- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják DAM Quick retro
Hledám informace o navijáku DAM Quick retro (katalog 2015) ? Je zde na fóru někdo, kdo ho vlastní ? Případně by mi mohl poskytnout informaci, zda se s ním setkal v nějaké rybářské prodejně v Praze ?Autor diskuse: talo - Profil , 20.5.2015 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
18 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nboticar - Profil | So 31.3.2018 8:54:38
sabatcan >> škoda, měl jsem pocit, že to není tak špatný kousek. Já již nové navijáky nekupuji. Pokud chceš něco, co zaručeně vydrží, kup třeba shakespeare president II, nebo ten dam, kterej sem dal statik (ten ještě nemám). Možná tě udiví, že cena bude podobná, jako u nového navijáku. Od té doby, co chytám na staré navijáky, neznám jinou poruchu, než prasklé péro přesmykače. Pokud nechceš čekat, mrkni na ebay, tam vždycky něco je i ze zemí EU.
Nstatik - Profil | St 28.3.2018 18:42:21
sabatcan >> tak to jsi měl asi nějaký aušus,tady máš naviják, který jsem vlastnil ve třech exemplářích a to je opravdu nesmrtelný model,šnekové kolo bronz,prodal jsem je jen z toho důvodu, že jsem je až tak nevyužil a ten dotyčný si vzal všechny tři,asi věděl proč je bere.Ty novodobé modely už nebyly tak kvalitní jak se o nich psalo,jediná nevýhoda těch Quicků byla ,že byly poměrně těžké i malé modely ale jinak super.
Nsabatcan - Profil | St 21.3.2018 14:39:03
Tak po jedné sezoně cca 30 vycházek (gumy, plandy do 7gr) v navi při pomalém točení rachotilo jak v mlýnku na kafe... reklamace uznána a vrácené peníze... (vadné převody).Top model prý na celý život vydrží sotva sezonu. Za mě DAM už nee.
Nkarlak - Profil | St 21.6.2017 21:35:57
toto uz je jeho novejsi verze kamaradovi jsem sehnal pred lety co vyrobily k nejakemu svemu vyroci bud 50 nebo 100let sd revenou krabici
Nkarlak - Profil | St 21.6.2017 21:18:24
originaly tohoto navijaku mely vzdy na klice tri cervene pruhy a nesel jim vypnout cvrcek a samozrejme sneka z bronzu tento navijak uz ten retro skutecne jen vzdalene pripomina
Nsabatcan - Profil | St 21.6.2017 20:27:57
DAM Quick retro jsem koupil letos ve velikosti100 v akci za 2400 a ve srovnani s Exage RC ,Nexave RB, Ecusima, Sirio, Tica Aries...ktere vlastnim... je o nekolik trid prevysuje. Jinak velikost 100= 2500 velikosti u Shimana. Navin bez chyby, chod parada bez vuli, brzda citliva a konstrukce bytelna. Jeho prevod 4,7:1 mi u twisteru vyhovuje.
Nboticar - Profil | So 30.5.2015 19:40:49
Lukas J >> Jestli si s tím točil na sucho, tak to šlo samozřejmě více ztuha, než nějaká nejlevnější záležitost. Ten šnekovej převod (když je slušně udělanej) způsobuje, že to jde stejně "ztuha" i za dvacet let při tažení woblera.
Se šnekovým převodem se dělá "retro" ale hlavně "klasickej" Quick http://www.pro-rybare.cz/rybarsky-navijak-dam-quick-1000-fd/
talo >> Osobně bych možná zkusil sledovat e-bay a koupil něco podobného z Německa, i když ta pošta není taky asi zadarmo... http://www.ebay.com/itm/DAM-Quick-4001-Made-in-West-Germany-Selten-Sammler-/201351004658?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2ee17481f2
Ještě lepší varianta by byly ty poslední modely: http://www.ebay.de/itm/Dam-Quick-Royal-M-D-S-4500-und-5500-/281701796447?pt=LH_DefaultDomain_16&hash=item4196bc4a5f
Já mám spoustu let se šnekovým převodem otlučenýho Presidenta (Shakespeare) z bazáče za 260 a šlape dobře, akorát mu jednou prdlo pérko v překlapěči. Nějakej starší DAM mě také láká, ale už to asi neseženu za pár stovek.
Se šnekovým převodem se dělá "retro" ale hlavně "klasickej" Quick http://www.pro-rybare.cz/rybarsky-navijak-dam-quick-1000-fd/
talo >> Osobně bych možná zkusil sledovat e-bay a koupil něco podobného z Německa, i když ta pošta není taky asi zadarmo... http://www.ebay.com/itm/DAM-Quick-4001-Made-in-West-Germany-Selten-Sammler-/201351004658?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2ee17481f2
Ještě lepší varianta by byly ty poslední modely: http://www.ebay.de/itm/Dam-Quick-Royal-M-D-S-4500-und-5500-/281701796447?pt=LH_DefaultDomain_16&hash=item4196bc4a5f
Já mám spoustu let se šnekovým převodem otlučenýho Presidenta (Shakespeare) z bazáče za 260 a šlape dobře, akorát mu jednou prdlo pérko v překlapěči. Nějakej starší DAM mě také láká, ale už to asi neseženu za pár stovek.
Ntalo - Profil | Čt 21.5.2015 13:07:24
O naviják se zajímám pouze z důvodu, že má šnekový převod. Pokud je opravdu kvalitně vyrobený, tak se jedná věc, která snese velké zatížení a hlavně vydrží mnoho roků.
NLukas J - Profil | St 20.5.2015 21:35:31
Točil jsem s nimi před měsícem na sucho a nebral jsem je. Bohužel mi přišlo, že to má i retro chod, takový těžkopádný a s vůlema. Po zdražení jsou už za trojku a za ty peníze bych čekal víc, za ty peníze máš krásné Ryobi. Jestli chceš retro vzhled navijáku, tak neřeš DAM a jdi do Penn Slammera, na tom se nemá co pokazit.
Oproti tomu Retro třeba DAM Quick ammo za litr podle mě maká líp a DAM Quick NEO je i hezký. U ammo ale pozor, má vysokou patku a nejde nasadit do prutů s utopeným úchytem navijáku, třicítku narveš až tak do 2,4m prutu, a to i u Damáckých vláčáků. Neo vel 30 se vejde do všeho i do 180cm Neo finesse.
Oproti tomu Retro třeba DAM Quick ammo za litr podle mě maká líp a DAM Quick NEO je i hezký. U ammo ale pozor, má vysokou patku a nejde nasadit do prutů s utopeným úchytem navijáku, třicítku narveš až tak do 2,4m prutu, a to i u Damáckých vláčáků. Neo vel 30 se vejde do všeho i do 180cm Neo finesse.
NJarda Š. - Profil | St 20.5.2015 20:36:31
Mijon >>Případně se může zeptat přes SZ na nick "iva" (to je paní vedoucí toho obchodu).
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...
























