- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vláčka z belly boatu na přehradách
Zakoupil jsem belly boat a chystam se letošní léto věnovat nějakej ten čas gumováním na přehradě, potrápit okouny, candáty a nějaký ty boleny. Provozujete někdo totéž? Uvítam fotky, zkušenosti i názory. Nemusim mít nutně podrobné návody co a jak, jde mi spíš o usměrnění a pokec o tomhle způsobu chytání a cachtání v jednom.
Autor diskuse: Gregor - Profil , 9.6.2014 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NGregor - Profil | Po 9.6.2014 22:20:49
Batuta >> taky už jsem testoval picker a cejny a dost mi to chytlo, dokonce si myslim, že to určitě zoopáknu. Fotky budou, až si budu jistej, že něco (sebe) neutopim :D
NGregor - Profil | Po 9.6.2014 22:17:20
minatrix >> stejně tak, cokoliv dravýho na prutě potěší :D škoda, že si telefonu nebo foťáku cenim natolik, že je zatím nechávam v autě :D
Nminatrix - Profil | Po 9.6.2014 22:12:22
Gregor >> ...tak boldy můžu. Budu se pokoušet o cokoliv dravého. Ale budeme zkoušet Vltavu či Labe. Tudíž pro mě jasnej cíl bolda či sumík. Na Slapech zas okyš, cé a možná i bolda.
Nminatrix - Profil | Po 9.6.2014 22:09:35
poldeci >> ..něco takového jsem zaslechl. Ale ani se tam nechystám :-) Víc by se mi zamlouvalo jerkování a lov štik z boatu např ve Švédech. Lov na velké řece si vyzkouším letos u nás.
Npoldeci - Profil | Po 9.6.2014 22:04:07
minatrix >> nič moc-sú lepšie miesta,prepálená voda a dokonca naposledy sa tam už nesmelo
NGregor - Profil | Po 9.6.2014 22:04:07
minatrix >> až takhle?? Tak na to já si asi počkam, mně budou bohatě stačit okouni, radost mi udělá i candát, a hlavně boleni. Vloni jsem vypozoroval zajímavej jev. Na přehradě se dá na jednom místě zabrodit docela daleko, a když jsem chodil vláčet ze břehu, tak boleni ignorovali naprosto všechno, ale jakmile jsem zabrodil a vláčel od břehu do vody, tak stačila obyčejnà stříbrná rotačka cca 2 a šli jak pomynutý. Jinak plánů mam, že bych si musel vzít tři roky dovolenou a to mi nějak nikdo nechce dát :D
Nminatrix - Profil | Po 9.6.2014 22:03:19
tomm >> ... třebas se to za chvilku rozjede, třeba ne. Je to o lidech a hlavně moderátorovi, co dovolí a jaké nastaví hranice. Mohlo se to tam taky stát chatem dvou lidí....
Nminatrix - Profil | Po 9.6.2014 22:00:37
poldeci >> ..tam chytalo více lidí :-) Vyhlášený to úsek...
Ntomm - Profil | Po 9.6.2014 21:57:59
minatrix >> Kvalita? Dival ses do te diskuze o boutech za posledni pulrok? Techniky se prolinaji, ale jen muskareni a privlac z boutu jsou natolik odlisne metody s odlisnymi zakonitostmi a to myslim odlisne od sebe i od svych brehovych variant. Souhlasim, jedna diskuze by stacila, ale dve uz to fakt nezhorsi. Podivej jak se to tady hezky rozjelo:-)
Nminatrix - Profil | Po 9.6.2014 21:53:31
Gregor >> doufám v něco takového:
http://www.youtube.com/watch?v=HbIPVotPzW0
...a ještě lov na Slapech a jiných stojácích. Uvidíme, plánů je dost....
http://www.youtube.com/watch?v=HbIPVotPzW0
...a ještě lov na Slapech a jiných stojácích. Uvidíme, plánů je dost....
Ntomm - Profil | Po 9.6.2014 21:52:40
afjee >> jasne, proc ne, takovych tady je. Jen namatkou "fotky ryb pouze na mouchu", "fotky ryb pouze na feeder", "galerie kapru", "fotky kapru ulovenych pouze na boilie od..." Podobnych otazek jsou tu urcite desitky. Ta jedna tvoje uz to fakt moc nezhorsi:-)
NGregor - Profil | Po 9.6.2014 21:51:11
minatrix >> to se máš. Naštěstí mi voda nevadí, takže si ty začátečnický chyby můžu vyzkoušet sám :D mam příští tejden dovolenou, tak snad o večerech něco skouknu a něco otestuju sám. Ježdění a manipulace na vodě mi problém nedělá, ale zatim jsem nechytal na silnějšim větru, tak uvidíme :D a co ty plánuješ chytat, smáčky, větší gumy, třpytky, wobblery?? V tomhle jsem si neště neudělal jasno a protože se budu muset věnovat i rodině, tak bych chtěl vždycky stihnout všechno v krátkym čase :D
Nminatrix - Profil | Po 9.6.2014 21:50:58
tomm >> ..není lepší kvalita, než kvantita. Navíc lov z boatu je aktivní lov. A ty techniky se prolínají. Kolik je tady lidí, co chytají z boatu a chtějí o tom plkat? Já si myslím, že by jedna diškuz stačila....
Ntomm - Profil | Po 9.6.2014 21:44:13
minatrix >> ne, nic takoveho jsem nenapsal. Jen si myslim, ze lov z boutu obecne je jedna vec a jednotlive metody lovu z boutu, to je zase vec druha.Netvrdim, ze ta diskuze je potrebna, ale ani nicemu neuskodi. Je to podle me uplne jedno.
Nminatrix - Profil | Po 9.6.2014 21:41:23
Gregor >> ...taky budu chtít časem echo. A právě vedle máš pár pěkných ukázek, jak na to. Já mám naštěstí na monitoring a studování blbostí času dost... :-)
NGregor - Profil | Po 9.6.2014 21:37:56
minatrix >> já ho mam asi měsíc a už jsem byl asi dvakrát na vodě, jenže s pickrem a červíkama na cejnech. A docela pecka. Jen se člověk musí naučit si rozložit prostor a manipulovat s věcma :D vláčka mi teprva čeká a právě, nikdo ze známejch tohle neprovozuje. Nad echolotem uvažuju taky, ale až odjezdim pár vláčkohodin a budu si jistější. Nějakou chvíli už po článcích pokukuju, ale noťase nechávam doma a na telefonu to neni moc zábavný :D
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVláčenie z člnu27208
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NVýroba woblerů31008
NRare woblery - Rapala14053
NLov na dírkách5613
NPruty Hearty Rise514
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














