S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Čt 13.8.2020 18:34:21

Button - Taky sem pořídil a už použil,práce hladká,tichá.Vzal sem 3000covku . >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Po 20.7.2020 22:36:42

    fheavy - Nespi,jedu jedu.To se ti na Labi nestane.-)) >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Po 20.7.2020 13:19:38

      fheavy - Nějak si nám zliškovaťel kamaráde._)) >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | St 1.7.2020 22:02:54

        fheavy - Aspon ty máš rozum. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | St 1.7.2020 21:43:34

          fheavy - Nazdar Karle,tak ho pošli do pr.. sonu.A máš klid.-)) >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | St 3.6.2020 20:49:15

            Dědek - Já tu zátěž připáskuju zdrhovačkou. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | So 30.5.2020 22:12:22

              fheavy - Kučík je slabý trenér.-)) >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | So 30.5.2020 22:09:15

                fheavy - Přesně. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | So 30.5.2020 22:05:28

                  fheavy -Jinak po dnešku mám za sebou první kolo KFL.V sektoru sem udělal bůra z pěti.-))) >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | So 30.5.2020 21:59:47

                    fheavy - Taky sem začínal korumem.Ale cena byla asi jak u Ondráše. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | So 30.5.2020 21:47:08

                      fheavy - Ale hlavně za jiné love. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | So 30.5.2020 21:43:20

                          Emilooo - Profil | St 20.5.2020 19:21:55

                          MKulicka - RO.gratulka. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Ne 19.4.2020 21:14:55

                            Dědek - Mám je.A jsem moooc spokojen. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Čt 16.4.2020 20:44:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              fheavy - Karle taky gratuluji, přímo od vody. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Pá 3.4.2020 20:31:10

                                Dědek - Apríl už byl.-)) >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | St 25.3.2020 19:19:54

                                  xDanielS - Jo,ale to říkal u poháru vína,a né na rybách.-)) >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Út 24.3.2020 21:15:36

                                    Dědek - Není,tak 30km. >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Út 24.3.2020 21:11:13

                                      johny1 - Já si to myslel. >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Út 24.3.2020 20:26:11

                                        johny1 - Kde to jsi na přechodu? >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj