- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vláčecí prut s navijákem
Ahoj kolegové..
Potřeboval bych radu.. moc ve vláčení nechodím ale chtěl bych si na tuto techniku koupit novej proutek i s kolovrátkem a zdokonalovat se... Který by jste mi poradily? Poměr cena výkon. Chtěl bych chytat candáty a štiky na gumy do cca 10cm a menší voblery... chodím na jezero a nádrž kde mám kolem sebe dobrý prostor..tudíž bych nechtěl 150cm prut. Za rady moc děkuju. :-)
Potřeboval bych radu.. moc ve vláčení nechodím ale chtěl bych si na tuto techniku koupit novej proutek i s kolovrátkem a zdokonalovat se... Který by jste mi poradily? Poměr cena výkon. Chtěl bych chytat candáty a štiky na gumy do cca 10cm a menší voblery... chodím na jezero a nádrž kde mám kolem sebe dobrý prostor..tudíž bych nechtěl 150cm prut. Za rady moc děkuju. :-)
Autor diskuse: carp_bull - Profil , 23.8.2015 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nmurphyy - Profil | Po 9.11.2015 21:55:58
Ahrix >> uxa by ti povedal ze keby si si kupil catanu mal by si klid. a v tomto pripade to bude aj pravda, ten tvoj navijak ta ocividne zlobi a to nie je potom chytanie na pohodu.
vratim sa k tej catane resp shimanu, relativne dobry chod a brzdy su tam ok aj od zakladnych rad, hoci kvalita materialov tam nebude kto vie aka, ale sposob akym su spracovane/technologia to vynahradza..potom zalezi ako ich clovek zatazuje, co sa prejavi na vydrzi, ale urcite sa s nimi zo zaciatku bude chytat fajn pokial nie si velmi narocny a nechytal s twin powermi, stellami apod :)
pripadne klony ryobi zauber su velmi dobre a overene navijaky.
vratim sa k tej catane resp shimanu, relativne dobry chod a brzdy su tam ok aj od zakladnych rad, hoci kvalita materialov tam nebude kto vie aka, ale sposob akym su spracovane/technologia to vynahradza..potom zalezi ako ich clovek zatazuje, co sa prejavi na vydrzi, ale urcite sa s nimi zo zaciatku bude chytat fajn pokial nie si velmi narocny a nechytal s twin powermi, stellami apod :)
pripadne klony ryobi zauber su velmi dobre a overene navijaky.
NAhrix - Profil | Po 9.11.2015 18:07:48
Pedro1 >> Já tam zítra zavolám , zeptám se co a jak pošlu jim to video a počkám na vyjádření , jestli jim ho opět poslat na reklamaci
NPedro1 - Profil | Po 9.11.2015 16:17:49
Ahrix >> Jestli Ti to dělá při tomhle množství šňůry na cívce paruky,tak je to buďto navijákem,nebo navijákem,nebo by to mohlo být ještě navijákem.
Ten pohyb co je na tom videu je strašnej.
Ten pohyb co je na tom videu je strašnej.
NBorek-kerob - Profil | Po 9.11.2015 15:51:53
Ahrix >> posli jim video, oni te pravdepodobne poslou do riti...
Pokud resis u navijáku za 900 takovyhle věci...
Pokud resis u navijáku za 900 takovyhle věci...
NAhrix - Profil | So 7.11.2015 18:50:36
nofish >> ja jim asi poslu video nebo co do tropicu....Aby se jim rozlo
Nnofish - Profil | So 7.11.2015 18:32:42
Ahrix >> tvl, tak to je kvalita. Když si vezmu, že pokud se nepletu, tak jsme si ten naviják kdysi chtěl koupit na okouny...
Nalžběta - Profil | So 7.11.2015 17:54:06
Ahrix >> to jsem viděl hned, ale tak nějak nevím, co ti na to napsat. Názor mám, ale počkám, co na to ostatní :-)
NAhrix - Profil | So 7.11.2015 17:35:09
alžběta >> sleduj brzdu vuci civce , jde videt jak se jakoby vykla...Nebo proste netoci se porad stejnym pohybem po kruznici
NAhrix - Profil | So 7.11.2015 17:21:19
alžběta >> od zacatku sezony , tatka ji ma taky na navijaku a bez problemu, jde vam to video?
Nalžběta - Profil | So 7.11.2015 17:20:56
Rybkin >> aha. No tak to fakt už nevím, neumím to takto po netu vyřešit.
NRybkin - Profil | So 7.11.2015 17:18:28
alžběta >> Já mam Powerku ve třech pruměrech a paruky mi nedělá,v ní chyba nebude
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
TT Fishing
Rybaření v Srbsku a v Bosně. Lov dunajských ryb a lov Hlavatky.














