- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prívlačove pruty fy Illex
Skusenosti s týmito prutmi, ako ste spokojny, ktore, kde a načo použivate?
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 25.1.2015 dravci - náčiní, doplňky
Illex prut
A) Mam15%
B) Mam a chcem dalsi :-)23%
C) Nemam ale uvažujem že si ho zadovažim15%
D) Nemam46%
Od 6.12.2015 hlasovalo 13 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NOrion24 - Profil | Čt 5.3.2015 20:23:49
doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.3.2015 20:06:43 >> ale zaujimavy projekt :-)...drzim palce :-)
NOrion24 - Profil | Čt 5.3.2015 19:50:41
doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.3.2015 19:48:44 >> nestacilo by 8 6"?....bo to bude kus komlikovane vozit k vode :-)))
jednodiel ma sialeny rozsah...pomaly kazdy jeden a hodne zvysuje vyuzitelnost palice....vela dvojdielov som nahradil jednym jednodielom
jednodiel ma sialeny rozsah...pomaly kazdy jeden a hodne zvysuje vyuzitelnost palice....vela dvojdielov som nahradil jednym jednodielom
Nj.sladkay - Profil | Čt 5.3.2015 19:48:44
Orion24 >> uz som to avizoval 2 roky dozadu. raz sa naserem poslem poziadavku do cts jednodiel 9'3" 15-120g a secko odchytam jednou bakulou bazmeg :)) este aj te jalce do 15 centi
NOrion24 - Profil | Čt 5.3.2015 19:34:10
Dam33 >> neverim Ti..si rad ze si sa ho zbavil :-)....vobec som ho nemusel tahat z tvojich ruk :-))).....skus zobrat mne prut ktory mam rad a uvidis...co je ochrana "milaška"...:-)
NOrion24 - Profil | Čt 5.3.2015 19:32:43
orimp >> Ono aj ten Deliverance 10gr v podstate bezne zubace od 60-90 zvlada...citlivy, presekne aj kov :-)....ale bol som obmedzeny vahou nastrahy..ked som potreboval tazsiu uz to bolo na neho moc....ale drzal sa skvele....:)
ten Artist ma siroky rozsah...hodne viac sily...zvladne aj tazsie nastrahy..a je to jednodiel....to hovori za vsetko
ten Artist ma siroky rozsah...hodne viac sily...zvladne aj tazsie nastrahy..a je to jednodiel....to hovori za vsetko
NDam33 - Profil | Čt 5.3.2015 15:36:05
orimp >> tak určitěěě:-)
Letos na něj musí dát pořádnou obludu...je to nadčasový proutek:-)
Pořád brečím, že jsem mu ho pustil...
Letos na něj musí dát pořádnou obludu...je to nadčasový proutek:-)
Pořád brečím, že jsem mu ho pustil...
Norimp - Profil | Čt 5.3.2015 15:23:08
Orion24 >> to hej ale 300€ je moc,ale druhá vec žijeme len raz,že :-)
NOrion24 - Profil | Čt 5.3.2015 15:13:30
orimp >> Jo prioritne na nich.....to je ten správny prut nato.......ked si pametas jak som ti povedal ze to co pouzivas ty je mekke...toto je raketa
NOrion24 - Profil | Čt 5.3.2015 14:11:17
doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.3.2015 13:23:35 >> su to dost rýchle blanky..dobre hadzu...dlzka ti moze chybat....iba z ohladu pribrezneho lovu na kamenoch(gumy)....zas na voby je ta dlzka paradna.......a to je priorita
NOrion24 - Profil | Čt 5.3.2015 13:17:35
doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.3.2015 13:13:32 >> tak prioritne to mam nato....ale ten Lkovi Deliverance ma viac vyuziti....dost vsestranny prutik pre voblerisku ako ja.....a z Kajaku skvely aj na gumy.....
Nj.sladkay - Profil | Čt 5.3.2015 13:13:32
Orion24 >> to mozno ale akurat tak z kajaku, lebo z brehu ne moc kratke ?
NOrion24 - Profil | Čt 5.3.2015 13:06:25
doktor multiplikator >> j.sladkay - 5.3.2015 13:00:18 >> tie dva krajne maju aj silu......len lavy ucil cca 130cm , Tolstolobika surfovat :-)
pravy znesie este viac....ale ten este len pude do boja
pravy znesie este viac....ale ten este len pude do boja
NOrion24 - Profil | St 4.3.2015 17:03:42
Dam33 >> akoze by ich zjedli?...a kua :-)..su sama slacha a kost :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107180
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NRybářské kajaky Hobie2737
NGalerie okounů ...1092
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
10:40NFotky ryb pouze na přívlač 107185
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.















