MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Ůspěchy na pstruhovkách.

Vaše nejoblíbenější revíry v okolí Brna.

Autor diskuse: rybář ivo ®
Zařazeno do: dravci - revíry, cestování, 23.5.2015

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N brach - ® St 27.5.2015 8:08:21
aleš vavřina >>
Tak nějak...
N aleš vavřina - ® St 27.5.2015 6:48:12
rybář ivo - >> A ještě jeden postřeh napíšu - nejde jen o to být u vody, ale je třeba tam být v pravý čas. Takže pokud se ti doma dle počasí zdá, že bys měl být u vody, tak tam do hodiny musíš být - než pominou ty TOP podmínky. Reálná vzdálenost je tak do 40 km - rozhodnutí jít na ryby+spěšné sbalení věcí+cesta autem+cesta k vodě od auta - to za hoďku stihnout jde. No a nebo nemusíš honit počasí, ale jen naráz máš volný večer a co s ním - dál to prostě stíhat nebudeš.
Jinak když jsme u toho počasí - tak nedávno jsem si zahrál na meteorologa - dal jsem dohromady info ze serveru yr.no a medarda - a v hodinu H byl na zvoleném revíru. Výsledek je v mém posledním zápisu do ML. Ale za 2 hodiny se změnil tlak a bylo vymalováno, jako by ve vodě nebyla ani šupina.
N semi5 - ® Út 26.5.2015 17:37:11
rybář ivo - >> ahoj. jak píše aleš vem si soupis pstruhovek a začni objíždět blízké okolí. postupně si najdeš ten dobrý revír. já letos jezdím takhle severní čechy a často jsem příjemně překvapen.
N potočák 62 - ® Út 26.5.2015 17:10:43
JanStropnický >> Nejvíce pstruhových vod je na severní moravě a východních čechách.Petrův Zdar
N gregyn - ® Út 26.5.2015 17:07:28
V okolí Brna pstruhovky neznám,před pár lety bych všem doporučil Vsetínskou Bečvu,ale kdybych tady pozval někoho dnes,tak by se mi vysmál,nebo mě rovnou ukamenoval:(
N JanStropnický - ® Út 26.5.2015 16:59:57
doporučuju zajet na dovču do jižních Čech, tam jsou asi nejlepší pstruhovky,..
N u.x.a. - ® Út 26.5.2015 15:00:01
aleš vavřina >> já už sem opatrn, nechal jsem si kdysi vymazat vvšechny fotky měl jsem tam účinnou mušku a woblery, teď už tu mám jiné fotky, dneska napíšu na mrk maximálně že chodím na ryby na Božkovský potok u Plzně že je to poslední místo kde se dají chytat pěkný pstruzi potoční ale na co to neřeknu ani omylem..
N aleš vavřina - ® Út 26.5.2015 14:53:04
u.x.a. >> drbárnami je většina diskuzí, jen "bílé vrány" si relativně drží jakýs takýs standart
N u.x.a. - ® Út 26.5.2015 14:48:36
aleš vavřina >> začátky mrku byly úplně jinde např. muškaří dávali přesné informaci o muškách a přesné popisy míst, dnes je z muškaření hokejovofotbalová drbárna..
N aleš vavřina - ® Út 26.5.2015 14:32:09
u.x.a. >> Podstata MRKu je skvělá, ale to kam to zde směřuje, z toho je mi smutno - vždyť pochlubit se vlastním úspěchem v lovu, sdílet radost s ostatními a taky sem tam úlovek kulinářsky zhodnotit - to prostě k rybařině patří, ale fakt s odstupem si zhodnoť s jakou reakcí se zde obdobně smýšlející kolegové potkávají. Je mi jasné, že prudiči si přes klávesnici vytloukají vlastní komplexy, ale objektivně to tu tato sorta lidí celkem hodně výrazně ovlivňuje.To je smutná současná realita tohoto jinak skvělého serveru.
N u.x.a. - ® Út 26.5.2015 13:49:23
aleš vavřina >> mrk není špatný, špatná je společnost ve které žijeme, v Anglii klidně ukážou výherce extrémního jackpotu, dokážeš si uurčitě představit co by se výherci stalo v ČR...
N aleš vavřina - ® Út 26.5.2015 6:51:38
S rybáři je to stejné jako s houbaři, ti taky jen málokdy řeknou do kterého lesa chodí. Ale rádi se pochlubí - např. v hospodě a nebo i v mediích (net nebo tv Nova). "Normální " rybáři se taky rádi pochlubí. Ale tady na MRKu jen všichni plačou, zatloukají a vzájemně si úlovky závidí a konzumenty ryb šikanují. To je smutná realita dnešního MRKu.
Neber to ve zlém, ale dnešní MRK je hodně špatným, ne-li nejhorším místem na hledání nějakého smysluplného tipu kam na ryby. Raději si vem soupis revírů, vymez oblast a jednotlivé revíry objížděj - ryby jsou všude a taky si ten svůj revír vybereš. No a pak můžeš svými úspěchy taky popichovat a jitřit vášně některých místních virtuálních bijců. :-), :-), :-) Petrův zdar a úspěch při hledání.
N juba - ® Po 25.5.2015 19:25:54
Nejčastěji chodím na Svitavu mezi Adamov a Blansko, ale mám tam zatím spíš neúspěchy. I když u mě to asi bude rukama..

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | dravci | revíry, cestování ]

Co je nového - dravci + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniGrilování ryb bez námahy! Samočinný turbogril v akci!

Za 1.136
Otáčení masa zajišťuje teplý vzduch stoupající vhůru a roztáčející lopatky vrtule! Již se nemusíte starat o to, aby maso bylo grilováno rovnoměrně.

akce, rybareniPrut Robinson Cortez Zander 2,7m 20-45g

Za 2.299
Robinson Cortez Zander je univerzální přívlačový prut, který se jak již název vypovídá hodí hlavně na lov candátu. Prut byl vyroben z grafitového blanku HI-Modules (70 mln PSI).

Oznámení - dravci
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - dravci
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby Plzeň Rybářské potřeby Plzeň

Plzeň, Hodonínská 57