Navijak na heavicko

Caute potreboval by som poradit aky navijak na feeder delphin magma heávy do 150gr.Vyberam si medzi navijakmi shimano catana 4000FC a Pezon Michel Specialist Feeder Match 500.
Autor diskuse: adam-t. - Profil , 28.7.2014 feeder - náčiní, doplňky

Npaia - Profil | Čt 31.7.2014 14:24:54

Jarda Š. >> u Shimana je (s výjimkou tuším u Stradica) velikost 2500 a 3000 stejná, rozdíl je jen v kapacitě cívky.

    NJarda Š. - Profil | Čt 31.7.2014 14:21:36

    paia >> Nexave 2500 je dost malý, ten mám na teleskopu na lehkou plavanou. Na mediu jsem měl 3000, jednu sezónu vydržel bez citelné a viditelné újmy, ale používal jsem ho jen na stojáku s krmítky do 30 g.

      Npaia - Profil | Čt 31.7.2014 14:05:35

      Jarda Š. >> to mu hodně fandíš, měl jsem levný Nexave 2500 na medium feederu a po cca 15 vycházkách byl vyhrkanej. já bych teda levnej naviják už nebral.

        NJarda Š. - Profil | Čt 31.7.2014 14:01:52

        paia >> Nebo naopak koupit Alivio 4000 FC a počítat s tím, že je max. na dvě sezóny.

          Npaia - Profil | Čt 31.7.2014 13:52:25

          u Shimana bych nešel do žádného navijáku řady P4. ideálně Technium 4000 a výše. jaký máš na naviják rozpočet?

            Ntucnak11 - Profil | Čt 31.7.2014 8:49:39

            To bym spiše šel do Ultegry 45-ky s předni brzdou

              NOlda K - Profil | Čt 31.7.2014 8:47:59

              Ahoj, koupil jsem daiwa emcast BR 5000. Zatím moje nejlepší volba navijáku. A dají se sehnat za slušnou cenu.
              Olda

                NHeršvec - Profil | St 30.7.2014 21:32:35

                Mám Viva Sear SE 50. Celokovový naviják na mořskou přívlač. Cena se pohybuje kolem 2000,- sehnal jsem v akci kus za 900,-. Nemůžu si stěžovat, perfektní naviják za dobrý peníz.

                  Nrapalla - Profil | St 30.7.2014 21:10:32

                  Co vyjelo Shimano s Exage mam 4000 na Heavy prutu, na cívce whiplashku od Fireline - spokojenost maximální. Exage jednoklička s bojovkou. Bojovka má pro mne význam jeden jediný - klasická brzda nastavená jednou provždy, bojovka při chytání dobržděna na doraz. Pouze při manipulaci s prutem házím bojovku do leva a v klídku potahuju šňůru. Když potřebuju rybu přibrzdit - naučil jsem se prstem lehce brzdit cívku. Nachytáno spoustu velkých ryb a Exage maká jak nová.

                    Nbobco - Profil | St 30.7.2014 19:40:55

                    mam exage shimano50 a su zatial super aj ked hadzem na daleko method krmitkom

                      Nmmmml - Profil | St 30.7.2014 15:32:43

                      adam-t. - >> Ahoj.Ja jsem na svoje brutus heavy fídry nasadil tyto stroje:Daiwa Tournament Linear S BR.Konečně stroj od DAIWY,kterej funguje jak má.Hlavně mi šlo o slyšitelnej hrčák u bajtruneru.
                      Zklamanej jsem byl z D.WINDCAST BR-LDA a z D.REGAL Z-BR(dražší verze)!

                        NPalusko - Profil | St 30.7.2014 14:19:37

                        Najlacnejsi velmi slusny bait co by som ti odporucil je spro hardliner 10000.

                          Ntucnak11 - Profil | St 30.7.2014 10:14:14

                          Usetřy si a kup 50-ki Zaubery a nebo jak maš rat baity tak Shimy a nebo FOX, te cos napsal ani omylem ne na Hevy Feedry.Shimy použivam uš dlouho jen Baity jak maš meně peněz tak jsou levnějši Foxy a nebo Korum 50 baity.To jsou moje Shimy 50 ki AERO-C.delši FOX a Korum 50,FOX a Korum do 2 tysic

                            NBušák - Profil | Út 29.7.2014 17:40:50

                            adam-t. - >> chce to už něco pořádnýho,aby se ti to do konce sezony nerozpadlo

                              Ntrixo - Profil | Út 29.7.2014 16:40:41

                              Ryobi zauber a mas vybavene a nemesis riesit...., oplati sa kupovat z PL...

                                NYoraq - Profil | Po 28.7.2014 17:03:29

                                v této cenové relaci jednoznačně Exage. Mám 1500 na plavanou a 3000 na feedery a nikdy nebyl sebemenší problém.

                                  Njiřina14 - Profil | Po 28.7.2014 16:42:05

                                  shimano exage 4000 RCDH je velmi dobra volba,za malo penez a vzdrzi mnoho.

                                    NNachos - Profil | Po 28.7.2014 16:30:09

                                    podle mě je blbost šetřit na navijáku..,za prut jsi dal cca 1 600,- ...heavy feeder vyžaduje pořádnej stroj,kterej vydrží časté nahazování a ne hračku za litr...os Shimana minimálně Exage a výš

                                      NWoohooo - Profil | Po 28.7.2014 16:23:50

                                      adam-t. - >> Jukni na Spro Passion 740

                                        NEli - Profil | Po 28.7.2014 16:08:25

                                        Pokud je to opravdu na prut kategorie heavy, tak, i když nemám ani s jedním zkušenost, bych nevzal ani jeden a ani žádný jiný z této cenové kategorie. Buď počkej a přišetři nebo kup starší.