Lowrance Echolot Elite-4X Chirp

Jaké máte zkušenosti? Mám zájem o koupi tohoto sonaru
Autor diskuse: cidlink - Profil , 2.4.2015 dravci - náčiní, doplňky

Hori - Profil | Út 26.9.2017 19:52:54

mannice >> tak to asi nepomůžu. U me to je to tlačítko vedle on/off kde je nabídka všech druhu zobrazení.

    mannice - Profil | Út 26.9.2017 18:17:33

    Hori >> přepnutí ze svislého rozdělení, na vodorovné? Děkuju

      Hori - Profil | Út 26.9.2017 0:00:46

      mannice >> co potřebuješ vědět, mám hook 4x.

        mannice - Profil | Po 25.9.2017 20:20:26

        nekdo vlastnici 4x? nejlepe elita ?

          Erva - Profil | Ne 21.8.2016 19:44:51

          M@1r - Není zač :-)

            M@1r - Profil | Ne 21.8.2016 19:06:44

            Erva >> Oki. Díky za tip. Měj se

              Erva - Profil | Ne 21.8.2016 18:59:45

              M@1r - Západní evropa ,co ?? Jedině zkusit servis Lowrance u nás jestli by jej za nějaký poplatek nepřehrály , s tím že je to výhra na závodech ..

                M@1r - Profil | Ne 21.8.2016 18:58:13

                Erva >> 14 jazyku

                  Erva - Profil | Ne 21.8.2016 18:50:26

                  M@1r - Jo takhle ,jsem to blbě pochopil , kolik je v menu jazyků 16 ?? , tak to je sonar dovezený z venku , pokud by neměl gps , tak to ovládání je vcelku jednoduché , z gps už je to horší , hlavně pro toho kdo neumí nějaký ten světový jazyk , ať už angličtinu , němčinu , nebo třeba francouštinu

                    M@1r - Profil | Ne 21.8.2016 18:45:02

                    Erva >> jj jazyk jsem našel ale ne cz

                      Erva - Profil | Ne 21.8.2016 18:40:57

                      M@1r - I kdyby neměl češtinu , tak tam bude na 1000% výběr jazyků třeba jazyky západní evropy + americká a anglická angličtina ,ale bude to tam .

                        M@1r - Profil | Ne 21.8.2016 18:33:08

                        Erva >> jj.ale ani doklad v menu pod jazyky to není.jelikoz umím jen základ anglicky. Ocenil bych tu cz

                          Erva - Profil | Ne 21.8.2016 18:28:21

                          M@1r - Pokud je dovezený z venku , tak tam čeština není, ale předpokládám že výhra na závodech by měl být koupen někde v tuzemsku a mít i doklad o koupi včetně záruky , tedy měl by být určen pro evropu a tu češtinu tam mít měl , je to v nastavení , ono je vcelku jedno jaký model Lowrance máš , ovládání je vcelku všude stejné , musel bych jej ale vidět a už si to nepamatuji a svůj už jsem prodal , lapat se dá i bez :-)

                            M@1r - Profil | Ne 21.8.2016 18:22:21

                            Erva >> s GPS

                              M@1r - Profil | Ne 21.8.2016 18:22:03

                              Erva >> ahoj. Koupil jaem ho od známého co ho vyhrál na zavodech

                                Erva - Profil | Ne 21.8.2016 18:17:17

                                M@1r - To máš sonar z gps a koupený venku ??

                                  M@1r - Profil | Ne 21.8.2016 18:10:30

                                  Zdarec.dostal tam někdo češtinu?a jak?

                                    hadalicek - Profil | St 10.8.2016 7:45:29

                                    Není někdo v okolí Mladoboleslavska kdo by mi pomohl nastavit a předat zkušenosti s tímto echolotem Lowrance Hook-4X CHIRP 83/200 455/800?Používám ho ale myslím že to není pořád ono..
                                    Díky.

                                      Majra7 - Profil | So 6.8.2016 11:09:39

                                      Nemá ho někdo na prodej?

                                        sirali - Profil | Út 28.6.2016 12:41:23

                                        Ahoj, optám se jestli by mi někdo nemohl poslat manuál v CZ na LOWRANCE ELITE CHIRP 4 ? předem děkuji :-)

                                          kaprus - Profil | Ne 10.4.2016 12:15:24

                                          2015kapr >>https://youtu.be/Ixl0E_J21Ao
                                          Špicové videa, je tam všecko. Má to myslim 10 dílů.

                                            2015kapr - Profil | Pá 8.4.2016 18:59:20

                                            Jaka chlapi je souvislost mezi uhlem snimani a frekvenci.Lze nastavit třeba při daném uhlu určite frekvence? A co je vlastne nejlepsi použit pro plytke vody? Nebo lze nastvit třeba sloupec 2-3 m?. Diky.

                                              FRANK71 - Profil | Út 15.9.2015 12:47:21

                                              Čodiš >> na troling.Už jsem zjistil, ze bez GPS to nefunguje. Budu muset.:-))

                                                Čodiš - Profil | Út 15.9.2015 11:49:32

                                                FRANK71 >> Na co potřebuješ měřit rychlost? To můžeš i telefonem s GPS a je vyřešeno né.

                                                  FRANK71 - Profil | Út 15.9.2015 9:59:58

                                                  chtěl jsem se zeptat. Neví někdo jestli tento sonar měří rychlost, pokud to nemá GPS?