Kde sehnat tuhle gumu

Kolegove nevite kde by se dala sehnat tahle nástraha,
Autor diskuse: mamutt - Profil , 14.12.2014 dravci - nástrahy, návnady

peckys - Profil | Po 27.7.2015 15:49:05

v každém rybářství

    Sa(l)micka - Profil | Po 27.7.2015 10:08:19

    Přesně takovouhle potvoru shánim už pár let. Velký třpytivý kousky, až je ta nástraha skoro šedivá. Kdysi jsem jich náhodou koupila pytlík v Budějicích a od té doby jsem je prostě nesehnala. Šlo na ně všechno dravé, nejlíp štiky. Jak byla někde nějaká "zakempená", tohle ji na 100% vytáhlo.

      Lauri - Profil | Po 9.3.2015 22:36:51

      Aniž bych četl, příspěvky pode mnou, tak bych řekl, že je to guma z výroby JSA co sídlí nebo aspoň sídlili Na Maninách Praha osm (pouze si to jako mimopražský myslím). Pokud je ještě v daleké Číně vyrábí, tak je určitě zeženeš

        tvistr - Profil | Po 9.3.2015 22:28:04

        To jsou na 100% gumy co prodávaj kluci u Kajmana.... mám je ještě teď doma .. určitě se tam zeptej.
        Jirka

          rybomil - Profil | Po 9.3.2015 22:11:45

          afjee >> kua si je hejčkáš..... nepřiberou ti ty přes zimu?

            cukrik - Profil | So 7.3.2015 20:49:06

            ja to kupujem tu v holandsku v jednom obchodiku za 25 centov kus.

              jakub.nov - Profil | So 7.3.2015 18:01:39

              Zdravím, co třeba tady: http://www.rybashop24.com/Privlac-Dravci/Gumove-nas​trahy/Berkley-Flex-Grub-5cm.html? Mají tam i výběr barev. Případně i jiné nástrahy. Snad tam vyberete!

                mamutt - Profil | Pá 19.12.2014 17:04:04

                Korda ani v tom mega bordelu co tam maj tam nemá nic

                  drvoštěp - Profil | Út 16.12.2014 20:35:08

                  Pedro1 >> Ano,každou.

                    nofish - Profil | Út 16.12.2014 19:04:30

                    Pedro1 >> už nekoupím, okouni to žrali jen jeden rok. Pak zmoudřeli, nebo je někdo sežral :-)

                      Pedro1 - Profil | Út 16.12.2014 19:03:07

                      drvoštěp >> Máš gumy každou zvlášť?

                      Mám stovky gum nahazenych v prihradkach po desítkách kusů,různí výrobci a nikdy se mě nic neslepilo.

                        Pedro1 - Profil | Út 16.12.2014 19:01:45

                        nofish >> Nemáš kupovat vlaceci cerviky:-)

                          drvoštěp - Profil | Út 16.12.2014 19:00:49

                          Valda >> Mě se lepil ocásek k tělu při teplotě vody +-8C. Ve vodě to dělalo pěknej brajgl.Pro humoristy -bavíme se o gumách :))))

                            kaňka - Profil | Út 16.12.2014 18:58:54

                            drvoštěp >> Co to máš přesně zač ? Nemáš náhodou řadu Gulp ? Tam bych řekl , že se můžou slepit , nejsou z ..plastu " ale nějaké eko ,,hmoty " U klasických ,,plastových " Berkley gum jsem se z ničím takovým nesetkal ani u jiných výrobců .

                              Valda - Profil | Út 16.12.2014 18:56:59

                              drvoštěp >> Jednou se stalon že ,Traper nechává si robit gumy v USA a už byli vadné s výroby a slepené .Tak že podle mě vada materiálu.

                                nofish - Profil | Út 16.12.2014 18:55:00

                                drvoštěp >> co tak ty roky sleduju, tak to občas nějaká guma udělá, ale že to udělá až za dva roky, to jsem čuměl. Moje blbost, měl jsem je včas vytrhat v pařezech. On asi výrobce ví, proč jsou v originál balení odděleně.

