- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prívlačove pruty fy Illex
Skusenosti s týmito prutmi, ako ste spokojny, ktore, kde a načo použivate?
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 25.1.2015 dravci - náčiní, doplňky
Illex prut
A) Mam15%
B) Mam a chcem dalsi :-)23%
C) Nemam ale uvažujem že si ho zadovažim15%
D) Nemam46%
Od 6.12.2015 hlasovalo 13 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
23x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
bowman - Profil | Po 2.2.2015 22:55:52
otoš >> Každý máme nějaký styl chytání a třeba to těmhle woblírkům "nesedí" jak je vodíš.Mám stejný problém také ale s jinými značkami :-))
otoš - Profil | Po 2.2.2015 22:54:12
Orion24 >> ...je to možné...já mám již stařecký třes v rukách...malé nástrahy vodím asi blbě... :-))
otoš - Profil | Po 2.2.2015 22:52:28
S&F - pescador >> ...když jsem je ,,mrskal" do vody (voblery), tak po 2 týdnech jsem byl tím hlupákem nakonec já... :-))))
Orion24 - Profil | Po 2.2.2015 22:48:04
otoš >> ak je dyje to co morava....viem si nato slusne zachytat..a bez problemov :-)
S&F - pescador - Profil | Po 2.2.2015 22:45:50
otoš >> Na Dyji berou ryby na kde co ..... hloupá voda - hloupé ryby :-))))
otoš - Profil | Po 2.2.2015 22:42:51
Orion24 >> Když jsem je kupoval před x-lety, tak jsem doufal, že udělám díru do světa...Cenová dostupnost těchto vobíků eliminovala konkurenci a ryby tu nástrahu v Dyji viděly poprvé...Na ,,okouní vodě" totál propadák. Určitě ale budou vody, kde zachytají (pstruhové). Řekl jsem svůj názor při lovu dravců přívlačí na řece Dyji. Jinak provedení a chod mají tyto vobíky moc hezké...Tady já vidím příčinu mého neúspěchu....Když je něco moc hezké, nemusí být vždy dobré...(ne každá hezká žena je i dobrou hospodyní)...a to je svatá pravda... :-))
otoš - Profil | Po 2.2.2015 18:06:11
Orion24 >> ...teď jsem se zbavoval asi 30 ks...chytit co i jen okouna na tohoto vobíka je hotový porod... /pstruhovku nedělám/ :-))
Orion24 - Profil | Po 2.2.2015 9:44:47
bowman >> pockaj az ju uvidis v akcii...srandicky ta prejdu :-)
Orion24 - Profil | Čt 29.1.2015 21:19:38
doktor multiplikator >> j.sladkay - 29.1.2015 21:17:13 >> sumcovlacku na plandy....30-60gr potvoriska
Orion24 - Profil | Čt 29.1.2015 21:13:10
doktor multiplikator >> j.sladkay - 29.1.2015 21:11:29 >> plandavky su fajn...poslednu dobu jedne z najuspesnejsich nastrah....mam fakt vela ryb na nich...ci v UL ci v H vlačke
j.sladkay - Profil | Čt 29.1.2015 21:11:29
Orion24 >> ee, zle som to precital. mikromrdky su pod 3 gramy. ale tento rok na to pojdem inak. plandavka je premna zakliata nastraha. bol problem najst taku co by som jej fakt veril. kazdopadne vyskusam.
Bambus... T.maniak - Profil | Čt 29.1.2015 21:01:57
Orion24 >> Nedej machry 😀😀 žádná kartovacka nebo te degraduju na vranika 😀
Orion24 - Profil | Čt 29.1.2015 20:58:21
doktor multiplikator >> j.sladkay - 29.1.2015 20:57:49 >> takze 59 uz je mikromrdka?....:-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
10:40Fotky ryb pouze na přívlač 107185
9:03Burza na přívlačové nástrahy 33410
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.












