- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářské kajaky Hobie
Dále moderuje: Hobik Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
64x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Nalf - Profil | St 20.8.2014 22:25:55
NHonzaV - Profil | St 20.8.2014 22:17:25
a samozrejme jen 2-3 mesice pote co si clovek koupi stavajici verzi, klasika
... krucip*del :-)
Nalf - Profil | St 20.8.2014 22:11:14
NTomayo - Profil | St 20.8.2014 19:49:03
NTomayo - Profil | Út 19.8.2014 15:51:18
Jo spokojenej to ja jsem, nelituju ani koruny. Však napište o svém taky něco....zrovna v neděli jsme říkali, že tu o nich nic není a že by nás to zajímalo. Máte ho tu minimalně 3-4.
PS: to budu muset asi přijet zase k zimáku , ale na ryby ne :) pod vlivem by si neměl jezdit ani s kočárkem :)
Nkoubic - Profil | Út 19.8.2014 15:25:29
je dobře, že jsi spokojený s tím, co sis koupil
ps: na ryby teď nemám čas
NTomayo - Profil | Út 19.8.2014 15:01:24
No a stojí se na tom královsky, ikdyž teda raději sedím :)
NTomayo - Profil | Út 19.8.2014 14:29:45
NTomayo - Profil | Út 19.8.2014 14:17:38
Ke kolečkům. Jediný ,,problém,, nastává při jejich nasazování při odjezdu z/od vody. Je několik možností jak je nasadit. První - kolega vám přizvedne zadek kayaku a nastrčíte je ze spodu do děr/vylévacích otvoru a hotovo (nemusíte nic vykládat). Druhá - pokud jste v mělčí vodě a jste bud oblečeny do vody nebo vám nevadí, že si namočíte nohy, tak kolečka nasadit pod kayak ve vodě a pak na nich z vody rovnou vyjet (tak jsem to udělal teď, také se nic nemusí vykladat). Třetí moznost vytáhnout kayak kus na souš naklopit ho na bok a kolečka nasunout (tak to dělám když vysedám na hloubce a jsem sám ). Pak samozřejmě odnést ho ve dvou rovnou k autu atd. , ale je to zbytečné. Zatím používám ty standartní kolečka a ledasco se na nich da přejet, jediné kde se na nich člověk zapotí je písek, hlavně teda do kopce a s plně naloženým kayakem věcí. Tam by se hodily ty široké TRAX 2 nebo HEAVY DUTY. Jelikož rám je standartní pro všechny typy, tak stačí dokoupit čistě jen kolečka. Ještě bych zmínil pro ty co je neznají, že po odvezení kajaku k vodě je nemusíte odnášet do auta nebo je nějako složitě přivazovat bangi provazem. Jednoduše je otočíte a dáte je do těch stejných děr z vrchu kajaku. Nikde nic nepřekazí, nezabírají místo,…. jednoduché, geniální.
Takto si je vozíte sebou :)
NTomayo - Profil | Čt 14.8.2014 17:05:20
pokud te serou lidi a chces mit klid, tak Cabo Verde je celkem idealni misto......potkas tam nekoho maximalne 2x za den.....no a ryby tam jsou urcite :)
dost jich je i u nas, na hracholuskach jsme videl dva, na seci taky,na rozkosi..........
NHonzaV - Profil | St 13.8.2014 13:35:26
NTomayo - Profil | Po 11.8.2014 23:14:59
Příští týden dořeším echo a snad to bude veselejší.
Teď jsem ve vesnici vedle Oberzdorfu a při pohledu z malého mostku do vody jsem tam málem spadl. Na 15m širokém potoku / říčce 6 pstruhu kousek od sebe všechny 40cm a vic...zítra si jdu pro povolenku, snad mi jí dají, jsou tu kousek dvě pěkné jezera s hobikem to bude parada...ve čtvrtek pak Bodensee... Četl jsem tu ale, že to zas tak jednoduché v deutchlandu není tak uvidím.
Ryb tu mají mrtě, i minulý rok ve Fussenu to je asi 40km se bylo na co koukat. Velké štiky, candati, pstruzi......fakt moc ryb jsem viděl když jsme jezdili na kole kolem řeky a jezer.
Nbado - Profil | So 9.8.2014 3:44:59
Toto je zatial najvacsi tejto sezony. Bohuzial nie kazdy den su vianoce. Bol som vcera skusit stastie a ani zaber.
NTomayo - Profil | So 9.8.2014 1:27:52
NTomayo - Profil | So 9.8.2014 1:15:13
NGeorgino - Profil | So 9.8.2014 0:47:21
NTomayo - Profil | So 9.8.2014 0:05:12
Nikdy jsi si nemeril prumernou rychlost? Nemyslím na 50m ale treba na 5-10km jako jsem to udelal ja
Čtenáři této diskuse také sledují
NKayakfishing a kajakorybaření20680
NBurza na přívlačové nástrahy33405
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NÚhoří sezona 201210514
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...



