                                  drvoštěp - Profil | Út 16.12.2014 18:54:58

                                  Leda že by soudruzi v Číně udělali chybu...

                                    drvoštěp - Profil | Út 16.12.2014 18:52:10

                                    Valda >> V krabičce byli den.A gumy jsou nové a uskladněné v dílně.

                                      Valda - Profil | Út 16.12.2014 18:48:20

                                      Gumy mám v orig.sáčkách ,a v klasickém zipovém sáčku a nikdy se žádné neroztekly .A to mám jen přes 100 ks od berkley,traper,jaxon a opravdu žádná neroztekla asi to fakt je těma krabičkama mám to v klasické pokojové teplotě .

                                        afjee - Profil | Út 16.12.2014 18:47:44

                                        GTdpcfix >> Já je zase zasypávám hladkou moukou napůl s hrubou ... když nemáš hladkou a hrubou, tak stačí aj polohrubá.

                                          drvoštěp - Profil | Út 16.12.2014 18:43:20

                                          nofish >> I Tobě ? :))) A to mám každou zvlášť.A stejně lepí...

                                            nofish - Profil | Út 16.12.2014 18:41:18

                                            Pedro1 >> gumy záhadně lepí. Mi se loni regulérně roztekly ice-fish vláčecí červíci. Skladováni v krabičce s jinými gumami, jenom v samostatné přihrádce. Normálně, regulérně vytvořili něco jako by se roztekli a spekli. Přitom rok před tím v ní byli taky a zimu přečkali. Prosím vysvětlení :-)

                                              FRANK71 - Profil | Út 16.12.2014 18:32:20

                                              Piškothonza >> na kaprarinu asi jo, ale ja jako vlackar musim bohuzel i jinam.:):)

                                                Piškothonza - Profil | Út 16.12.2014 18:27:45

                                                FRANK71 >> woe,cena těch gum ho snad nezruinuje...jinak žádný zhoršení neregistruju,všechno co potřebuju koupím tam.....))))

                                                  CarpHouser - Profil | Út 16.12.2014 15:49:41

                                                  vodar >> Tak tyhle jsou supr, a ještě že jsem si stihl udělat nějaké zásoby :o)

                                                    drvoštěp - Profil | Út 16.12.2014 15:38:29

                                                    GTdpcfix >> Jinak krabičku jsem kupoval právě v sekci přívlač...

                                                      drvoštěp - Profil | Út 16.12.2014 15:37:05

                                                      Tak to teď nevím.Ale kolega je kupoval se mnou tak se ho navečer zeptám.

                                                        GTdpcfix - Profil | Út 16.12.2014 15:31:21

                                                        drvoštěp >> to byla jen sranda:Dale teoreticky by to taky slo:D spise by jsem se drzel toho co pise pedro...predpokladam ze zacali lepit az v krabicce ze?

                                                          Pedro1 - Profil | Út 16.12.2014 15:29:19

                                                          drvoštěp >> Jakože se slepí?To gumy nedělají.Nemáš je v nějaký blbý krabičce,kterou naleptají a pak se díky tomu k sobě lepí?

                                                            drvoštěp - Profil | Út 16.12.2014 15:23:17

                                                            GTdpcfix >> Jako že se obalí ?

                                                              drvoštěp - Profil | Út 16.12.2014 15:22:30

                                                              Pedro1 >> Někdy se trhaji...A i ocasní ploutev se občas přilepí při vláčce.

                                                                GTdpcfix - Profil | Út 16.12.2014 15:10:29

                                                                drvoštěp >> nasypej do balicku 0,5kg ricniho pisku....pomuze to

                                                                  Pedro1 - Profil | Út 16.12.2014 14:27:09

                                                                  drvoštěp >> A vadí to něčemu?

                                                                    FRANK71 - Profil | Út 16.12.2014 12:40:17

                                                                    Piškothonza >> v Kobylisich ma dost gum, ale podle me se trochu zhorsil. Rekl bych od te doby, co ma ten rybnik. Take musi pocitat s vyssi cenou, pokud nedostane slevu.