Aky prut na candata a stiku?

Chcel som Vas poprosit o radu. Aky prut na candata a stiku by ste odporucili? Mam vyhliadnute tieto http://www.daiwa-fishing.cz/privlacove/262-rnessa-jigger-spin.html (2,7m 8-35g) a http://www.daiwa-fishing.cz/privlacove/265-infinity-q-jiggerspin.html (2,7m 8-35g) co na ne poviete, mate dake skusenosti?

Dakujem.
Autor diskuse: Mendo08 - Profil , 29.7.2015 dravci - náčiní, doplňky
24 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

N$niper - Profil | Čt 5.11.2015 16:58:58

R Nessu doporučuju

    NPalusko - Profil | Čt 6.8.2015 10:20:22

    LosPafkos >> daj tam sekundak :)

      Nschiwa - Profil | Čt 6.8.2015 10:14:38

      LosPafkos >> Já ho tam už taky nemám,protože se mi ulomil,ale původně tam byl.Nemám teda jiger spin,ale klasickou verzi 3-18.Možná se nedávají jen na jiger verze.Jinak prut mi vyhovuje,pro někoho možná žvejka,ale na candáty a velký okouny mi přijde akorát.

        NLosPafkos - Profil | St 5.8.2015 20:38:44

        minatrix >> v balení byl malej a velkej průměr (několik ks) už mám jen ty velké :-)) Nejraději bych tam nechal vyvázat,ale vazači už takhle nestíhají :-)))

          Nminatrix - Profil | St 5.8.2015 20:36:13

          LosPafkos >> máš tam dát menší gumičku :-)

            NLosPafkos - Profil | St 5.8.2015 20:23:51

            schiwa >> Já ho na infinity q nemám a chtěl bych ho tam.Ta vychytávka od Petra se mě neosvědčila,furt to ztrácím.

              Nschiwa - Profil | St 5.8.2015 17:04:59

              minatrix >> díky,šikovná vychytávka:)

                Nschiwa - Profil | St 5.8.2015 16:49:50

                osprey >> Využil jsem ho hlavně při chytání z gumáku,kdy jsem nechtěl ,aby mi špičky prutů čuměly ven a kdybych to dával za očko tak bych riskoval poškození člunu o háčky,když vláčím ze břehu nebo z pevný lodky tak to taky moc neřeším.

                  Nschiwa - Profil | St 5.8.2015 16:42:50

                  šrot >> Však já ho podle úchytu nekupoval,prostě mi sednul v ruce tak jsem do něj šel akorát jsem netušil jestli nemá očko na háček jen ten můj prut nebo je to u všech modelů.Třeba u infinity q úchyt mám.Je to detail,ale zatím jsem ho na všech prutech měl.

                    Nosprey - Profil | Út 4.8.2015 22:03:58

                    schiwa >> No, myslím, že nemá, ale já to nesleduju. Vůbec tuhle vymoženost nevyužívám, takže pro mě tohle očko nemá žádný prut - ani ty, co ho mají. Nějaké takové asi mám, protože občas tu věc vidím. Pamatuju si, že jednoho prutu jsem ho dokonce odstranil, protože bylo volné a cvakalo mi o blank.

                      Nminatrix - Profil | Út 4.8.2015 19:56:35

                      schiwa >> http://www.allfishingbuy.com/EZ-Keeper.htm


                      Jak snadné. Koupíš to i u nás...

                        NGTdpcfix - Profil | Út 4.8.2015 16:22:51

                        jinak tady mas mas foto celkem schopnych prutu.
                        Daiwa infiniti Q,Fenwick Ironfeather2,Sportex BlackPearl
                        se vsema si dovedu predstavit chytani...

                          Nšrot - Profil | Út 4.8.2015 13:21:54

                          schiwa >> Úchyt na háček bych bral jako nejposlednější kritérium při výběru prutu, přece jenom dá mnohem víc práce si ten prut přebarvit než přidělat jedno očko..

                            NJižan - Profil | Po 3.8.2015 21:21:46

                            schiwa >> jestli můžu za Míru, tak nemá.

                              Nschiwa - Profil | Po 3.8.2015 17:38:46

                              osprey >> A má úchyt na háček?Mám Ryukona,což je taky velmi vydařený prut,akorát očko na zaháknutí nástrahy tam není.

                                Nturbo7 - Profil | Ne 2.8.2015 16:55:42

                                Najde se tady někdo, kdo by měl zkušenost s tímto prutem - Abu Garcia Vendetta Cast 1,80m 5-25g při lovu candátů s multiplikátorem na vertikální přívlač ?
                                A nebo mi doporučí nějaký jiný vyzkoušený prut !

                                  NJižan - Profil | Pá 31.7.2015 0:23:06

                                  osprey >> tak to máš doba slušnej prut. Opakovaně jsem jí měl v rukách a rozhodoval se, teď už si jí můžu i vyzkoušet:-)

                                    NPalusko - Profil | Pá 31.7.2015 0:16:39

                                    Nekupuj jigger verzie, klasicke su na stuku lepsie, rychlejsia akcia. Infinity q mozem odporucit tu druhu som v ruke nemal.

                                      Nosprey - Profil | Čt 30.7.2015 22:55:59

                                      Jsem autor toho duelu a mám R Nessu 270 cm do 35 g doma. Jsem s ní víc než spokojený. Je lehká, citlivá, ostrá a ryba přes metr není problém.
                                      Používám ji na štiky i candáty - jde o odlišné způsoby lovu, ale skvěle zvládá oboje.

                                      Jo - je tam poměrně krátká rukojeť.

                                        Nschiwa - Profil | St 29.7.2015 21:20:28

                                        Mám infinity q ve 3m 3-18 a na candáty akorát,citlivej,na velkou štiku bych zvolil spíš ten 8-35.

                                          Nvenca1 - Profil | St 29.7.2015 19:52:04

                                          Milan 66 >> To nebylo pěkné. :-))

                                            NMISO* - Profil | St 29.7.2015 17:56:51

                                            Milan 66 >> stacili by bzdy, netreba ani cele kolo

                                              NMilan 66 - Profil | St 29.7.2015 12:15:44

                                              Kdybys měl kolo, tak bych ti poradil.

                                                NLucPav - Profil | St 29.7.2015 11:36:46

                                                Mendo08 - >> Ahoj, mrkni sem: http://www.chytej.cz/duel/50/daiwa-infinity-q-jigge​r-270-cm-8-35-g-vs-daiwa-r-nessa-jigger-270-cm-8-35​-g/ zde máš duel. Já právě také mezi těmito pruty vybíral i s tebou udávanou gramáží a vzal jsem tu r´nessu - hlavně proto, že chytám na řece Moravě, kde musím házet poměrně na delší vzdálenost a potřebuji mít dost síli i na zásek z takové vzdálenosti. Udice přes duel se mi zdá velmi citlivá (nemám problém s ní chytat malé candátky, větší tlouště, boleny) ale když mám na udici sumce, tak ho zvládnu zdolat....já právě nejvíce chytám candáty a mezi nimi se sem tam připlete sumec, tak jsem volil tutu udici a zatím jsem spokojený....nemám problém na ni dát rotačku ve velikosti 2, hlavu ve velikosti 5g, ale také plandavku v gramáži 30-40g....