- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co by jste poradili?
Co by jste poradili. Chci si k Vanocum koupit navijak na přívlač tak do 2500Kč. Dik moc
Autor diskuse: pepik - Profil , 30.11.2004 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
14 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nrybomil | St 8.12.2004 14:52:01
77pepe: Mam S Aero Super GT 3000 4 roky. Za tu dobu na přívlači je hotovej překlapěč, při tažení těžší nástrahy( tak 15 g ) toho má plný brejle. Brzda byla dříve optimmu nas 3, teď jsem někdy 7, jindy 9 ( možná podle teploty okolí. Jo a koupil jsem ho už tehdy ve slevě za 2300,-. Do 2500,- přívlačovýho nic suprovýho chlapče u nás nečekej ( tedy pokud počítáš dlouhou životnost a hodně moc vláčet ).
Nzubáč | Út 7.12.2004 7:44:44
Osobně mám Ticu GC Condor druhou sezónu a šlape jak hodinky, zadní brzda i bojovka zatím v pohodě, uvažuji o koupi Tica Venus ... cenově přijatelné a poměrně slušné, kamarád koupil Shimano Spheros a za párkrát bylo cítit a slyšet klepání na úvratích, raději ho prodal, pravda on byl zvyknutý na Stradic, který je velmi povedený ... Já zatím proti Tice nemužu říci ani jedno křivé slovo, mám i prut feeder medium Multitip 300/390 a také jsem spokojený, pravda mám ho jen jednu sezónu, tedy dost krátce na objektivní hodnocení ...
NUrbo - Profil | Po 6.12.2004 20:43:25
Crypton od Qantumu. Přední i zadní brzda, 3 roky už šlape a pořád v pohodě.Má ho i kamarád, taky na něj nedá šáhnout.
NStandas | St 1.12.2004 9:57:06
Mám Ticu Libru a Shimano super GT. U Ticy bych řek že za méně peněz, stejně muziky. U ticy mi vyhovuje větší rozsah bojovky. U Shimana je dost malý, což naopak může vyhovovat někomu jinému. Ta libra je ovšem jeden z mála navijáků Tycy be toho strašnýho zlacení. Jinak bych uvažoval při její koupi i o Venusu.
NJerry | St 1.12.2004 8:17:11
TICA LIBRA SA 3000 - po 3 měsících vláčení se nevrací překlapěč, chod není "hladký" - začíná jakoby šelestit (i po promazání) a začíná to chytat vůle. Podle mě čím víc ložisek, tím větší problémy. Už bych to nekoupil - plno reklamních keců a vydrží to "h---o". Koupím něco od ABU ze série Crdinal 600 nebo 670.
NKato | Út 30.11.2004 21:09:21
Já teď hodně používám Ticu s bojovkou (typ z hlavy nevím, ale jestli chceš, tak se podívám). Celou sezónu jela na feederu a teď je na vláčce. Měl jsem strach, co udělá, ale funguje a velmi dobře.
NLojza - Profil | Út 30.11.2004 17:48:56
Predy: Abu uz ne , kamarad vratil navijak po trech dnech- to opravdu uz neni co byvalo , Inspiru mam a jsem spokojeny ,s ni muzes chytat i v mori. Tica Libra uz taky neni jaka byla kdyz se zavadela tady na trh , mam prvni serii a slape bez problemu , te nove bych si nebral.
NRasto | Út 30.11.2004 16:27:28
BoBo:osobne mam podobny pocit z novych rad Shimana.Neviem cim to je.Nepacil sa mi uz SUPER GTM 7kovy prevod.Tieto nove rady na mna posobia podobne.Pri toceni som nevidel priepastny rozdiel medzi Exage a GT RA okrem ceny.Mozno rada pre Pepika:skus sa obzriet aj po tom Shimano Exage.
N77pepe - Profil | Út 30.11.2004 11:28:55
Musiš mít nějaky špatný kus,to není možný,spíš si všichni po čase ztěžujou na Ticu.
NBoBo - Profil | Út 30.11.2004 11:09:17
Taky tady asi rozpoutám bitku, ale mám Shimano Super GT-RA a moc spokojenej s ním nejsem. Po cca dvou měsících vláčení jsem ho musel znovu promazat, byl úplně suchý. Ani tak není chod nic moc a to jsem používal max. 7gr hlavy. Oproti tomu Ticu Libru mám třetí sezonu a nemám jí co vytknout, navíc je lehčí... Mám spoustu jinejch věcí od Shimana a jsem spokojený, ale tahle řada navijáků se mi moc nepozdává...
NSalám - Profil | Út 30.11.2004 10:41:21
Taky mám Shimano Super GT, stál 2990 a minimálně vzhled je pro mě grejtovní a co se týče kvality, tak si ho mnoho jinejch a zkušenejch vláčkařů pochvalovalo.
N77pepe - Profil | Út 30.11.2004 10:29:25
Ahoj ,jestli můžu doporučit tak od ABU je vyborný navijak okolo 1700Kč,maji ho se zadní i přední brzdou.A jestli chceš něco lepšího,tak nevahej a vem si Shimano Super GT,stoji okolo 3000Kč.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













