NIllex lover - Profil | Út 9.9.2014 16:47:59
Oni v Rapale když nalepí nakřivo lopatku tak to doladí očkem při zkoušení v nádržích - to by na reklamaci asi nebylo. A oči mají každé jinde velmi často... na funkci to nemá vliv :)
Ndoliz - Profil | Út 9.9.2014 16:02:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Illex lover >> Protihroty, na vnější straně háčku nemá, měla na vnitřní, ale ty jsem zamáčkl. Ale má uplně stejně našikmo oči, a ještě nakřivo nalepenou lopatku. Vzhledem k tomu, že má nějakej chod jsem ji nešel reklamovat, škoda reklamace wobleru mohla být sranda.
Jen se ten wobler s downovým syndromem nedá pořádně vyfotit, aby vynikla jeho retardace.
NIllex lover - Profil | Út 9.9.2014 15:45:31
doliz >> Tak to musíš vyfotit - na Rapale jsem to ještě neviděl...
Ndoliz - Profil | Út 9.9.2014 15:04:59
Illex lover >> Zajímavé jsou ty protihroty na vnější straně háčku. Nedávno jsem koupil rapalu CD, a vypadá podobně
NSiven Polní - Profil | Út 9.9.2014 13:04:08
Illex lover >> LOL! To byly aspoň 2 litry vína :)
NIllex lover - Profil | Út 9.9.2014 12:16:04
Siven Polní >> Ne - normální sériový typ americké firmy Basshunters :) A pak že je USA rozvinutý trh :) :)
NPctrosak - Profil | Út 9.9.2014 0:03:47
Bušák >> ajo :)) tim se to vysvetluje :)
NBušák - Profil | Út 9.9.2014 0:01:10
Pctrosak >> myslel jsem 80 korun za jednoho,koupil jsem jich 10 a už mám jenom tyhle 4
NPctrosak - Profil | Po 8.9.2014 23:57:33
Bušák >> 80 grosu to je podle tedka kurzu cca 5 kacek :))) bo driv byla zlotka vic ja ho koupil za 5 zlotka :) vono se vubec v pl dobre nakupuje co v brne uvalim 1500 v pl plus minus 500 :)) fotka dodam
NBušák - Profil | Po 8.9.2014 23:54:03
Pctrosak >> tyhle byly myslím po 80 groších,takže taky dobrý na trhání,dej pak foto
NPctrosak - Profil | Po 8.9.2014 23:46:29
Bušák >> ja ted koupil cosik za 30 kacek v polsku tak sem zvedavej jakej bude :))) neni tak skaredej ale ta cena me prijde zajimava :)
NBušák - Profil | Po 8.9.2014 23:21:32
Pctrosak >> přesně tak,chce to zkoušet
NPctrosak - Profil | Po 8.9.2014 21:50:22
Bušák >> osklivy sou teda fest ale jestli se rybam libej tak proc ne :)
NBušák - Profil | Pá 5.9.2014 8:29:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pctrosak - >> celkem škaredý ale rybkám i mě se líbí,proto je celkem dost používám,navíc se jim říká Bohouš
Nmascha - Profil | Čt 4.9.2014 17:49:54
CoDu >> vono je to taky dost o rukou a čmuchu na výběr vody. Šidítko zas tak důležitý v těch našich kalných vodách není.
NBlue - Profil | Čt 4.9.2014 17:22:02
CoDu >> Co na to říct ? jasně že to byl dobrý obchod :-) ale já nemám s nákupem rybářských věcí od viětnamců dobré zkušenosti ale kdo ví třeba i viětnamci mají různé dodavatelé a zboží se tudíš mění....Přál bych sí mít stejné vietnamce taky tady ve městě.
NCoDu - Profil | Čt 4.9.2014 11:01:06
Blue >> Chytám několik desítek let, dost vláčím. Před 14 dny jsem si koupil přes varování u vietnamců wobbler na zkoušku. Za víkend jsem na něj chytil cca 10 štik, (nej 61, 62, 72), candáta 47, okouna 37, 6 tloušťů (nej 53). Vše pod a nad jezy s kamenitým dnem. Dobrý chod, stálost barvy, dobré ostré háčky s menšími protihroty (dobře se vyhdavaly) a žádná štika neměla háček v oku. Za cenu 29 Kč neměl chybu.
NPctrosak - Profil | St 3.9.2014 15:29:33
jako isotop je peknej ale za tu cenu at si ho nechaj :))))
Nshzp - Profil | Po 1.9.2014 19:14:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nvládaz - Profil | Po 1.9.2014 18:57:12
shzp >> tak ty jsou hustý :o)
Nfuuckir - Profil | Po 1.9.2014 0:28:59
85 32 56 >> Mno to určitě,, Na Amazonu ještě maj .Tak může koupit a poreferovat. :)
N85 32 56 - Profil | Po 1.9.2014 0:25:01
fuuckir >> ale cena dobrá 15 libier, to musí chytať samo:)
Nfuuckir - Profil | Po 1.9.2014 0:20:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Já myslím, že Pctrosak myslel tohodle isotopa :)
NSNOW - Profil | Ne 31.8.2014 23:59:53
tyhle jsou kvalitni :D
NSiven Polní - Profil | Ne 31.8.2014 22:53:08
rybomil >> Ono je to hodně podobné muskie-pike nástraze "Alien Eel" od Savage Gear. Je toho hafo variant - a je to zbytečně drahá kravina - na to, že jde o gumu se systémkem...
Jinak se mi líbí ten minimalisticky pojatý "verneovský" rychlowobler (ta bolenovka z olova, hřebíku a drátu :))
Nrybomil - Profil | Ne 31.8.2014 22:43:16
Pctrosak >> ta blbost úplně nahoře stojí nějak ke 20 ojro, mám to v nějakým katalogu asi ve 3 barvách,velikost nějak 20 a 23 cm , váha snad 100 a 125 g???
NPctrosak - Profil | Ne 31.8.2014 19:39:03
fuuckir >> ja si ho snad objednam se me libi :))
Nshzp - Profil | Ne 31.8.2014 16:56:37
aha prej cikáda píšou-TIEMCO TRICK TROUT Cicada MAGNUM (k93
Nj.sladkay - Profil | Ne 31.8.2014 16:50:18
poldeci >> ale prd, toto je jasna krtonozka :))
Npoldeci - Profil | Ne 31.8.2014 16:47:37
shzp >> nebude to skorej niečo z ríše hmyzu? ..napr. cikáda
ale keď rak tak rak )
Nshzp - Profil | Ne 31.8.2014 16:42:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBlue - Profil | Ne 31.8.2014 14:36:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jsem si myslel že nejošklivější woblery jsou ty s prasklinama od větnamců,tihle na fotkách jak to říct jsou tak ošklivé až jsou hezké :-)
NŽroutík - Profil | Ne 31.8.2014 14:14:52
shzp >> Ta kočka je fakt skvělá:)
NPctrosak - Profil | Ne 31.8.2014 14:05:42
shzp >> ty zvirata to je neco :) kde se to da koupit
Nfuuckir - Profil | Pá 29.8.2014 22:24:24
venca1 >> Je jak novej. Nechám si ho jako talisman :-)
NVojtěch - Profil | Pá 29.8.2014 13:11:17
fuuckir >> na tyhle Woblery se dosud na Dalešicích chytají sumci a
fungují. Stará soc. práce.
N85 32 56 - Profil | Pá 29.8.2014 11:39:38
fuuckir >> som ti to vravel ošklivák a už máš aj záujemcu :D
Nvenca1 - Profil | Pá 29.8.2014 11:37:27
fuuckir >> Pokuď není moc ožužlaný, tak ho koupím, nebo vyměním, je to stará Ryna. Sbírám staré vláčecí nástrahy, tak pokud máš ještě něco tak nabídni.
Nfuuckir - Profil | Pá 29.8.2014 10:52:25
85 32 56 >> Je tak vošklivej, že jsem ho překoval, nic jsem na něj nechytil a ani neutrhl :D
Nshzp - Profil | Čt 28.8.2014 19:04:49
Petr.OVA >> Nejsou viděl jsem je na jednom eshopu a uložil do obrázku, pěkná lochneska
N85 32 56 - Profil | Čt 28.8.2014 18:56:28
fuuckir >> to nieje vošklivák:) dobrá nástraha na sumce
NPetr.OVA - Profil | Čt 28.8.2014 18:47:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
shzp >> Ty asi nebudou tvoje, že? Kdyby ano, okamžitě bych vyměnil tuhle mou nááádheru za tu tvou příšeru, co vypadá jak kolesový parník! :-)
Nfuuckir - Profil | Čt 28.8.2014 17:27:52
shzp >> Tak ta kočka, jestli mrská nohama.. Tak ta nemá chybu :D
Nshzp - Profil | Čt 28.8.2014 17:19:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nshzp - Profil | Čt 28.8.2014 17:11:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nfuuckir - Profil | Čt 28.8.2014 17:04:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
venca1 >> Takovýho voškliváka mám jen jednoho. Našel jsem ho v červnu. :-)
Nsalfi - Profil | Čt 28.8.2014 12:16:13
fuuckir >> s tim zlutym se dobre chyta v cernobylu
Nvenca1 - Profil | Čt 28.8.2014 12:04:53
fuuckir >> Kolik jich máš, rád Ti od nich pomůžu. :-))
Nmaro01 - Profil | Čt 28.8.2014 11:09:48
Pozri na ebay, číňania niekedy vedia vyrobiť zvláštne farby a tvary, možno je to neopozerané a chytá, tento rok mám pochytané na čínske woby celkom dosť. Odporúčam ale výmenu háčikov, šťuka 70-80 nemá problém vyhnúť zatiaľ každý, čo mi odtiaľ prišiel.