- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov candátů v břidlicovém lomu.
Máte s tímto lovem candátů nějaké zkušenosti?Na přívlač nereagují a když nahodíš na mrtvou tak to většinou ke břehu nepřitáhneš.Ryby tam jsou krásný,ale jak jim přijít na kobylku?
Díky za každou dobrou radu.
Díky za každou dobrou radu.
Autor diskuse: Falen - Profil , 20.11.2014 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nčolkař,zloch - Profil | Út 13.1.2015 21:24:35
Falen >> nejen candát,ale i úhoř a velký okoun,je to pro ně pochoutka,spoustu ryb mám nachytané na napodobeniny raka
NFalen - Profil | Út 13.1.2015 21:14:57
čolkař,zloch >> Já bych je od vody ani nebral. Jen tě trocho se*e,když se tam se šnorchlem potápím a vidím ty nádherný kusy atakující metr.Je tam i dost okounů a karasů. A taky mrtě raků,je možné že by se candát živil rakama?
NFalen - Profil | Út 13.1.2015 20:49:13
Pánové vše co jste tu napsali jsem zkusil a kandáti na to vůbec nereagovali. zkoušel jsem i vláčet mrtvou rybičku s velkým hákem aby utržení bylo co nejlevnější i jsem zkoušel do rybky navalit polystyren aby se mezi tu břidlici nedostala.jediné co bylo,tak,že jsem o vše přišel.
to už tady nikoho nic nenapadá?
to už tady nikoho nic nenapadá?
Nsliver - Profil | Pá 28.11.2014 21:18:09
GTdpcfix >> to nebudeš znát. Synek už nějakou dobu řeší místo ryb baby a dcera sice chytat umí , ale teď furt kojí.
NGTdpcfix - Profil | Pá 28.11.2014 6:20:14
Hanis.K >> Hanis93 - 27.11.2014 17:03:35 >> je to kapr a vic by jsem tady verejne nerozpitvaval.kdyz tak sz
Nsliver - Profil | Čt 27.11.2014 21:00:15
venca1 >> potočáci i duháci se tam pravidelně sadili. Nachytal jsem se jich tam dost. V 86 r. ( to vím přesně podle děcek) jsem tam pravidelně chodil na potočáka přes 70. Bohužel neúspěšně, ignoroval vše. A dole jsem psal, co tam bylo chyceno.
Nhroch jarda - Profil | Čt 27.11.2014 20:43:22
venca1 >> Jestli si myslíš, že nepoznám duháka a potočáka, které jsem tam jezdil lovit jetě vlakem z Opavy tak se pěkně pleteš. Duháky tam sadili každým rokem a skončili s tím okolo roku 1984. Od roku 1982 jsem se sem jezdil potápět s přístrojem pod svazarmem a duháky jsme pod vodou i viděli na vlastní bulvy.
Nhroch jarda - Profil | Čt 27.11.2014 20:38:22
zander80 >> jo to je ono a mám doma ještě nějaké starší
Nnofish - Profil | Čt 27.11.2014 17:07:20
Hanis.K >> Hanis93 - 27.11.2014 17:03:35 >> buď karp, nebo tolstoj. otázka je stáří.. Tak i tak, i tloušti jsou docela celcí. Jenda sez=ona, vykecám ti jak na ně a mrk a jeho rubrika "trofeje" padnou na prdel :-)))
NHanis93 - Profil | Čt 27.11.2014 17:03:35
nofish >> taky jsem "TO" viděl ze skály pod hladinou, těžko říct o co jde
Nvenca1 - Profil | Čt 27.11.2014 16:53:23
nofish >> Pstruzi tam nebyli nikdy, jenom siveni, ale to už bylo dávno. :-)))
Nnofish - Profil | Čt 27.11.2014 16:20:49
hroch jarda >> řeknu ti ještě jedno. V heřmanicích je kapr, nebo toltoj.... velký. toho mi najdi a vyfoť... :-)
Btw jediná pstruhovka, kde není snad ani jeden pstruh.. Možná na pováženou, možná k zamyšlení o tom, jakým rybám se tam daří a udělat z toho vyloženě nějakou rybí chráněnou oblast... Myslím, že ten pohled do vody (když žerou, kdy se ukazují) by dostal každého, kdo ryby sice žere, ale rád se na ně i podívá (na živé)...
Btw jediná pstruhovka, kde není snad ani jeden pstruh.. Možná na pováženou, možná k zamyšlení o tom, jakým rybám se tam daří a udělat z toho vyloženě nějakou rybí chráněnou oblast... Myslím, že ten pohled do vody (když žerou, kdy se ukazují) by dostal každého, kdo ryby sice žere, ale rád se na ně i podívá (na živé)...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CA HITRA
Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené...












