Mořský naviják na stř. přívlač - kromě PENN

Chci si koupit naviják do Norska na střední přívlač na polaky a obecňačky.
Velikostně 40-50ku na chytání se šňůrou. A cenově 1500-2000,- Kč. Max. 2500,-Kč!!!
Autor diskuse: Pavel FM - Profil , 16.6.2014 dravci - náčiní, doplňky

rett.rett - Profil | Ne 29.6.2014 22:50:08

Zdar,léta používám obyčejný penn slamer 360 a bez komplikací chodí jak víno....norsko dvakrát rocne deset dní,až ho oddelam koupím nový ten samý,poměr cena výkon dobrá,za mě za jedna!!!

    tucnak11 - Profil | Pá 27.6.2014 12:20:33

    braha ma na Balt novinku Ryobi Turbo jen to neni 50-ka ale 20000 ma silu brzdy 15 kg 50-ka neni maly?

      rybomil - Profil | Pá 27.6.2014 11:11:46

      andrei11 >> no brával jsem od nich před pár roky, pokud zůstalo je to OK.

      Btw: hlavně tam měli velkou škálu vobíků, koukám bombry už nevedou

        mir999 - Profil | Pá 27.6.2014 10:29:30

        andrei11 >> 9 e na slovensko, balik do 1 kg. nieco odtial berieme, tak potom dam vediet ci bola spokojnost...

          andrei11 - Profil | Pá 27.6.2014 9:58:35

          rybomil >> pozri shipping na ich stranke ;)

            rybomil - Profil | Čt 26.6.2014 19:56:38

            andrei11 >> to ale snad bejvávalo, teď už je snad vyšší ?

              andrei11 - Profil | St 25.6.2014 20:15:17

              blecha39 >> a preco neobjednat z PL? postovne je do CR podla vahy 6-9 €....

                blecha39 - Profil | St 25.6.2014 20:05:43

                andrei11 >> jeste jaka cena bude v cr

                  Soulfish - Profil | Čt 19.6.2014 11:23:23

                  Palusko >> zodral? asi ne
                  říkám, že se ten chod trošku změnil - jako u všeho, co se pořád točí a za vycházku to namotá x kilometrů

                    Palusko - Profil | Čt 19.6.2014 11:20:52

                    Soulfish >> Ak si zodral finora inshore tak to by si zodral uz asi vsetko. Tie navijaky su jedni z najodonejsich a vobec na tazsiu vlacku v nasich podmienkach patri medzi spicku. Ak treba este pritvrdit na more tak treba ist do offshoru. Ale to sa tu bavime o strojoch co su cenovo daleko za 2500,-

                      ZM868 - Profil | Út 17.6.2014 20:09:10

                      Ten Spheros 5000 je už prodaný. Chce to vybírat naviják pro těžší zatížení,což Spheros je. Ale v Norsku většina lidí chytá 7-10 dnů,opotřebování nebude veliké,rozhodně by to měl být naviják s přední brzdou.

                        KAMI - Profil | Út 17.6.2014 13:28:48

                        Nedávno tu byl v bazaru Shimano Spheros 5000 za asi 1400,-. Chod není jako u drahých navi ale je to dříč.

                          Soulfish - Profil | Út 17.6.2014 12:47:18

                          Tomas Krlin >> v pohodě - čekal jsem, že u každého navijáku se ten chod časem změní - s klidným srdcem ho doporučím a klidně přikoupím další, ale tak ve čtyřicítce nebo padesátce - podle toho, kam ho budu chtít dát

                            Tomas Krlin - Profil | Út 17.6.2014 12:45:39

                            Soulfish >>
                            Je to otazka, protoze Inshore je nejvyssi rada, pisou, ze pry ma ocelove prevody, ale je to fakt prcek...
                            Me ten Sportfisher prijde jako jiny navijak, robustnejsi, tezsi a to celkem vyrazne.
                            Ja si pro more nebo do Norska nedokazu predstavit nic jineho nez Ryobi/WFT nebo Fin-nor a vyber je pak v tom pripade znacne omezeny.

                              Soulfish - Profil | Út 17.6.2014 11:34:46

                              Tomas Krlin >> je fakt, že "inshore" ve velikosti 30 (až nečekaně malý na třicítku) za rok neumřel, což je pozitivní - ovšem ani jeho chod není už takový jako v den zakoupení - a to s ním extra nic těžkého netahám..

                              nicméně zatím drží a maká

                                Tomas Krlin - Profil | Út 17.6.2014 11:25:27

                                Vhledem k tvym pozadavkum bych mozna premyslel o Fin-nor - Sportfisher

                                http://www.rybaripodoli.cz/podoli/eshop/4-1-Navijak​y/17-2-Predni-brzda/5/2847-navijak-Fin-Nor-Sportfis​her

                                Fin-nor byly vzdy masiny, kvalitne zpracovane a hlavne drzaky.

                                  007krivanek - Profil | Po 16.6.2014 13:38:06


                                    Kubis01 - Profil | Po 16.6.2014 13:23:35

                                      koubic - Profil | Po 16.6.2014 12:44:58

                                      v Norsku chytám 4 rokem na Ryobi Applause, mám ji v 5000, oproti jiným navijákům, co v Norsku používám, je její opotřebení nejméně znatelné.

                                      http://betisbaits.eu/navijak-ryobi-applause-4000 - tady je za hodně slušnou cenu, nevím, jaké má ten obchod recenze, jinde stojí cca 3000,-