- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nákup navijáků v zahraničí - Japonsko
Pošlete prosím odkazy a zkušenosti s nákupem navijáků na přívlač přímo z Japonska - Daiwa nebo Shimano. O kvalitu a cenu jde především. Děkuji velice
Autor diskuse: Sebenza21 - Profil , 26.3.2014 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
35x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nhraji - Profil | Po 7.1.2019 13:08:19
Angling Direct právě na FCB vyhlásil výprodej se slevou 50 % na všechno zboží.
Npepa-č - Profil | Po 7.1.2019 9:09:09
DPH na vstupu do EU budeš platit i nadále. a to ti vyberou celníci, takže ušetříš 4procenta za clo.
NVladk - Profil | Ne 6.1.2019 23:59:11
kaprus >> Ne nebude. Napálí ti dopravu jako cenu balíku od pošty z destinace odkud pochází. 😟. Záleží kdo to chytne.
Nroxtidy - Profil | Ne 6.1.2019 18:28:36
kaprus >> no kdyz to posilas pres kartu, tak ti to jde naprimo z tvoji banky. Ale kdyz si ty penize poslu na paypal penezenku (v podstate ucet), protoze nechci platit kartou, tak z neho mi to strhavaji prave s tim vyssim kurzem
Nkaprus - Profil | Ne 6.1.2019 18:08:36
xDanielS >> tyvole to sem mohl jeste pockat🤣
Te celkem neuveritelne. Otazka je, na co vsechno to bude platit.
Te celkem neuveritelne. Otazka je, na co vsechno to bude platit.
NxDanielS - Profil | Ne 6.1.2019 18:06:05
kaprus >> Aha, tak už je podepsáno! Platit by mohla už v průběhu tohoto roku:
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/eu-a-japonsko-podepsaly-dohodu-o-volnem-obchodu/1643281
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/eu-a-japonsko-podepsaly-dohodu-o-volnem-obchodu/1643281
Nkaprus - Profil | Ne 6.1.2019 18:06:02
Malab >> navic kdosi v jine diskusi psal, ze mu poslaly zadarmo pulku prutu na zaklade fotky zlomeniny. To se ti ani tady nestane.
Nkaprus - Profil | Ne 6.1.2019 18:01:25
xDanielS >> to by byla pecka. Ona ta posta neni prekazka. Prekazka je dph a clo.
Nkaprus - Profil | Ne 6.1.2019 17:59:51
Malab >> ty, ja sem v tomto uplny zelenac. Ale ten plat.com jak sem psal posila navijaky daiwa shimano zadarmo! Jinak posta asi 700, coz treba ve dvou by nebylo tak hrozny. Okradou te az v cr😀.
Ale na mail odpovedeli prakticky okamzite a individualne. Podle me je to totiz obchod ,narozdil od rakuten.com. ,te neco jak ali. Dokonce mam podezreni ze kdyz beres reel a neco tam prihodis tak je to furt zadarmo. Verim tomu ze kdyz posles mail a zeptas se na to tak ti solidne odpovijou.
Akorat tam byl jeste 3-4 ojra manipulacni poplatek. Ale to bude asi vsude.
Zhanel sem navijak na tezkou vlacku s lehcim prevodem, u nas nesehnatelna vec. Dokonce ani v usa to nejni v mode. Toto byla jedina moznost a furt by to melo vychazet lip jak u nas.
Nejvetsi podstata tohoto kseftu je ze zam proste koupis co u nas neni.
Ale na mail odpovedeli prakticky okamzite a individualne. Podle me je to totiz obchod ,narozdil od rakuten.com. ,te neco jak ali. Dokonce mam podezreni ze kdyz beres reel a neco tam prihodis tak je to furt zadarmo. Verim tomu ze kdyz posles mail a zeptas se na to tak ti solidne odpovijou.
Akorat tam byl jeste 3-4 ojra manipulacni poplatek. Ale to bude asi vsude.
Zhanel sem navijak na tezkou vlacku s lehcim prevodem, u nas nesehnatelna vec. Dokonce ani v usa to nejni v mode. Toto byla jedina moznost a furt by to melo vychazet lip jak u nas.
Nejvetsi podstata tohoto kseftu je ze zam proste koupis co u nas neni.
NxDanielS - Profil | Ne 6.1.2019 17:20:18
Malab >> Vydrž. Někde jsem zaregistroval dohodu nebo pokus o dohodu s Japonskem o volném obchodu, to by bylo hodně zajímavé.
NMalab - Profil | Ne 6.1.2019 16:41:32
kaprus >> Můžeš doporučit japonský obchod co pošle zboží do ČR a přitom nepožaduje šílené poštovné? Co mám zkušenost tak moc nechtěli do ČR posílat, nebo byla šílená cena za dopravu. Písemná komunikace v angličtině ala Google translator a po telefonu anglicky nikdo...
Nkaprus - Profil | Ne 6.1.2019 15:45:16
roxtidy >> jo to nevim. Ale de vlastne o to kde se to prepocita a to se musi stat az ve tvoji bance
Nu x a - Profil | Ne 6.1.2019 15:17:25
kkkarlos >> to ne sle kdyby catana stála 7tis nebo 9tis tak si jí klidně koupím..
Nkaprus - Profil | Ne 6.1.2019 13:40:48
roxtidy >> https://blog.david-kovar.cz/tipy-triky/lepsi-kurz-pri-platbach-pres-paypal/
povidlo se:)
povidlo se:)
Nkaprus - Profil | Ne 6.1.2019 13:33:06
roxtidy >> dal sem do guglu kurz paypal a byla to 1. možná 2. věc. Klikni a je tam navod na starou verzi v aj.
přečti reakce pod tim a bylo tam jak na novou verzi v cz.
Podle mě sem to zvladl, vychazelo to fakt o kačku míň :)
kupovat za stovky eur, tak se to vyplatí.
přečti reakce pod tim a bylo tam jak na novou verzi v cz.
Podle mě sem to zvladl, vychazelo to fakt o kačku míň :)
kupovat za stovky eur, tak se to vyplatí.
Nroxtidy - Profil | Ne 6.1.2019 13:27:51
kaprus >> máš někde ten návod?
EDIT: už jsem to asi našel
https://blog.david-kovar.cz/tipy-triky/lepsi-kurz-pri-platbach-pres-paypal/
... Jen by mě ještě zajímalo jestli to jde nějak nastavit když si PayPal nabiju z běžného účtu a teprve pak platím
EDIT: už jsem to asi našel
https://blog.david-kovar.cz/tipy-triky/lepsi-kurz-pri-platbach-pres-paypal/
... Jen by mě ještě zajímalo jestli to jde nějak nastavit když si PayPal nabiju z běžného účtu a teprve pak platím
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33420
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107200
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NRare woblery - Rapala14054
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
12:50NBurza na přívlačové nástrahy 33425
11:08NFotky ryb pouze na přívlač 107201
9:21NÚhoří sezona 2012 10521
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNRare woblery - Rapala 14054
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














