- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak s feederem na kapry- /1.5 až cca10kg /-na soustavně překrmeném rybníku,
Jedná se o odbahněný rybník-4h ve tvaru dlouhého oválu.Dno - cca-10cm bahýnka,jinak střední pevnost,cca-5m od břehu-písek.Vegetace v pobřežním pásu částečná-nic moc...
Hloubka-u čapu-4m -řečiště-cca-okolo 2m mělčiny-0.5 až 1m.
Ryba bere ted velmi liknavě-jak ji přelstít ? Pokud ji chytíte,jsou velmi ,,napapaní,,
Jaké montáže,nástrahy ,krmení,by jste použili vy,na této vodě ?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
speed641 - Profil | So 18.4.2015 16:15:57
Pokud víte o nějaké-ještě levnější prodejně-e-shopu-dejte to hned sem-PRO VŠECHNY.
Před chvílí jsem se vrátil z Kaplice -ze pstruhovky a stavěl se tam v místním rybářském krámku....Že si pokoupím-nějaké ty rybářské ,,pitominky,,zkrátka-,,bižu,,
Můžu vám říct-málem se tam o mě pokoušely mrákoty...Vyplatilo by se mi-zaplatit 4krát poštovné-kategorie balíku-BA......Něco šílenýho...
Nepodporujme tyto-rádoby také-prodejce...
Já kašlu na to,jaké mají náklady-výdaje-nájem...
Musí se přizpůsobit době.Časy z let 90.-jsou ty tam.A pokud to někdo neumí,tak at to raději zavře a jde - třeba utírat kravám pr..le......
Chudáci ti místní rybáři-to je těch ,,pár kapříků,, vyjde pěkně draho... / Ve středověku nepoctivce UKAMENOVALI /.. :-)))
Tak jestli někdo něco levnějšího najdete-HNED TO SEM PERTE...
Ale jenom ,,SEM,, .Dal jsem to veřejně a IHNED to někdo smáznul.
Něco-pro lepší náladu-když je venku takovej hnus...Pic... :-)))
speed641 - Profil | So 18.4.2015 15:49:48
Název Množství Cena bez DPH DPH Celkem s DPH
ZANETA LORPIO SERIA MEGA MIX UNIWERSALNA 3,0 kg(5) 2.00 83 Kč (12 PLN) 21.0 % 201 Kč (29 PLN)
ZANETA LORPIO SERIA EXTRA PLOC 1,9 kg(7) 2.00 69 Kč (10 PLN) 21.0 % 168 Kč (24 PLN)
IN TIME Poštomaty
IN TIME Poštomaty
Zásilka bude doručena do IN TIME Poštomatu:
Na sádkách 1444
370 05 České Budějovice 20 Kč (3 PLN) 21.0 % 24 Kč (4 PLN)
Platba Dobírkou 0 Kč (0 PLN) 21.0 % 0 Kč (0 PLN)
CELKEM bez DPH
CELKEM s DPH 325 Kč (47 PLN)
393 Kč (57 PLN)
tucnak11 - Profil | So 18.4.2015 12:16:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
MISO* - Profil | So 18.4.2015 11:59:36
tucnak11 - Profil | So 18.4.2015 11:46:33
tucnak11 - Profil | So 18.4.2015 11:11:54
speed641 - Profil | Pá 17.4.2015 23:24:04
Ale já jsem zkrátka tuto úspěšnot chtěl mít také na feeder...Ne,že bych kapry na feeder nenachytal-to se ještě snad nestalo.Pokaždé nějaké lapnu i velmi pěkné.
Tímto dotazem jsem chtěl docílit toho,aby byla stejná,nebo podobná úspěšnost,jako třeba na tu plavačku,nebo jen na vhozenou nástrahu-bez ničeho-pod břeh-což je velmi dobré...Jestli třeba nedělám něco špatně...?
Tak trochu jsem feederu propadl a tak se snažím chytat touto technikou i když bych třeba mohl i jinak.
Chytám tak i candáty,ok.tlou.i šti. na řece-paráda. Do krmítka dávám rozmačkaný rybky...Dříve to někde psali v časáku...-Žádný háček -hluboko v jícnu.Chnapne a má jí...všechno za krajíček...To jen tak na okraj...
Jěště jsem se tě chtěl zeptat- Popiš mi prosím lov na propad se splávkem-nejsem ,,plavačkář,,-o co jde konkrétně-dík... :-)
RK - Profil | Pá 17.4.2015 16:44:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Takže teď můžu říct bez bázně a hany- chytej na splávek-jak ze dna, tak ze sloupce, tak na propad, tak u hladiny.
V podstatě ten dotaz je myšlený dobře, ale nic nového se nedá říct. Kdyby to bylo na velké hluboké tažné komplikované řece? Ale na rybníčku? Prostě zkoušet-hlavně ale se splávkem-jak pevným blízko břehu, tak s anglánem na větší vzdálenost. Má zkušenost je (píšu to asi po dvoutisící)-moc nevymýšlet, ale chytat na velkou čtyřku-housku ve všech modifikacích, hnojáky, b.červy, bonduelku.
Většinou,když se neuspěje na tohle, tak se mi snad nikdy nestalo, že bych uspěl s něčím jiným.
Spíš možná opačně-když to bere až moc na V4, tak teprve zkoušet různé pelety atd. Toť můj názor.
MISO* - Profil | Pá 17.4.2015 13:37:28
speed641 - Profil | Pá 17.4.2015 13:19:03
Ghoost - Profil | Pá 17.4.2015 13:12:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
speed641 - Profil | Pá 17.4.2015 13:08:18
speed641 - Profil | Pá 17.4.2015 13:02:44
Kapři-na této vodě převážně se zdržují-již řadu let v těsné blízkosti břehů...Tak - 0.5- max-do 2.m.
Mimo studená období na korytě nejdou...Tak-že doporučuješ spíše styl ultrajemný picker-jak si popsal...
Jaké příchutě,vůně by si doporučil...
speed641 - Profil | Pá 17.4.2015 12:54:03
Přes den,je to ale bída...
Motaj se okolo hladiny-a konečná...
Můžeš jim tam -třeba na plavanou,házet co chceš.../Jednou jsem dat návazec-0.12mm 1.2m.-aby kulička byla na hladině-nic /
Výhoda je,když foufá vítr.Přejdu tam,kam narážejí vlny...Pak berou pod nohama-třeba právě na ten polystyren...
Tam je průšvih ten,že je to u malé obce,každej tam naháže igelitku-kyblík šrotu s pše.kuku. a vším,co doma najde.Pak ještě ládujou krmelce...Pak tam chytej...
Je to někdy alchymie....
Ghoost - Profil | Pá 17.4.2015 12:45:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
a) chytám těsně u břehu používám průběžnou montáž s malým olůvkem a bročkem kousek od háčku a zakrmuji spíše rukou
b) volím krmítko a házím to dál a co nejpřesněji
S krmením to nepřeháním většinou to nemá cenu postačí pár hrstí šrotu, krmítkové směsi na den spíše volím dosti pronikavé vůně než velké množství krmení.
Co se nástrah týče tak především : pečivo, rousnice, kukuřička, hrášek ale pro mě č. 1 rohlíkové boillies s výraznou vůní pár kuliček k háčku a dějí se divy ale s krmení to moc nepřeháním na takových to vodách mě přijde že je spíše na škodu jak k užitku příliš velké množství
Woohooo - Profil | Pá 17.4.2015 12:12:50
speed641 - Profil | Pá 17.4.2015 12:03:02
Třeba se to dá sehnat někde i u nás...
Chytá - přidává toto někdo do krmení - jaká je úspěšnost...?
Nebo třeba větší mléčný zákal...Suš. mléko přidávám do směsí,pro zimní , studená období-celkem pěkné výsledky.Osvědčená přísada z dob minulých.... :-)
speed641 - Profil | Pá 17.4.2015 11:51:22
Červené karty: Vimpy
Kde to žije - feeder
7:31Feederařina na řece 64306
7:22Pickermánia-ultra light fishing 49056
PoFeeder v okolí Zlína 4581
PoGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
. . . Jihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme cestovku
Safra-go
Jižní Afrika, Sibiř, Patagonie. Vyzkoušené lokality v doprovodu našeho scouta. Expedice pro partu kamarádů i...
















