WFT Ghostrider spin

Máte někdo zkušenosti s touto sérií prutů?Jde mi hlavně o zpracování a jestli tvrdost prutu odpovídá gramáži.Děkuji
Autor diskuse: wolfjirka - Profil , 16.7.2014 dravci - náčiní, doplňky
21 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NStandič - Profil | Pá 22.1.2016 17:01:24

kengous >> Ahoj mam ten do 140g.A zvlada to v pohode.Plandu jsem hazel jen 50g a tu v pohode.

    Nkengous - Profil | Pá 22.1.2016 15:16:22

    Standič >> Ahoj, máš 40-90 g. a je v poho na sumce? na plandavku i woblery? Díky

      NJovánek - Profil | Po 9.2.2015 8:52:22

      Standič >> Díky.

        NStandič - Profil | Po 9.2.2015 7:11:42

        Jovánek >> Ahoj,proutek zatim v pohode.Puzivam ho na sumcovlacku,zatim jsem na nem mel jen par sumiku kolem metru,ale proutek pracoval dobre.Tak zatim spokojenost.

          NJovánek - Profil | Ne 8.2.2015 22:52:40

          Standič >> Simtě, jak jsi s tím prutem o takové gramáži spokojen? Já o něm přemýšlím na lehký pilker do Norska. Mohl bys mi podat nějaké informace? Dík.

            NStandič - Profil | Út 5.8.2014 20:45:55

            wolfjirka >> tak dobry:-).Ja ho obednal ve 40-140na sumcovlacku.Tak jsem zvedavej co prijde.

              Nwolfjirka - Profil | Út 5.8.2014 20:41:50

              mám 10-30g a 2,7m, nakonec podruhé reklamovat nebudu, ve spojce bylo nateklé značné množství laku, takže proto nepasovaly jak měla. Lak se mi podařilo z vnitřku vypreparovat a ted' spojka sedí jak má. Po úpravě jsem dělal zkoušky ohybu a musím říct, že prut se umí ohnout do pekelné křivky a je celkem rychlý. Takže nakonec docela spokojenost.

                NStandič - Profil | Út 5.8.2014 18:42:09

                wolfjirka >> Ahoj,co jsi mel za gramaz a dylku?

                  Nwolfjirka - Profil | Út 5.8.2014 18:23:30

                  tak s tímto prutem rozhodně spokojený nejsem - poprvé mi prut přišel s vyštíplou keramikou ve spodním očku a podruhé mi přišel prut, který mi nesedí ve spojce!, takže reklamuji podruhé a nechám si vrátit peníze a zkusím něco jiného

                    Nmikhail - Profil | Pá 18.7.2014 22:38:56

                    Standič >> toto zaujima aj mna a uvital by som aspon priblizne porovnanie s inymi prutmi pokial s nim ma niekto skusenost ...

                      NStandič - Profil | Pá 18.7.2014 21:04:43

                      Ahoj,nemate nekdo skusenosti s WFT GHOSTRIDER SPIN 2,70m / 40-90g .Chtel bych ho na sumco vlacku.Diky.

                        NSiven Polní - Profil | Čt 17.7.2014 19:34:11

                        Mám ho ve vertical cast verzi, 190cm, 8-38g. Solidní woblerák na brodění a chytání z lodě či v prostorově omezených podmínkách.

                          Nwolfjirka - Profil | Čt 17.7.2014 19:24:27

                          taky jsem si myslím, že ten měkčí pro moje účely bude lepší

                            Npetr-kapru pan - Profil | Čt 17.7.2014 17:46:13

                            Tak to kup ten mekkci.. Ten do 50g je na na trpytky tyhle velikosti docela klacek a nebudes mit z toho takovou radost jako na slabsim proutku

                              Nwolfjirka - Profil | Čt 17.7.2014 17:20:10

                              předchozí prut jsem měl shimano technium 2,4m 15-40g

                                Nwolfjirka - Profil | Čt 17.7.2014 17:19:39

                                právě váhám mezi gramáží 10-30 a 20-50g, vláčím povětšinou třpytky do velikosti 3 a sem tam vláčím malé mertvé rybky s tyrolským dřívkem a to hlavně na řekách

                                  Npetr-kapru pan - Profil | Čt 17.7.2014 15:31:10

                                  Prut je tvrdsi .. Na woblery do 15 cm uplne v pohode. A je to asi fast..

                                    N85 32 56 - Profil | Čt 17.7.2014 15:04:44

                                    petr-kapru pan >> okdíky a tá akcia je med-fast,fast,x fast?

                                      Npetr-kapru pan - Profil | Čt 17.7.2014 14:52:01

                                      Prut je dostatecne tvrdej tudiz myslim ze odpovida . akce prutu taky pekna. Neni to zadna zvejkacka ..

                                        N85 32 56 - Profil | Čt 17.7.2014 14:41:04

                                        petr-kapru pan >> a gramáž súhlasí?

                                          Npetr-kapru pan - Profil | Čt 17.7.2014 14:34:25

                                          Mam 270 a do 50g a jsem s nim velice spokojeny !