- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Turbo black - s čím ho namiešať?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NPetr64 - Profil | Po 29.12.2014 20:57:31
NMr. Black - Profil | Čt 11.12.2014 20:33:06
NJJanekk - Profil | Út 9.12.2014 0:17:13
NBlumik - Profil | Po 8.12.2014 17:48:31
Nchřenovák - Profil | Po 8.12.2014 16:59:07
NJan Fan Čundl - Profil | Út 16.9.2014 22:14:22
NMatoK75 - Profil | Út 16.9.2014 21:30:08
NJan Fan Čundl - Profil | Út 16.9.2014 20:47:12
Njak41 - Profil | Út 16.9.2014 20:34:08
N0rca - Profil | Út 16.9.2014 17:51:52
Pokud máš potřebu odlehčit nebo přitížit, možné to je, viz rady Mr.Black dole. Ten narozdíl od některých ...., nejen ví o čem píše ale i konkrétně poradí...
Já ho úspěšně používám i na feeder, ve směsi 1:1 s DS feeder.
NMiki - Profil | Út 16.9.2014 16:15:50
Jeden příklad za všechny. Onehdá byla debata o děličkách...pro ty co nevědí (ale tady žádnej takovej co by nevěděl není) upozorňuju, že mám na mysli dlouhé dělené plavačkové pruty. Já jsem napsal, že jsem svou první děličku měl už asi před 25 lety. A to jste pánové neviděli, co se dělo. Takoví ti novodobí "závodníci", resp. ti, kteří si vloni koupili jednu mačku a starší děličku a absolvovali pár gůlášů, to nedokázali rozdýchat. Prostě nechápali, že by tady mohl být někdo, kdo chytal už kdysi dávno, kdy ještě nebyla firma Mivardi a naopak byla zaniklá firma Silstar, populární DAM, Shakespeare, Cormoran atd. Krmení se dalo sehnat pouze od MILA, Sensasu a M.V.D.E a maximálně ještě od La Sirene...X21.
Pořád se mě ptali (a jakoby mě zkoušeli) jaký model děličky jsem měl, jak byla dlouhá, tvrdá, těžká--prostě to nemohli vstřebat.
Proč o tom píšu??? Protože tahle debata ohledně Bačetky (nic proti tobě kámo) mi to prostě připomněla. Tady je prostě každej obsolutní odborník.
A TEĎ SE DO MĚ PUSŤTE
NJuraj - Profil | Ne 14.9.2014 21:28:28
NBečetka - Profil | Ne 14.9.2014 13:10:47
NCappyk - Profil | Ne 14.9.2014 12:49:48
Nrybomil - Profil | Ne 14.9.2014 12:42:00
Žádný Trubo neznám, neexistuje. Když jsem byl v tvým věku, žádný net neexistoval. Aby ti nějaký závodník byť jen krajskýho nebo celorepublikovýho formátu pustil nějaký info k futru aj. musel jsi být echt pokorný a hodně si toho vážit. Mám tu uložený dopisy např. od Jirky Bendy, jeden i od Víti Pavelky. To už teď je holt jinak, každej ohon co má prachy si koupí lepší cajk, pochytá nějaký virtuální rozumy a je závodník. V civilním životě pak manager :/)
Tý vogo, ještě že ta moje šéfka ( skoro s tebou stará ) je normální managerka, asi že byla 7 let v tom Ameru !
Ještě jsi mi např. neodpověděl proč ses navážel do chřenováka ?
a budou zřejmě další co ti nebudou vonět
Komplex nemám, aspoň o něm nevím a jedu podle svýho rozumu. Jsem víc než lehce averzní na ty co přijdou k vodě nebo compu a sežrali za pár dní světamoudrost na Ntou.
NBečetka - Profil | Ne 14.9.2014 11:56:16
Omlouvám se autorovi diskuse, že jsem teď odbočil od tématu. Budu si teď ten Kanaal a Secret objednat a kdyžtak sem pak napíšu, jak to na mejch vodách fungovalo.
Nrybomil - Profil | Ne 14.9.2014 11:18:24
Tak jako když jsi sem přišel a ptal se na vcelku elementární věci, který lze zjistit snadno i jinde, kdekdo ti vcelku vyšel vstříc.
Od tý doby co si jako ten závodník a začal jsi nosit MM tašku a cajky tvoje chytrost tady narostla kvadratickou řadou, předpokládám tedy, že jsi i ty věci kolem míchání toho kterýho futra zmáknul levou zadní.
No tvůj boj, závodník nejsem, tak tomu nerozumím :§)
A v tý ingoraci si mě klidně nech nafurt, nebudeš 1. ani poslední namachrovaný nově příchozí.
NCappyk - Profil | So 13.9.2014 18:28:24
Na domácí rybník si míchám šroty a přidávám MVDE posilovače Strawberry nebo Big Fish ....
NBečetka - Profil | So 13.9.2014 16:52:25
Nrybomil - Profil | Čt 11.9.2014 17:53:41
NKosák - Profil | St 10.9.2014 22:12:41
Pokud ho chceš někam na závody, tak bych doporučil základ TTX + Turbo Black + hlína dle potřeby (po namíchání doplnit třeba kuku a samozřejmě živou)... A pokud jen na obyčejné chytání, tak samotné Turbo Black, případně Turbo Black + hlína ;-))
Staré známé - Méně je někdy více ;-))
Ať se Ti daří...
Nrybomil - Profil | St 10.9.2014 17:06:07
NBečetka - Profil | Út 9.9.2014 21:46:00
NJJanekk - Profil | Ne 24.8.2014 22:23:57
http://www.ceskaplavana.cz/79-clanek-krmeni-na-tekouci-vody
odstavec který napsal P. Konopásek - jednoduché, funkční
Nsplávkař - Profil | Ne 24.8.2014 20:51:56
NMr. Black - Profil | Ne 24.8.2014 19:52:47
Kde to žije - plavaná
SoNNaviják Centrepin 5903
StNKlub přátel Bolognese 1768
. . . NRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
. . . NSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










