- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Úspěšné nástrahy na UL
Ahoj kolegové které nástrahy vám fungují nejlépe? Mám na mysli různé smáčky, nymfi atd. :-)
Autor diskuse: Aleš10 - Profil , 6.2.2015 dravci - nástrahy, návnady
Co preferujete?
A) Smáčky20%
B) Nymfy15%
C) Twistry5%
D) Ráčky3%
E) Pulce3%
F) Woblery30%
G) Rotačky13%
H) Jiné jaké?11%
Od 6.2.2015 hlasovalo 179 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
50x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NStanik - Profil | St 25.2.2015 19:14:23
Ebon hand >> Pete 2 byl rychlejší. Zbytek obchodů je v Polsku.
Npete2 - Profil | St 25.2.2015 14:30:42
Ebon hand >> Tak treba tady:
http://www.activefishing.cz/kategorie/woblery/woblery-taps-kujawskie/biedronka/biedronka-bd2zl/
http://www.activefishing.cz/kategorie/woblery/woblery-taps-kujawskie/biedronka/biedronka-bd2zl/
NEbon hand - Profil | St 25.2.2015 9:08:36
Stanik >> Dá se ta Biedronka koupit někde u nás? nebo jen u Poláků?
NStanik - Profil | Út 24.2.2015 19:50:30
tucnak11 >> Hunter dělá toho Brombu i v délce 2cm a 2,5 cm. Já jsem zkoušel toho nejmenšího.
Ntucnak11 - Profil | Út 24.2.2015 19:09:12
Stanik >> proto že jak na taky maly vobik ma Huntr v delce 3,30 cm 4,2 gr a 3 cm 3,2 gr Biedronka 2.05 cm 1,3 gr.
NStanik - Profil | Út 24.2.2015 18:54:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
tucnak11 >> Loni jsem zkoušel od Hunteru toho nejmenšího Brombu a tloušti na něj reagovali hodně dobře. Ale ještě lepší mi přišla Biedronka, dobře lítá a chytal jsem na ní podstatně větší ryby.
https://www.youtube.com/watch?v=DmhkXqXRHH8#t=11
https://www.youtube.com/watch?v=DmhkXqXRHH8#t=11
NxDanielS - Profil | Út 24.2.2015 15:25:58
otoš >> Jsou to fotky ze stránek... Já si je objednal tuším všechny a ty co se mi líbili tak 2x. Původně jsem je chtěl vyzkoušet na kapra na hladině :-D
Notoš - Profil | Út 24.2.2015 15:20:49
xDanielS >> ..vloni jsem koupil od něj pár kousků a právě ten , co je na tvém fotu, tak byl dobrý...Zkoušel jsem i Maybug a taky to docela šlo...Zdá se, že nástrahy tohoto typu jsou účinné u téměř všech výrobců...Tam jde hlavně o to, aby byla ve vodě cílená ryba a trocha štěstí a rybářského umu...:-)
NxDanielS - Profil | Út 24.2.2015 15:13:44
otoš >> TO vím, na ně je používám a taky občas na pstruhy...
Ntucnak11 - Profil | Po 23.2.2015 20:35:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dival jsem se na video.pl a co te vobiki Hunter dělaly tak to jsem ziral jak pav,je pravda že většina je na Jelčaki na nie je to žihadlo.
Nsliver - Profil | So 21.2.2015 10:35:45
jsou to moc pěkné věci, ale těch omatlaných malých štik a candošků je mi trochu líto. Tohle už chce trošku filipa......
NSUMÍK - Profil | So 21.2.2015 10:04:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Rudi >> nějaké active slug má tomi fishing na krámě. Z příchutí mám nejraději anýz, asi proto že mi pěkně voní:-). V tom sortimentu co crazy fish dělá se nedá držet od každé barvy a tvaru všechny příchutě, je to geometrická řada. 14 tvarů, 60 barev, 6 příchutí a 1-3 velikosti od tvaru, šílený. A chystá se nový touch, glider a nově i active slug.
NRudi - Profil | Pá 20.2.2015 19:05:26
SUMÍK >> děkuji za info. Díval jsem se, že zrovna nemají Active Slug, který mám (zatím jako jediný od Crazy Fish) vyzkoušený. Rozhodně pujdu do Vibro worm a Polaris. Podívám se v Brně na Rybaření 2015, jestli tam něco nebude a pak přijdou na řadu ty webové shopy. Jaký atraktant máš nej v oblibě na okouny?? Já jsem měl Active Slug, barva-caramel, zápach-fish a fungovalo to skvěle, nicméně si myslím, že Aniz nebo česnek na tom budou ještě líp. Nebo mě někdo vyvede z omylu :o))
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107180
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVláčenie z člnu27208
NGalerie okounů ...1092
NNejpodivnější úlovky na přívlač / rybku ?434
NTuning přívlačového vybavení536
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
6:47NFotky ryb pouze na přívlač 107181
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Po Rare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64





























