- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je chytání štik na streamer
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMiloš_diakritický | St 1.12.2004 16:49:04
jo, a ochránci přírody mají od teď v Tatrách po piči, protože se nebudou mít k čemu přivazovat.....
NAlan | St 1.12.2004 16:47:03
A na ráně jsem nebyl, jsa v otázce hluboce zanořen.
NMiloš_diakritický | St 1.12.2004 16:46:02
jo, např. když moc fouká, můžou se lámat stromy, nebo když prší, tak padá voda apod.
Za polámaný smrky může Gasior !
NAlan | St 1.12.2004 16:41:24
NPike | St 1.12.2004 16:40:12
NNoe | St 1.12.2004 16:22:14
Jinak k té štice vs. streamer, v době tření opravdu nežerou, a jak dlouho trvá než ryba nabere znovu sílu nevím, ale dlouho to asi netrvá .....
NMiloš_diakritický | St 1.12.2004 15:47:52
NPan Slamáček | St 1.12.2004 15:44:39
jestli tak chytam? ne, ale kdyz budu mit naladu klidne pojedu. a kdyz chytnu? klidne ji klepnu, bo maso ma dobre. vycitky mit kvuli tomu zadne nebudu!
Nbrach - Profil | St 1.12.2004 15:32:35
Fakturu pošli na ČRS MO Broumov.:-))
Možná jen dodám - příroda musí být krutá vůči svým dětem a že přežijí jen ti nejsilnější, je správné, protože pak by bylo příliš mnoho těch slabých...
NXAXAP - Profil | St 1.12.2004 15:18:06
Nbrach - Profil | St 1.12.2004 14:54:09
Chovejme se v přírodě jako zvěř.
Člověk si příliš osobuje právo "chránit" přírodu. Když nám před třemi lety členové vytýkali /z neznalosti a nepochopení přírody) vysazení a následné přemnožení okouna, hospodář se jen usmál a řekl:" Však si s tím příroda poradí". Dnes všichni vidí, že má pravdu.
Moc nám chybí pokora vůči přírodě. Po nás potopa - bohužel.
NSpinner - Profil | St 1.12.2004 14:43:29
NRobert(původní) - Profil | St 1.12.2004 13:46:59
NG.Moolis - Profil | St 1.12.2004 13:26:18
Na štiky na jaře cíleně nechodím, zkušenosti nemám. Ale stejně si myslím, že nemá cenu odsuzovat lov na strímra kompletně. Nějak není hranice mezi velkou mokrou mouchou a strímrem. Když do řádu napíšou zákaz lovu s muškami většími než 8 (třeba) cm, budu to považovat za rozumné řešení.
Spíš bych se chtěl zeptat, co máš na mysli, když říkáš sportovní je a není? Považuje to ta štika taky za sport. Třeba v srpnu?
Nxycht | St 1.12.2004 12:41:57
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme cestovku
CA Worldfishing
Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá...










