- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
KAPR - Jako nastrazni rybka
Neb jsem zacinajici rybar a na tuto otazku jsem zatim nikde nenasel odpoved ptam se zde : Mohu pouzit KAPR jako nastrazni rybu ( myslim si ze na 98% jo ) ale pak jak to mam udelat? Myslim tim abych neporusil RR? To ho musim zapsat kdyz je to nastrazni rybka? Prosim o radu - nebo jak to delate Vy? Jde mit dva kapry jako nastrahu na sumce?
Predem dekuji za normalni odpovedi...
na jak velkeho sumce by jste dali kapra jako nastrazni rybycku? ( v cm )
A) 1007%
B) 1102%
C) 1200%
D) 13010%
E) 1402%
F) 15031%
G) 1602%
H) 1700%
I) 180 a vys14%
J) Nikdy bych KAPR neubizil.Kapr libam pri pousteni... 31%
Od 31.7.2015 hlasovalo 42 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NRytíř - Profil | Čt 9.7.2015 20:01:59
NSirRozzyr - Profil | Čt 9.7.2015 19:59:16
Tohle mi je zcela jasné. Že má mít kapr míru - kolik max háčků můžu použít - to vím.
Jde mi o to : a teď tedy budu mluvit v teoretické rovině :
Chytnu mírového kapra na revíru 451 087, kapr má 42 cm - má míru - kapra chytnu 9.7.2015 zapíšu kapra do not - kapr je můj a je zapsán - pak ho odvezu na revír 451 666 kde ho použiji jako nástražní rybyčku - musím ho zapsat tedy do záznamníku když ho nastražím 10.7.2015???
NRytíř - Profil | Čt 9.7.2015 19:49:47
NSirRozzyr - Profil | Čt 9.7.2015 19:42:11
NRytíř - Profil | Ne 5.7.2015 10:07:44
NSirRozzyr - Profil | Pá 3.7.2015 22:43:30
KAPR je tedy zapsanej dvakrate to je na palici...
Dotaz na sumcobijce : To metrovej Sumec nezblajzne 42cm KAPR???? Ja myslel ze Jo...
Nnofish - Profil | Pá 3.7.2015 19:42:15
Občas fakt platí, mlčeti zlato...
NHabermann - Profil | Pá 3.7.2015 19:26:34
NFRANK71 - Profil | Pá 3.7.2015 17:10:49
NAnýzový dědek - Profil | Pá 3.7.2015 17:10:25
NAnýzový dědek - Profil | Pá 3.7.2015 17:08:25
NFRANK71 - Profil | Pá 3.7.2015 16:50:34
Nkakr - Profil | Pá 3.7.2015 16:28:48
Nech toho, vzpomeň si fotku tvého kapra kg/lib.
Zde předvádíš něco podobného-.
NAnýzový dědek - Profil | Pá 3.7.2015 16:15:56
Asi jsem jedinej blbej, kterej nepochopil, že kapra zapisuješ hned po ulovení a ponechání, tudíž by měl v úlovkáči dva kapry .
Nastražit je může o tom žádná, ale připadá mi to hodně na hlavu snažit se chytit ještě tentýž den sumatru jen proto, abych jí pustil, protože si ho ponechat nemůže.
Tak co mi uniká?
NPedro1 - Profil | Pá 3.7.2015 15:55:01
Njapu22 - Profil | Pá 3.7.2015 15:53:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPedro1 - Profil | Pá 3.7.2015 15:31:57
Věta co jsi napsal "Dva kapry chycené den v sumcolovu nastražit nemůžeš" je snad jasná a je to blbost.
Tvl že já se s Tebou vůbec bavím.To je jak s tím volem co jde v pátek ná porážku.
Červené karty: Malda512
Kde to žije - dravci
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNFotky ryb pouze na přívlač 107179
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














