- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Odolný naviják na vláčení sumců
Jde mi o zkušenosti zda nemá někdo navijáky např....
Penn Conflict 5000
Black Cat - Shadow Spin FD
Fin-Nor Inshore Spinning 5000
SPRO - Gigantis 840
Abu Garcia Soron STX 60
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NIza - Profil | St 24.6.2015 20:44:21
Nvláčkař david - Profil | St 24.6.2015 20:41:17
N: vydrák - Profil | St 24.6.2015 20:29:05
Položil jsem si totiž v minulosti úplně stejnou otázku jako zadavatel této diskuse.
Jakej naviják,aby byl opravdu kvalitní a nestál mě moc peněz?
Prohlížel jsem diskuse na MRKu,dumal a přemýšlel a pak jsem uviděl na prodej tenhle DAM.
Jelikož sbírám historickou rybařinu a měl jsem o tomto navijáku povědomí,koupil jsem ho.
Jenže má jednu chybu.
Je tak krásně zachovalej a dokonalej,že ho beru k vodě jen párkrát za rok.
To ale nic nemění na tom,co jsem napsal v první reakci.
Npoldeci - Profil | St 24.6.2015 20:18:24
páči sa mi malé abu c4,našiel som aj tunningovú japonskú stránku kde ide kúpiť pár vylepšených súčiastok,raz si ho možno kúpim ale ten chytať potom bude
N: vydrák - Profil | St 24.6.2015 20:17:54
N: vydrák - Profil | St 24.6.2015 20:13:18
Používám ten naviják na klasickou sumcařinu s velkým splávkem ale jedná se o pár vycházek do roka. Sumcařině se prakticky vůbec nevěnuju.
Párkrát jsem ho vzal na trolling, jinak odpočívá naleštěn mezi ostatními retro kousky.
Takže sumce opravdu nevyvláčel žádnýho. Nicméně,sázka z mé strany - žádný problém:-))
Nafjee - Profil | St 24.6.2015 20:12:02
Nafjee - Profil | St 24.6.2015 20:00:10
Npoldeci - Profil | St 24.6.2015 19:58:55
koľko máš tým sumcov vyvláčených?,tipuje 0 aj bez stávky 1000€
NKralu021 - Profil | St 24.6.2015 19:28:39
ten multák to je také Shimano TLD 25 já už spolíhám co se týká navi jen na shimano nikdy mě ještě nesklamalo dokonce i levné navi od nich kolem 5-6 stovek vydržej hrozně dlouho.
Npoldeci - Profil | St 24.6.2015 18:40:58
N: vydrák - Profil | St 24.6.2015 17:25:09
Shimano či Daiwa do 4000Kč,to nejsou navijáky na tahání těžkých nástrah a trolling. Jsou to všechno „aušusy“ který se dřív nebo později rozpadnou.
Jakej teda bytelnej naviják s bronzovým převodem a celokovovým! tělem,aby vydržel a nebyl moc drahej?
Je to jednodušší než to vypadá.
V sedmdesátých letech minulýho století vyráběli zahraniční firmy ABU,DAM,SHAKESPEARE apod. velký kvalitní navijáky,který se stali a do dnes jsou opravdovými legendami.
Byli vyrobeny s důrazem na kvalitu zpracování a v době svýho vzniku se rozhodně nejednalo o žádný laciný kolovrátky.
A v čem je ten fígl a podstata věci?
Dneska se takovej naviják- legenda nechá koupit za polovinu toho,co je ochoten zadavatel diskuse do navijáku na sumčí přívlač investovat.
Navíc - žádná Daiwa či Shimano za 4000Kč nemůže zdaleka konkurovat velkým,těžkým legendám od DAM či Shakespeare.
Takhle už se navijáky totiž nevyrábějí. A pokud ano,nebude stát 4000Kč ale min.3x tolik.
Na fotografii můj DAM Quick 550N. Petru a retru zdar
Nj.sladkay - Profil | St 24.6.2015 16:28:40
Nschiwa - Profil | St 24.6.2015 16:24:53
Nrybomil - Profil | St 24.6.2015 7:05:37
2 roky jedu na sumcovlak Capricorn Pilk 4500, akční cena z Berlína byla cca o 3000 CZK níž než současná tady. Přes 10 let vyzkoušená mašina v celý světě. A není to plasťák!
( měl jsem tedy vzít 2 )
Btw: vešlo se na něj 300m lajny 0,32mm
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












