- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na UL přívlač - vlepená špička ANO/NE?
Vyhlídl jsem si prut viz. foto u otázky. Řeka-Sázava, Berounka, Vltava
Předem děkuji za názory.
Prut na UL přívlač bych doporučil/používám:
A) S vlepenou špičkou33%
B) Bez vlepené špičky53%
C) S parabolickou akcí14%
Od 21.2.2015 hlasovalo 64 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
20x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Bachy - Profil | So 15.8.2015 19:57:58
PepanD - Profil | So 15.8.2015 14:57:55
rybomil - Profil | So 15.8.2015 14:07:50
No nic, jako bych nic neřek.
...............................................................................................................................................................
Vlastíku, že máš tu výdrž......
S&F - pescador - Profil | So 15.8.2015 13:30:39
Nils Master - Profil | So 15.8.2015 13:18:38
S&F - pescador - Profil | So 15.8.2015 13:09:58
- http://www.mrk.cz/Data/Pics/2015/48/1155093_b3257.jpg
Nils Master - Profil | So 15.8.2015 13:03:25
S&F - pescador - Profil | So 15.8.2015 12:26:27
Ten mušák je ale brutální.Kluk jej koupil ,že do Dánska na moře ..... je nyní s toho nešťastný nebo fakt vidí,že přestřelil a vyšlo jej to poměrně i ze clem dost peněz. Tady s tím může streamerovat klidně štiky a nebál bych se říct,že i středně velké sumce.
Začneme sumce lovit na plavačkovou děličku ? :-))
poldeci - Profil | So 15.8.2015 12:19:29
S&F - pescador - Profil | So 15.8.2015 12:16:02
Tak samo Harrison je kaprařská fa. tak blan je kaprařský .... :-)
Samo sebou,že bráno jako od muškařské fa. Prut vláčák si ale na muškařském blanku představvit umím. Mušák Scott v Aftma 8 co jsem držel onehdy by to splňoval dost dobře.
Bachy - Profil | So 15.8.2015 11:29:38
kura11 - Profil | So 15.8.2015 11:21:38
Bachy - Profil | So 15.8.2015 11:19:04
kura11 - Profil | So 15.8.2015 11:06:52
poldeci - Profil | So 15.8.2015 10:48:19
S&F - pescador - Profil | So 15.8.2015 10:31:11
A akce ? Řekl bych fast která při větších rybách má pozvolnou parádní akci pro zdolávání a celkem ještě cítit i rezervu. Prostě žádný takový ten doraz kdy člověk cítí,že když by zabral o něco víc tak bude něco špatně. Prostě jak jsem psal .... dle mého gusta.
zdevac - Profil | So 15.8.2015 10:25:42
Sestava byla asi za 2000 i se šňůrou a já jsem spokojený. Malé třpytky a malé woblery vodím už jen tím.
Kde to žije - dravci
13:12Divoký potočák nebo granulák? 60
12:59Burza na přívlačové nástrahy 33411
12:18Fotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











