Nová 15ka od Nordicstage

Už ste jí někdo měl v ruce? Jaký je váš dojem?
Autor diskuse: Bláža7 - Profil , 14.2.2015 dravci - náčiní, doplňky
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NL82 - Profil | Po 9.11.2015 15:14:13

zdravim, tak máte nejaké skúsenosti, konkrétne PTSMJ-722UL

    Nvundu - Profil | Po 16.2.2015 18:37:48

    Bláža7 >> design se bude ještě doalďovat....(alespoň mi bylo řečeno)
    jinak jsem si je osahal taky a zcela určitě by se vybrat dalo....

      NBláža7 - Profil | Ne 15.2.2015 13:51:51

      Foxíík >> Akorát sem čekal, nějakej hezčí design no a ne celej černej.

        NFoxíík - Profil | Ne 15.2.2015 12:40:13

        Bláža7 >> Včera jsem na ně na FF taky koukal, příjemný proutky to jsou :)

          NBláža7 - Profil | So 14.2.2015 14:21:31

          martcv >> Dneska se tam jdu taky kouknout, tak sem zvědavej:)

            Nmartcv - Profil | So 14.2.2015 0:10:25

            dnes jsem potřepal na výstavě a moc pěkný proutky....určitě bych si vybral.....:-)