Vltava

Jak se vláčí v Praze na Vltavě?
Autor diskuse: swob - Profil , 15.12.2004 dravci - ostatní
17 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPCT - Profil | Pá 24.12.2004 20:44:02

cukat cukat a cukat a uplne nej cukani je hezky z lodicky za kazdym druhym pilirem je hejno candosu 25-60 a prekvapive i sumiku 40-100 obcas se splet okounek jinak sticka letos ani jedna .... ikdyz uz sem slysel spoustu zarucenych informaci o metrovkach primo v praze :-)) uplne nej vlacka byla letos o prazdninach v tech nej vedrech sly candosi prez celej den asi 6krat sme si nadherne zacukaly ale od zari sme byli na tech samich mistech prakticky bez zaberu a to sme cukaly treba 4hodky jako divy:-)))

    Ntess - Profil | Čt 23.12.2004 16:26:20

    já jsem letos byl párkrát pod trojskym jezem a celkem to šlo, ale chce to zabrodit dál do řeky, brali okounci(nej 37), candátci(mini) a překvapila mě i krásná parma 72cm na nulku rotačku(v hubě). Jinak jsem slyšel bajky o spoustě ryb hlavatkami počínaje a dvoumetrovými sumci konče. Celkově vzato bych řek, že na Vltavě v Praze jsou dravci všichni a chce to je jen objevit......................... a cukat!!!!!

      NSalám - Profil | Čt 23.12.2004 13:42:22

      Tak to je pozoruhodný, já vláčím spíž v okolí HK, ale taky pocukávám:-))) Zajimavý, jak je to různých lokalitách obdobný:_)

        NJirka | Čt 23.12.2004 9:22:28

        Laco: Ha! Tak to byla ta moje! (loni, pár dní před tebou mi to ukousla) Je ti přáno. Ješte jedna štika sídlila dole po vodě, téměř u jezu, jak jsou hasičské lodě a takové to šikmo ložené silné břevno ve vodě, asi ledolam. Jenže je tam i dost ocelových lan a bordelu ve vodě. Několikrát mi vyjela za nástrahou, ale nedobrala. Tak 70-80cm.
        - - -
        Letos na Vltavě 6 s vláčkou vyloženě bída. U břehů okounci 10-15cm, štičky jsou vyloženě vzácnost. Anebo neumím...

          Nosprey - Profil | Po 20.12.2004 11:21:59

          Navštiv stránky J. Horkého. Mám pocit že adresa vypada jako "horkyjiri.cz".
          Tam se tím prokousej, jak umíš, ale pár podnětných věcí včetně chytání na pražském úseku Vltavy tam najdeš.

            NLaco - Profil | Čt 16.12.2004 17:18:57

            Prošel jsem se letos v říjnu a listopadu cca třikrát a pokaždé jsem chytil několik okounů, max tak 25 cm. Jednou i malé štíhle. (Bráník až Modřany) Chytal jsem na gumové nástrahy v přirozených barvách Loni jsem 17.listopadu také na malý šedý twister vytáhl na smíchovské straně u železničního mostu 80 cm štiku.

              NPobřežní candát | Čt 16.12.2004 9:29:07

              Já jsem toho moc na Vltavě nechytnul. Fungovala mi žlutá, černo bílá, flo .... Tento rok jsem chytil pár okounů a asi 4 candátky. Rozhodně doporučuj cukat.

                Nšeptal - Profil | Čt 16.12.2004 7:54:52

                harpunar : Fundovaně diskutuju o tom samém, co vy. Nechci být sprostý, ale je to hnědý a smrdí to. ;o)

                  NJumbo | St 15.12.2004 20:14:06

                  Tak vidím že nachytat na Vltavu se může jenom Swob.Nic si z toho nedělej to se tu stává často.

                    Nswob - Profil | St 15.12.2004 19:46:12

                    no,sem myslel, že to pochopíte...ale dik za informaci, rozhodně budu cukat:)
                    mě zajímalo, jak to tady bere, co všechno se dá nachytat... a tak

                      Nharpunar - Profil | St 15.12.2004 15:35:39

                      >> šeptal,my z ježdíkem tady fundovaně diskutujeme,ale ty jsi neřekl vůbec nic!!!Tak cukat,či necukat,poraď.

                        Nšeptal - Profil | St 15.12.2004 14:48:22

                        ... a ty odpovědi. Matko otři mě, tomu říkám hodnotné informace.

                          NDalibor - Profil | St 15.12.2004 14:45:42

                          To jsou ale dotazy.

                            Nježdík | St 15.12.2004 13:06:13

                            alébrž to funguje, já bych s tím klidně zacukal

                              Nharpunar - Profil | St 15.12.2004 11:37:15

                              >>ježdík-já bych s tím pocukáváním zcela nesouhlasil,anóbrž jest to stará technologie!!!

                                NLubka | St 15.12.2004 9:53:23

                                Mě doceladobře,ale draho. Rvu a rvu a rvu.A pak kupuju.

                                  Nježdík | St 15.12.2004 9:24:41

                                  Normálně se to veme, nahodí a přitahuje k sobě. Může se tím i pocukávat.