Příšery- nástrahy na přívlač

Zdravím vláčkaři. Sháním gumové nástrahy které napodobují různé vodní živočichy jako jsou raci a podobné tak bych potřeboval poradit.. nevíte o nějakém českém e-shopu kde bych něco takového sehnal? Velikost mezi 6-10cm, tmavší barvy. Díky

Bušák - Profil | Čt 1.12.2016 15:33:52

vláčkař david - >> já se příšer bojím mám raději nějakou pěknou holčinu,aspoň teda na prutu

    kareldj - Profil | Po 14.11.2016 18:40:44

      Matěj sumčík - Profil | Ne 13.11.2016 20:39:22

      https://www.nastrahy.cz/nymfy-redbass zkus tuhle stránku.Tady máš nějakou návnadu která by se ti mohla líbit

        Tom - Tuk - Profil | So 10.10.2015 17:49:51

        vláčkař david >> Tak nesehnal panáček, nesehnal... Kolik toho potřebuješ =))))
        Vezmi si na den (raději ale na 2 dny) dovolenou a zajeď SEM: http://www.nordicstage.cz/

        Za sebe - už nepotřebuji žádnou prodejnu r.p. A přístup prodavačů... Nebe na zemi!!!

          kkkarlos - Profil | So 10.10.2015 15:16:34

          GTdpcfix >> Normálně jsem čekal co na mě po rozkliknutí vybafne, když jsi napsal že máš jednu doma :-)))

            Čingi - Profil | Čt 8.10.2015 13:34:02

            No příšery to zrovna nejsou ale ryby to třeba vidí jinak.

              Jarda Š. - Profil | Čt 8.10.2015 13:33:11

              vláčkař david - >> Případně: http://www.vlacej.cz (podstatnou část prodávaného sortimentu tato firma sama vyrábí).

                Davson12 - Profil | Čt 8.10.2015 13:06:18

                tak ty věci co sháníš, má k dispozici snad jakýkoliv obchod s rybářskými potřebami. Určitě můžeš vlízt kamkoliv.

                  M-iros - Profil | Po 31.8.2015 16:36:29

                  něco takového? sice trošku menší, ale účinné. Více v sekci Přívlač a dravci

                    vláčkař david - Profil | St 26.8.2015 21:14:47

                    Davson12 >> Nedávno jsem ztratil štiku 70+ na raka Gunki Booge craw nebo jak se to píše

                      Davson12 - Profil | Pá 21.8.2015 15:28:41

                      Na raka se mě moc nedaří chytat. Naposledy jsem chytl candáta na gumičku co imitovala žabu. A to bylo jednou. Většinou preferuji jiné gumy např https://www.raven-fishing.cz/twistry-shady-a-smacky​/cs/page/895/, mají tam i to co hledáš ty. Pak dej vědět jestli si Ti něco na raka zabralo.

                        vláčkař david - Profil | Út 18.8.2015 15:24:05

                        mastrof >> Nevypadá špatně ;)

                          vláčkař david - Profil | Út 18.8.2015 14:49:10

                          kkki >> Tyto už mám objednané :))

                            vláčkař david - Profil | Ne 16.8.2015 11:09:21

                            Foxíík >> Já popravdě RedBass nymfy už nevemu do ruky.. prostě mi nesedly

                              Foxíík - Profil | Ne 16.8.2015 11:04:04

                              vláčkař david - >> Ahoj, já letos zkusil nymfy Redbass: http://www.nastrahy.cz/nymfy-redbass-novinka-nymfa-​redbass-nr-1-80-mm-c-8_247_259.html?zenid=cf5eb74a2​add0779c8960e4b5e65e09d
                              A musím říct že na štiky a okouny je to opravdu bomba :)

                                vláčkař david - Profil | Ne 16.8.2015 10:55:20

                                Rybkin >> Ano je to Kaitech akorát v čr se mi nepodařily sehnat

                                  Rybkin - Profil | Ne 16.8.2015 10:16:29

                                  vláčkař david >> Black Bass lure teda neznám ale to co jsi dal na fotce je podle mě Keitech Crazy Flapper.Samozřejmě to muže dělat vice výrobců pod ruznýmy názvy

                                    Rastislaf - Profil | Ne 16.8.2015 8:57:02

                                    Angry birds =oD nejsou gumove ale prisery to jsou....

                                      vláčkař david - Profil | Čt 13.8.2015 12:10:43

                                      Bursaman >> Tyto nástrahy jako závodník znám hodně dobře.. v krabičkách jich mám stovky ale toto není přesně ono co sháním.. tyto nástrahy už jsou hodně známé.. mě spíš zajmají nástrahy typu Black Bass lure