- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut k multiplikatoru na vlacenie (nie na jerkovanie)
Zdravim, bol som prekvapeny, ze na slovenskych e-shopoch som nenasiel prakticky ziadny "normalny" vlackarsky prut (2,7 m, 20 - 40 g) k multiplikatoru (s vynimkou prutov na jerkovanie, ten ale mam). Nemate nejaky tip? Vdaka
Autor diskuse: JK - Profil , 28.7.2014 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NBachy - Profil | Čt 15.1.2015 21:43:27
Piscicapus >>nevím jak ty, ale já už u odborníků nemám co ztratit :-))
NPiscicapus - Profil | Čt 15.1.2015 21:39:35
Bachy >>a je to rozumné? Jako já ti nevím, abychom se nedostali mezi odborníky do řečí...
NBachy - Profil | Čt 15.1.2015 21:33:24
doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2015 21:29:44 >> ano ano, je vidět, že to první očko je blíž multíku. Pěkný prut.
NPiscicapus - Profil | Čt 15.1.2015 21:29:27
doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2015 21:25:26 >> s tím musí souhlasit. Stejně jako shimáno. Víš kolik jedinců se k nim denně před spaním modlí?
NPiscicapus - Profil | Čt 15.1.2015 21:28:03
Bachy >> nemám osobní zkušenost s pruty dragon.
Třeba je to takto naprosto v pořádku, když se to tu tvrdí. A protože se tu schází odborníci, tak je to tuplovaný, ne?
;-) ;-)
Třeba je to takto naprosto v pořádku, když se to tu tvrdí. A protože se tu schází odborníci, tak je to tuplovaný, ne?
;-) ;-)
NBachy - Profil | Čt 15.1.2015 21:25:52
doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2015 21:24:46 >> jo jo
Nj.sladkay - Profil | Čt 15.1.2015 21:24:46
Bachy >> vies co pozeral som aj lacne modely aj tie naj a ocka na castovych prutoch maju proste blbo rozhodene. howgh
NBachy - Profil | Čt 15.1.2015 21:19:28
Piscicapus >> měli to tak na více prutech, ale nejzajímavější bylo, když jsem se kdysi na tohle zeptal na mrku, tak mi bylo napsáno, že to je vlastně úplně v pořádku :-))
NPiscicapus - Profil | Čt 15.1.2015 21:16:49
Bachy >> no, polský osazovač to trochu nezvládl. Hrubá chyba, kterou vidím poprvé.
Možná kdybys tam dal MP dragon (to abych uklidnil ty zamilované)...
Možná kdybys tam dal MP dragon (to abych uklidnil ty zamilované)...
NBachy - Profil | Čt 15.1.2015 21:11:35
doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2015 21:09:22 >> mají i dobré pruty
Nj.sladkay - Profil | Čt 15.1.2015 21:09:22
Bachy >> a co by si cakal od poliaka? je evidentne, ze spodny diel potrebuje 2 ocka
NBachy - Profil | Čt 15.1.2015 21:04:46
Abyss >> no to se nemáš čím chlubit, tohle je tah asi 1kg
... ale neboj, takových tady je spousta :-))
... ale neboj, takových tady je spousta :-))
NAbyss - Profil | Čt 15.1.2015 21:01:48
Bachy >> mám dva dragony 2,45 3-14 a 7-21 ale zatiaľ taky ohyb nezažili :)...
NPiscicapus - Profil | Čt 15.1.2015 20:26:21
Bachy >> prosím tě, co to bylo za prut, kde návin dřel o blank?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














