- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rapala voblery na hlavatku
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
11x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Kosticka - Profil | Čt 22.9.2016 11:10:14
PS taky jsem ukazal ve výrobě voblerů ,že jde z děrovačky na papíru udělat falešná supina,já sem hroznej zloděj,že se snažim s lidma podělit o něco zajímavého :D
pobav mě necim jeste,nebo to klasicky dopadne tak že dostanu zase červenou pane Unášivej :D
S&F - pescador - Profil | Čt 22.9.2016 11:00:43
DÚHAČIK - Profil | Čt 22.9.2016 10:57:27
Za pochopenie ďakujem
Pedro1 - Profil | Čt 22.9.2016 10:53:23
Jasně jsi napsal:
"není to fake,už má letos 4 kus a tohle je největší :DDD"
Jak to může být letos (v roce 2016) největší kus,když ho chytnul před 4 lety?
Ses do toho nějak zamotal.
Jinak to máš špatně,správně to je "ryba bez zubů není dravec".Když už opisuješ,opisuj aspoň správně.
Pa a užívej si lov čudel na vlně klidu a míru.
Fishky - Profil | Čt 22.9.2016 10:50:49
Kosticka - Profil | Čt 22.9.2016 10:32:51
Kosticka - Profil | Čt 22.9.2016 10:32:13
Fishky - Profil | Čt 22.9.2016 10:31:28
Kosticka - Profil | Čt 22.9.2016 10:27:36
,ale toho člověka jsem před rokem poznal na FB,kde fotky měl.A pro inspiraci jsem ji dal na MRK,protože jinak by se ta fotka do Čr ani nedostala, protože pán je z austrálie a o MRKu urcite neví
Ty se musíš v tom životě tak trápit,že snad na tebe přestanu být zlej i když pro tebe by si mel prijit cert :D a to co nejdriv
Pedro1 - Profil | Čt 22.9.2016 10:14:03
V otázce o úhořích jsi dal fotku staženou z netu a napsal k tomu:
"není to fake,už má letos 4 kus a tohle je největší :DDD"
Přitom je to fotka rok stará.Takže lež jako věž.
Tady si to můžeš připomenout.
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=648365&page=305
Vyjadřoval jsi se tady k tomu,že je zbytečné trojháčky měnit.Pak z Tebe vypadlo,že meleš o 5 cm wobech.
Je mi jedno kolik lidí mě má rádo (Tobě na tom evidentně záleží,jsi takovej celej sluníčkovej).
No a to že Ti ryba ještě nikdy nic nerozbila znamená jediný,že chytáš čudle.Tak se snaž a až Ti třeba jednou zabere kloudná ryba,tak pochopíš jaký meleš blbosti.
Kosticka - Profil | Čt 22.9.2016 10:01:04
Kosticka - Profil | Čt 22.9.2016 9:55:53
A ještě pochop to ,že kradená fotka jak říkáš to není,protože kdyby si se zapojoval do diskuze o úhořích více,pochopil bys ,že funguje ta diskuze na vlně míru a klidu,kde si nikdo nevyčítá nos mezi ocima ,dokud tam pnepřijde kašpar jako ty,kterej okolo sebe jen poucuje a je jak malá veška v kožíšku.Jedna z mála dizkuzí která není otravená ortodoxními profi rybari jako ty.Proto nemůžes ani pochopit že fotka nebyla kradená,ale vložená po pozvednutí cílu kluků kteří hady loví,což ty nejsi :D dokonce se ani v ty diskuzi nevycitá neci plná udírna:D
A ted k věci,kdyby si uměl číst vís ,že jsem se nevyjadřoval k Hlavatkám,ale k okovávání,repsektive to došlo k tomu jaké háčky vydrží a který ne,jediný co jsem zastával že mi ryba do metru nikdy nic neohnula od seriove vyroby.
a Na MRKu si ukázal už dost tomu věř 4 roky to tu bedlivě sleduju kdo koho nemá rád,a u tebe platí ,že te má rado mín lidí než ty nemáš rád a proto jsem tu, protože mě doslova v životě žene dopředu,nebej žena jako ses ty :D ty pane ukradenej.Kolikrát ti ryba rozbila vercajk,rozprah si rukama na zmar a sel zpatky k autu a šel domu s pocitem smůly? Mě ani jednou jelimane :D
Pepa z depa - Profil | Čt 22.9.2016 8:19:57
berco444 - Profil | Čt 22.9.2016 6:59:18
Čo ma zaskočilo, tak som skúsil spraviť pár výstrihov z videa (preto tá kvalita) hlavátok (od neviem do 98 cm) kde je vidieť ako sú chytené, a vidím tam, že dosť ich je za vrchný trojháčik .
Tá na nymfu je stredný rad v strede a chytila to z vonku.
Tak len pre zaujímavosť...
Piskořík - Profil | Čt 22.9.2016 6:47:59
3 na tu malou plandu? Určitě nebo asi? Co tak vím, a že na MRKu vyblekotáš pomalu každou rybu, co chytíš, tak na tu plandavečku si chytil jen jednoho 71....:o)
A nebuď hned ubulenej....mám rád ve věcech jasno a nemám rád prášení....to je celý....:o)
Pedro1 - Profil | Čt 22.9.2016 0:12:38
Jinak je fakt,že jsi na MRKu tou jednou mazaninou ukázal,jaky máš velký zkušenosti a několika příspěvky o 5 cm wobech přesně zapadas do otázky o wobech na hlavatku.To je na hlavatku ideální velikost.Jak jsem psal,páté přes deváté včetně Tvé informace,že dycky můžeš rybe povolit.To že občas nemůžeš Te nenapadlo,vid?
Co se týká toho co jsem na MRKu ukázal a co jsi ukázal Ty nechť každý posoudí sám.
Tak se měj Joudo-Lhari.
Čtenáři této diskuse také sledují
Výroba woblerů31008
Burza na přívlačové nástrahy33414
Fotky ryb pouze na přívlač107191
Privlac s multiplikatorom31598
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Rare woblery - Rapala14053
Vláčenie z člnu27208
Úhoří sezona 201210514
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Tuning přívlačového vybavení536
Kde to žije - dravci
20:15Bleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:05Fotky ryb pouze na přívlač 107191
18:37Burza na přívlačové nástrahy 33413
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
20:15Bleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











