- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Stradic 2500 FA cI4+, Twin Power Mg 2500 HGS ...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nmilanpindryc - Profil | Čt 11.9.2014 11:04:07
Ja bych ho vzal. Muzes me zavolat na tel 777 045 261 at se domluvime.
Nj.sladkay - Profil | Út 9.9.2014 13:09:08
Nkura11 - Profil | Po 8.9.2014 20:07:13
Nelhierro - Profil | Po 8.9.2014 17:39:12
NTomáš Kupka - Profil | Po 8.9.2014 15:48:19
NStribro - Profil | Po 8.9.2014 15:38:16
Ndvorák - Profil | Po 8.9.2014 15:07:12
Jeden takovej naviják jsem měl a doufám že nikdy víc!
NKukin1 - Profil | Po 8.9.2014 14:51:25
Naleš vavřina - Profil | Po 8.9.2014 14:38:08
NTomáš Kupka - Profil | Po 8.9.2014 14:18:02
NTomáš Kupka - Profil | Po 8.9.2014 14:16:11
NStribro - Profil | Po 8.9.2014 14:11:53
Naleš vavřina - Profil | Po 8.9.2014 13:49:05
Naleš vavřina - Profil | Po 8.9.2014 13:46:27
NTomáš Kupka - Profil | Po 8.9.2014 13:44:58
NTomáš Kupka - Profil | Po 8.9.2014 13:38:10
NPalusko - Profil | Po 8.9.2014 12:57:55
Nj.sladkay - Profil | So 6.9.2014 9:02:27
Nkura11 - Profil | Pá 5.9.2014 18:41:06
Naleš vavřina - Profil | Pá 5.9.2014 18:26:23
Jinak raději rarenium než stradica na tu vláčku kvůli nižšímu převodu. Staré stradici (japan) ale na vláčku ujdou (jsou to poctiví dělníci) - ty mám já a tak jsem si koupil i staradic CI4+ 2500Fa na takovou fajnovější vláčku. "Na sucho" šlapal perfektně, ale pokud jsem ho zatížil (salmo hornet 3cm) v proudu, tak převody jakoby ztuhly a nebylo to ono - no tak jsem ho v rámci 14 denní lhůty vesele poslal zpět, byť se mi vzhledově opravdu hodně líbil. Jako naviják to ale byl "taková fajnová slečinka", líbivý, ale raději púo něm moc nechtít. Pak jsem náhodou trefil (můj do té doby nesplnitelný sen) Fireblood 2500 fa za opravdu super peníze a bylo rozhodnuto, již bych neměnil. Před tím jsem se díval na twin power ci4+ 2500 fa, ale je to prostě už pálka. Kdybych se hodně odvázal tak bych šel do nové stelly FI, ta je úchvatná, ale prozatím jsem při zemi.
NTomáš Kupka - Profil | Pá 5.9.2014 10:50:14
Nkura11 - Profil | Pá 5.9.2014 6:30:10
NxDanielS - Profil | Pá 5.9.2014 5:09:44
Nmurphyy - Profil | Čt 4.9.2014 21:28:27
ale tie dva co ma v nazve otazky stoja nove plus minus dost podobne si myslim
Nmurphyy - Profil | Čt 4.9.2014 20:53:29
http://fish.shimano-eu.com/publish/content/global_fish/en/nl/index/media_and_events0/news/EFTTEX-awards2014.html
NPepé - Vsetín - Profil | Čt 4.9.2014 20:07:07
chvíli jsem chytal Shimano Rarenium 3000S, a byl tak lehký, že jsem mu nevěřil. Výborný návin, výborná brzda, ale já potřebuju "cítit kov" tak šel z domu. Koupil jsem ho tehdy tady na Bazaru za 2800 peněz a i jej stejně prodal.
Stran Tvých požadavků si na něj zkus někde sáhnout, myslím, že by to bylo to pravé. Za mě, malý si nekupuj, 1000 je malá až moc a pokud nemáš sakra dobrý vlasec, tak se rád kroutí. U té vel 3000 je to akorát, brzda má větší lamely a je proto výkonnější, navíc je stabilnější u jemnějšího nastavení.
Já ho měl na feeder a zkoušl jej i na vláčku a OK. Až na tu pocitovou váhu dobrý. Dost dobrý!
NTomáš Kupka - Profil | Čt 4.9.2014 19:38:58
Nsaxana - Profil | Čt 4.9.2014 19:34:53
NTomáš Kupka - Profil | Čt 4.9.2014 18:40:02
NJarda Š. - Profil | Čt 4.9.2014 18:25:37
NTomáš Kupka - Profil | Čt 4.9.2014 17:54:55
NZ5 - Profil | Čt 4.9.2014 15:11:17
NVrbis1 - Profil | Čt 4.9.2014 14:37:41
NEli - Profil | Čt 4.9.2014 14:29:38
sorry za off topic
NZ5 - Profil | Čt 4.9.2014 14:27:53
NEli - Profil | Čt 4.9.2014 14:01:41
NZ5 - Profil | Čt 4.9.2014 13:56:35
Kde to žije - dravci
12:50NBurza na přívlačové nástrahy 33425
11:08NFotky ryb pouze na přívlač 107201
9:21NÚhoří sezona 2012 10521
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNRare woblery - Rapala 14054
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












