Berkley GULP rousnice

Máte někdo zkušenost s umělými rousnicemi Berkley GULP? Funguje to na okouny, případně vezme to i úhoř?
Autor diskuse: PeSteh - Profil , 4.8.2015 dravci - nástrahy, návnady
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Njaroslavstehlikst - Profil | Pá 7.8.2015 14:35:45

nemělo by se to spíš vláčet ?

alespoň já bych to zkusil

    Nrybomaniak - Profil | Pá 7.8.2015 13:55:26

    tyto umělé rousnice jsou celkem v poho na morave na ně máme 2 sumíky 120,124cm, ale neni nad kvalitní živé rousnice

      NPeSteh - Profil | Pá 7.8.2015 9:13:45

      a bere vám to na ty kupovaný kanadský?

        NMajra7 - Profil | St 5.8.2015 21:24:41

        Mám také špatné zkušenosti s tímto produktem, ani na splávek, ani na těžko nic. Kup nebo najdi si radši živé.

          NSytchi - Profil | Út 4.8.2015 21:01:45

          Morus >> Dajú sa nazbierať aj teraz, ak máte v blízkosti futb. ihrisko, ktoré sa pravidelne zavlažuje, tak určite za tmy niečo nazbieraš.

            NRAJA - Profil | Út 4.8.2015 20:39:51

            Morus >> Ideálne sú teraz hnojáky. Hnoj nevyschne :-)

              NMorus - Profil | Út 4.8.2015 20:32:22

              no právě, je sucho že rousnice je velká vzácnost. A na ty kupovaný kanadský to tak nebere nebo se mi to jen zdá? Ale těmhle umělým taky moc nevěřím..

                NRAJA - Profil | Út 4.8.2015 20:29:09

                KHfisher >> Teraz asi ťažko niečo nazbieraš. Sucho ako na Sahare :-(

                  NKHfisher - Profil | Út 4.8.2015 20:21:31

                  Tohle nemá pohyb. takže jako smáček na přívlač ještě dobrá, ale pod splávek ani na těžko mi to v porovnání s živou žížalou nebralo, ryba jen trochu do toho ťukla a plavala pryč.. Takže určitě živá je lepší, a pokud si je nasbíráš sám, tak i o 100% levnější.