- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výroba pstruhových pelet pro výkrm
Dobrý den napadá mě otázka výroby peletek pro výkrm pstruhů jednalo by se o peletky 6-10 mm ale nevím co všechno je potřeba do toho dát.
Určitě rybí moučku a pak asi i moučku z jiného druhu masa opravdu nevím, proto žádám o radu. Prosím ty co budou psát kup si to vychází to levnějc atd. prosím odejděte z diskuse mám radost z věci kterou vytvořím sám, proto mě zajímá co všechno do těch peletek dát aby pstruhům duhovým nic nechybělo. Díky za odpovědi a jestli máte někdo foto jak strojů na výrobu tak krmení a všeho okolo tak se klidně pochlubte rád se podívám a přiučím
Určitě rybí moučku a pak asi i moučku z jiného druhu masa opravdu nevím, proto žádám o radu. Prosím ty co budou psát kup si to vychází to levnějc atd. prosím odejděte z diskuse mám radost z věci kterou vytvořím sám, proto mě zajímá co všechno do těch peletek dát aby pstruhům duhovým nic nechybělo. Díky za odpovědi a jestli máte někdo foto jak strojů na výrobu tak krmení a všeho okolo tak se klidně pochlubte rád se podívám a přiučím
Autor diskuse: mrk26 - Profil , 5.2.2015 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NPecar - Profil | Po 18.1.2016 11:30:21
toto je muj stroj ny vyrobu peletek takovi samo domo.zatim postaci. ale je to dost alchymie a mile rad se pobavil s nekym kdo doma podnika stejnou malovyrobu peletek.
NCalex - Profil | Út 17.2.2015 18:28:01
Tomáš - Tom >> Přesně jak píšeš.....není potom nic smutnějšího, než zakopávat ryby...
NTomáš - Tom - Profil | So 14.2.2015 7:40:00
Teť jsem se díval na youtube a když si tam zadáš biomar tak jsou tam nějaká videa z výroby tak na to mrkni,třeba ti to něco řekne. Tom
NTomáš - Tom - Profil | So 14.2.2015 7:15:24
Dobrý den. Jelikož se chovem zabývám 20 let,tak rovnou píšu že pokoušet se o to v podmínkách ČR je zbytečné.Neseženeš potřebné komponenty ani stroje a výroba je celkem alchimie.Firmy,které to vyrábí mají své výzkumné týmy a testovací chovy.V ČR se o to pokoušel i rybářský výzkumák a nedopadlo to. Musíš tam mít vyvážený poměr vitamínů,tuků,bílkovin atd.Je super že máš zájem něco vytvořit a vymyslet,ale myslím,že vymýšlet již vymyšlené je ztráta času. Pokud vím tak letos bude pořádat 1.dubna firma BioMar z Dánska na Pstruhařství Skalní Mlýn u Blanska seminář tak tam by ses dozvěděl asi nejvíc,letos je zaměřen na nové složení jejich krmiv.Jinak mrkni třeba na tyto stránky ( něco o složení krmiv tam je ) a domluv se s paní,třeba ti tam domluví se zástupcem BioMaru účast. http://www.rybipelety.cz/rybipelety/eshop/2-1-Krmivo-pro-vykrm
Ndardajarda - Profil | St 11.2.2015 21:15:01
mrk26 >> kolik pstruhů vykrmuješ a na jaké ploše? Přítok nebo stoják? Můžeme podebatit na SZ.
NCalex - Profil | Pá 6.2.2015 20:51:00
mrk26 >> Zdar, budeš si asi muset namrazit, pamatuju za komanče se šetřili devízy a vyráběl to pro nás chvíli ZNZ, dopadlo to blbě, ryby měli záněty ledvin a různý nemoce.Bylo to z tuzemskejch komponentů.Nakonec se znovu začal vozit Trouvit.Na pstruhárnách se tehdá kutrovali telecí plíce,srdce a podobný věci. Po vánočních nakládkách co zbylo a neudalo se, tak se semlelo taky.....
Nmrk26 - Profil | Pá 6.2.2015 20:43:22
pelety mám hlavně na zimu kdy do čeřenu nic nechytnu přes léto jim nosím rybičky furt ale oni všechno sežerou letos jsem jim tam dal 50 kg rasbor (střebliček východních) a za 2 měsíce byly pryč a pak neni nic na zimu proto chci ty peletky
Ndardajarda - Profil | Čt 5.2.2015 21:05:44
Nejlepší je přirozená potrava a tak dva kyble plevelných ryb ulovených čeřenem, kde jsou mraky vytřených plotic, cejnů jako u nás, tak to jde.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












