profil | St 28.10.2015 10:21:47
Nmartcv - Profil | Út 27.10.2015 18:06:17
NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 27.10.2015 17:49:28
NTomayo - Profil | Út 27.10.2015 17:00:48
ty lovná místa jsou docela čitelná a je jich hodně....takže pokud to není vychytané..........
tlak je tam určitě velký....co jsme jeli kolem před 14 dni, tak tam bylo lodí až až
Nmascha - Profil | Út 27.10.2015 16:48:51
http://webapp.navionics.com/#@9&key=s||iIe}yqA
edit: je nutný odkaz zkopírovat, Mrk ho celej schroustat neumí
NTomayo - Profil | Út 27.10.2015 16:45:21
Nstrejka - Profil | Út 27.10.2015 16:40:33
Za úvahu stojí i profiprůvodce na jeden den, který prozradí něco z místopisu. Nepotřebujete učit chytat, ale ukázat místa, kam jet chytat, tzn. konkrétní místa a typologii míst s ohledem na aktuální podmínky (roční doby, počasí atd.). Bez toho je tam člověk jak slepec a na prohledávání slepých uliček (a že jich tam je) není moc času, ani nálady.
Bavím se tedy o vnitřní vodě, ne otevřeném moři. Tam jsme tomu dali jen jedno dopoledne bezvýsledným zkoušením mořských pstruhů.
Nějaké info je zde: http://www.ruegenmagic.de/angeln-ruegen.htm
Nmascha - Profil | Út 27.10.2015 16:29:39
Ale díky za link.
Nmartcv - Profil | Út 27.10.2015 16:23:17
Chceme tam na jaře...přelom duben, květen..
NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 27.10.2015 14:38:50
2. Na Rujaně jsem nikdy nechytal, ale můj soused ne Němec ze Stralsundu, vláčkař, štikař, a zná to Rujanu jak svý boty. A zrovna nedávno si stěžoval, že už to dávno není co bývalo a že když si jeho kamarádi chtějí dobře zaštikařit, letí do Irska. Takže ty články bych asi bral trochu ( dost) s rezervou. Vastervik ani Alandy to rozhodně nebudou....
NHonzaV - Profil | Út 27.10.2015 14:05:30
NTomayo - Profil | Út 27.10.2015 13:55:57
Nfraisix - Profil | Út 27.10.2015 13:55:16
jinak s tím větrem - když tam foukne, tak ty vlny fakt stojej za to. nějaký závětří se hledá těžko, protože ty zátoky jsou tam široký a mělký, tudíž když se dostaneš na místo, kde se dá chytat, tak už je to od případnýho závětří celkem daleko.
NTomayo - Profil | Út 27.10.2015 13:52:13
Nmascha - Profil | Út 27.10.2015 13:50:13
NHonzaV - Profil | Út 27.10.2015 13:24:10
Nmascha - Profil | Út 27.10.2015 13:19:36
NHonzaV - Profil | Út 27.10.2015 13:15:33
Nmascha - Profil | Út 27.10.2015 13:12:52
NHonzaV - Profil | Út 27.10.2015 13:00:19
NTomayo - Profil | Út 27.10.2015 12:37:04
Nmascha - Profil | Út 27.10.2015 12:18:57
Nmascha - Profil | Út 27.10.2015 12:18:04
Nfraisix - Profil | Út 27.10.2015 12:04:21
Nmartcv - Profil | Út 27.10.2015 11:34:38
NTomayo - Profil | Út 27.10.2015 10:25:18
Nsasík - Profil | Út 27.10.2015 10:17:50
Takže ryby tam jsou, ale mě se tedy zdálo že tam jsou docela vlny.
Shrnuto, ryby jsem viděl, poměrně dost, nástrahy na prutech měli němčouři tak kolem 15 - 18 cm.
Takže čus...............M.
NTomayo - Profil | Út 27.10.2015 10:16:29
Nmartcv - Profil | Út 27.10.2015 10:14:29
NLosPafkos - Profil | Út 27.10.2015 10:06:50
Nmartcv - Profil | Út 27.10.2015 10:00:58
NTomayo - Profil | Út 27.10.2015 9:49:35
NKlobasa1 - Profil | Út 27.10.2015 9:27:06
Je to sice starší článek, ale mě se moc líbil a mohl by se ti hodit.
Červené karty: u.x.a.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33423
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NRybářské kajaky Hobie2737
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NRare woblery - Rapala14054
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NGalerie okounů ...1092
NLodě a jejich úprava1035
Kde to žije - dravci
16:35NBurza na přívlačové nástrahy 33423
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












