- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Štiková sestavička na neutrální woblery do 10 cm
Jednalo by se o vláčku kterou bych měl speciálně na voblery okolo 10cm a to především na voblery neutrální jako je x rap od rapali ,ikuru jerk od spro,squad minnow od illexu.
Požadavky sou aby proutek měl délku buď od 240 cm nebo do 270 cm a aby byl dostatečně citliví pro vedení těchto nástrach ale přitom tvrdý i na zásek .Mám výhlídlej od Wft Penzill Classic Wobler 240 cm 7-30 g a naviják Ryobi Artica 3000
Můžete prosím poradit ? Děkuji :-)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NHawk123 - Profil | St 13.5.2015 8:16:18
Nkkki - Profil | Út 12.5.2015 20:11:58
jinak prut si myslím že není špatný
PS:z užší cívky to lítá líp
NButchi - Profil | Po 11.5.2015 16:41:48
Takže jde o design a ne o funkci, jo? Sem nevěděl... :-)))))))))
NP!F - Profil | Po 11.5.2015 16:37:19
NErik T - Profil | Po 11.5.2015 15:49:15
NSpinnig Boy - Profil | Po 11.5.2015 13:26:52
NButchi - Profil | Pá 8.5.2015 11:28:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
WFT Classic Wobler je hodně povedenej prut s rychlou špičkovou akcí. A má normální korkovou rukojeť.
Naviják jsem nezkoušel, ale Ryobi obecně mají trošku tužší chod a údajně delší životnost.
Podle mě je ta sestava OK.
NMike - Profil | Po 4.5.2015 19:59:27
Titanium taky fajn. Mám doma jedno v trochu jemnější verzi, ale ta kratší 32g bude na tenhle způsob lovu dobrá. Měl jsem ji v ruce a asi bych se nechal ukecat, kdybych už neměl toho bushwhackera:-).
Jinak dobrých prutů je v této kategorii hromada.
NSpinnig Boy - Profil | Po 4.5.2015 12:04:18
NHawk123 - Profil | Po 4.5.2015 11:52:16
Nsliver - Profil | Ne 3.5.2015 20:05:49
NMatroš - Profil | Ne 3.5.2015 17:37:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tady je recenze toho prutu
http://fishing-test.pl/wdki/21-polecamy-wdk/510-savage-gear-titanium-spin-245cm-10-32g
Tady předváděcí video
https://www.youtube.com/watch?v=yLO-FaFq-jk
NMatroš - Profil | Ne 3.5.2015 16:35:35
-Savage gear Bushwhacker na 40g
Nebo
http://vmfish.cz/pruty/delene/privlac/sgtitaniumspin245cm32gii%5B44807%5D
-Savage Gear Titanium na 32g
http://www.rco-fishing.cz/eshop/mdl/product/okuma-navijak-helios-gold?vid=15427&utm_source=heureka.cz&utm_medium=heureka&utm_campaign=heureka
-Okuma Helios Gold 30
A když koupíš ten Bushwracker ušetříš skoro 2000 aby jsi si koupil větší nástrahy.. :)) Zvýšil bych hranici na 20cm.
Kde to žije - dravci
16:24NBleskovky: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky 1
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
12:50NBurza na přívlačové nástrahy 33425
11:08NFotky ryb pouze na přívlač 107201
9:21NÚhoří sezona 2012 10521
SoNRare woblery - Rapala 14054
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














