- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut k multiplikatoru na vlacenie (nie na jerkovanie)
Zdravim, bol som prekvapeny, ze na slovenskych e-shopoch som nenasiel prakticky ziadny "normalny" vlackarsky prut (2,7 m, 20 - 40 g) k multiplikatoru (s vynimkou prutov na jerkovanie, ten ale mam). Nemate nejaky tip? Vdaka
Autor diskuse: JK - Profil , 28.7.2014 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NBachy - Profil | Čt 15.1.2015 18:56:33
Abyss >> to je sice možné, ale tohle byl prut vyrobený pro multík, byl to celkem jemný prut, tuším 7-25g
NAbyss - Profil | Čt 15.1.2015 18:55:44
statik >> megabass, pecka prúty len tie ceny za poniektore, to radšej skladanku u dakoho....... Čo hovoríš na sakuru..? Boli tu na mrku nejaké témy. Také " japan" prevedenie, dizajn made in china, ale ľudia si ich vraj chvália.....
NAbyss - Profil | Čt 15.1.2015 18:53:13
Bachy >> excelentný obr. Cca 70% sumco bicov kúpi obyc prut do 3m, uj.be tam multak, otočia to hore očkami a katastrofa je na svete......
NBachy - Profil | Čt 15.1.2015 18:49:53
P!F >> jo a jinak Dalas taky odrovnal minimálně jeden řadič, určitě takových je víc, já se o to téma nezajímám...
NBachy - Profil | Čt 15.1.2015 18:47:19
P!F >> ne, podle mne špatně navázané očka, ve zkratce nějak takhle, trochu jsem tam přidal. Prostě pletenka se v zatížení přetahovala z jedné strany blanku na druhou a dřela se o blank, dřela blank, namáhla řadič a vůbec to bylo úplně na prd. :-)
NP!F - Profil | Čt 15.1.2015 18:23:27
Bachy >> Panenko skakava... No dobre, tak co sa tam stalo? Ohla sa oska cievky?
Nstatik - Profil | Čt 15.1.2015 18:20:33
mascha >> zdravím tě,možná by jsi se měl podívat na pruty Megabass Destroyer X7 a Megabass Arms Chelenge nebo Complete a možná změníš názor o tom,jestli jsou pruty univerzální nebo L/R., zkus to na :megabass.jp ,já jen abys věděl.
Nj.sladkay - Profil | Čt 15.1.2015 13:09:09
P!F >> verim tomu ze raz dostane nobelovu cenu, vzhladom na to ako ju za posledne roky zdegradovali.
Nj.sladkay - Profil | Čt 15.1.2015 13:04:50
venca1 >> je to mozne, vodaj by si mal pravdu. prut a dobry prut mozu byt 2 diametralne odlisne veci ale to urcite vies sam
NP!F - Profil | Čt 15.1.2015 13:04:43
Bachy >> Na co by som to robil, od toho si na MRKu ty... Radic naozaj odrovnas len svojou blbostou a jediny kto to doteraz dokazal je JV, tym padom to bude asi ten zdroj odkial taku blbost mas.
Nj.sladkay - Profil | Čt 15.1.2015 13:01:16
Bachy >> poviem ti to tak. ked idem do predajne, co nebyva casto, ebnem si multak na prut, dobre si ho prehnem, ak je naprd urobeny tak,ho nekupim, nikto nikoho nenuti kupovat tie hluposti co castokratv obchodoch su. ked to niekto kupi prosim
Nvenca1 - Profil | Čt 15.1.2015 12:59:20
doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2015 12:54:09 >> U Vás se dají sehnat celkem slušné vláčáky na multík u Saenger. sk . A mají jich tam celkem dost. :-).
NP!F - Profil | Čt 15.1.2015 12:57:22
Bachy >> Radic odrovnas jedine vlastnou blbostou. Necum na blba Vagnera a radsej si to raz okukni nazivo, dojde to ako to je.
NBachy - Profil | Čt 15.1.2015 12:56:20
doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2015 12:50:20 >> když je to pro tebe kravovina tak se neptej
NP!F - Profil | Čt 15.1.2015 12:56:04
doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2015 12:50:20 >> odmeral to na pet flaske, to je jasne :o)
Nj.sladkay - Profil | Čt 15.1.2015 12:54:09
Vela takychto prutov na trhu nebude dragon nejake robi a fox rage terminator
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














