S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Čt 29.9.2016 21:21:05

fheavy - Ještě že sem to neuhodl.Dám si jenom tu merunku. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Čt 29.9.2016 21:05:52

    vaereckoff - Taký blbí počet,že? >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Čt 29.9.2016 20:48:26

      fheavy - Plátek pánevní? >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Čt 29.9.2016 20:43:03

        Kondrakar - Rum se pije po celém světě. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Čt 29.9.2016 20:32:37

          Kondrakar - A já dvě lahve rumu.Na noc se bude hodit. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Čt 29.9.2016 20:07:46

            chřenovák - Tak to je super,naklepeme steaky a naškrábeme tataráček. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Čt 29.9.2016 20:04:16

              fheavy - Mám všechno. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Čt 29.9.2016 17:59:43

                chřenovák - Kostičku neschováš.Bude tam fífa. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Čt 29.9.2016 17:01:06

                  MiPo - To nejdůležitější je na přední sedačce. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Čt 29.9.2016 15:04:02

                    Tak co hošani,zabaleno? >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Čt 29.9.2016 8:40:11

                      Kdo pojedete od prahy po D1, nevím jestli není sjezd na 29km uzavřen.Já budu sjíždět na Mirošovice. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | St 28.9.2016 22:02:26

                        fheavy - Vemu si i spešl degustačního panáka.-)) >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | St 28.9.2016 21:42:41

                          fheavy - Já starý páleničář t jí zdegustuju. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | St 28.9.2016 19:11:06

                            fheavy - Kamaráde,já sem dopad,v úterý horečka a rýma,tak sem odepsal Labe at můžu na Hruškov.A dneska na pohotovost se zubem (je venku).Ale v pátek jedu i kdyby mě měla upadnout noha. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Po 26.9.2016 19:27:01

                              xDanielS - Chceš dorazit? >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Ne 25.9.2016 20:30:37

                                xDanielS - Tak si zavoláme jak berou. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Ne 25.9.2016 20:19:25

                                  xDanielS - Tak vyrážím už v úterý na Labe a v pátek přejedu na Hruškov. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Ne 25.9.2016 13:41:11

                                    chřenovák - Nazdar,ten gril nemám.Já sem se na chalupu nedostal a švára na něho zapomněl. >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | St 21.9.2016 21:23:53

                                      chřenovák - A jaj,to zas budou zelené kolena.-)) >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | St 21.9.2016 21:19:13

                                        fheavy - To sem nezjištoval.Ale sem připraven na všechno. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj