S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | St 29.1.2020 18:02:59

Dneska za 3 hoďky 12 prcků. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Po 27.1.2020 20:28:27

    Wooody - Velice dobrá volba. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Po 27.1.2020 19:07:03

      chřenovák - Chápu.-)) >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Po 27.1.2020 18:57:43

        Dědek -Máš na mysli opravdu víno? >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 23:03:18

          Kondrakar - Nechci kecat,ale já ti chtěl vytahovat jazyk.Myslel sem si že máš padoucnici.Renda my dal bodyček. >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 23:00:58

            Dědek - Když je člověk svobodný a sám je mu to tak nějak jedno.Ale pak. >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 22:50:45

              fheavy - Nazdar Karle,já sem z baráku od základky.(učnák ,vojna).Pak práce v čechách a doma jednou za 14 dní.Pak sem se tady oženil a myslel si že bude klid. Houbelc. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 22:23:19

                Dědek - Dík,pozdravuj holky. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 22:19:56

                  Dědek - Právě proto se zatím na sraz nehlásím.(zatím).Chci si užít rodiny a ty tři měsíce jsou v kuse.Vyhýbám se tomu jak čert,ale na 85 procent budu muset.Rád bych vás zase vyděl.Třeba to klapne.Držte palce. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 22:12:07

                    Dědek -No jo,ale nevypadneš z baráku na čtvrt roku. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 22:04:21

                      Dědek - Mám toho hodně.A ještě mně čeká práce v Kazachu. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 21:59:28

                        Dědek - Tolik málo sem nikdy neměl.-)) >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 21:51:25

                          Dědek - Slyšel si mně někdy?NECHTEJ!!!! >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 21:46:32

                            Dědek - Jediný já mám charakter a na rybách nezpívám. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 21:39:32

                              Kondrakar - jak Pavarotti bubeník.-)) >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 15:21:55

                                xDanielS - A ještě se ptal,co vám naleju gratulanti. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 15:16:07

                                  Dědek - Co kecáš,já ti taky přál.Ale si už zpíval s Rendou. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Pá 24.1.2020 14:43:58

                                    Dědek - No jo,ale sám od sebe.-)) >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | So 11.1.2020 20:07:45

                                      skwor - Nějak to domluvíme. >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | So 11.1.2020 19:42:20

                                        skwor - Kučík-Tak co kluci,kdy zajdem spolu na ehm kofolu? >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj