S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | Čt 19.3.2020 17:22:45

Dědek -Máš nosit roušku a né brýle.-)) >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | St 11.3.2020 20:06:50

    Kondrakar - Nazdar Ondráši,tak už ti to chystám pro ty kluky.Doufam že jim udělám radost. >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | St 11.3.2020 19:24:53

      Malab -Pokud slouží,jenom dobře. >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | St 11.3.2020 19:05:19

        Willow - Marži dávají stejnou,ale dělají komisní prodej.Vybavíme ti prodejnu a zaplatíš za to co prodáš.Obchodník v tom nemá žádné uložené prachy,ale stejně je v tom takové nějaké ALE. >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | Ne 8.3.2020 17:46:19

          chřenovák - Už. Sem vzal ty od dephinu. >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | Čt 5.3.2020 20:34:32

            chřenovák - Myslím na pohled a materiálově .Voe. >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | Čt 5.3.2020 20:30:10

              chřenovák - Jak ti ty krmelce připadnou,vydrží tvrdý nához? >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | Út 25.2.2020 21:40:30

                Pindˇa - A je se celou dobu baví o hloubce cívky.Pardon. >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | Út 25.2.2020 21:08:13

                  Pindˇa - Co tam má být vidět?Dva různé navi.jeden prázdný a na druhém z části namotán vlasec. >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | Út 25.2.2020 20:09:18

                    skwor -Tohle vím,borec my je v nejmenovaném krámu vyskládal na pult i přes to že jsem mu řekl že shimano mě do baráku nesmí.Mám to jak ty ze spročkem.Má to každý,soráč. >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | Út 25.2.2020 19:25:45

                      skwor - Stejné tělo cívka rozdílná. >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | Út 25.2.2020 19:05:51

                        xDanielS - Máš pravdu. >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | Út 18.2.2020 20:16:18

                          cmanamanas - Všichni tady začínají chytat na plovky,to vám ty štiky na tankáči nedají spát?-)) >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | Út 18.2.2020 19:20:39

                            René - To ani nemusíš,za mne nejlepší plovky jsou Mainline a solar. >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | Út 18.2.2020 18:07:41

                              cmanamanas - Já to vyděl na youtube.Možná to tam ještě bude. >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | Čt 6.2.2020 21:58:49

                                Feederman@ - Velká gratulace. >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | Po 3.2.2020 20:25:38

                                  xDanielS -solaru ne skladu. >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | Po 3.2.2020 20:24:36

                                    xDanielS - Myslíš od skladu? >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | Ne 2.2.2020 13:04:59

                                      Dědek - Soráč,já myslel esenci od mainline. >> Stránka diskuse

                                        NEmilooo - Profil | Ne 2.2.2020 12:57:58

                                        Dědek - Dělají banán-hruška,je super. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj