S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | So 11.1.2020 19:39:52

skwor - Dyt nemají z čeho,pokud je nenakrmím já,tak nikdo. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | So 11.1.2020 19:34:12

    Kučík - Voe,slabá chvilka.-)) >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | So 11.1.2020 19:01:38

      Dědek - Já se dal na staré kolena na jakože závodní chytání.-)) >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | So 11.1.2020 19:00:24

        MiPo -Podívej se do karty na můj datum výroby.-)) >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | So 11.1.2020 18:56:14

          chřenovák - Dneska sem si zkusil jako že to závodní chytání.Bez návazce a krmčo do krmítka a co 2 minuty přehazovat.No nevím jestli to dám.-)) >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | So 11.1.2020 18:28:09

            chřenovák - Proto to dělám.-)) >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | So 11.1.2020 18:22:00

              Dvou hodinka na stojce.Vzal sem jenom jeden jemnounky proutek a pařený Tousťák.Kolem 10 kousků venku.Pak začalo pršet.Bylo fajn. >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Pá 10.1.2020 14:14:53

                chřenovák - Co kecáš,to jsou prášky na. Dnů.😀 >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Čt 9.1.2020 20:51:55

                  skwor -Tak proč se tak jmenuje? >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Čt 9.1.2020 20:46:20

                    Dědek - Ten kšeft ber,je to krám tvého dobrého kámoše.-)) >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | St 8.1.2020 20:40:22

                      Taky smažené nežeru,teď sem dovařil sulc. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | St 1.1.2020 18:57:35

                        xDanielS -Dneska objednám koule a od pátku hurá na ně. >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Út 31.12.2019 22:50:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          pidizvik - Nazdar Jiří, tobě taky,v životě nezapomenu. >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Út 31.12.2019 15:38:35

                            kubah -Ale ono +5 a dva centáky ledu? >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Út 31.12.2019 15:37:01

                              kubah - Kdo šetří,má k večeři.-)) >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Út 31.12.2019 15:28:12

                                Já se šel dneska rozloučit s vodou.z dálky vydím přistávání labutí a jedou přes půl rybníka.tak sem je nakrmil a jeli jsme dom vařit koleno.Vše nej do nového roku vám všem. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Po 30.12.2019 11:17:32

                                  Dědek - Tak si ho pořádně užij.A né že nám vydrancuješ všechny vody. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Út 17.12.2019 11:31:30

                                    xDanielS - Dane všechno nej. >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | Ne 15.12.2019 21:08:18

                                      Dědek - V kaufu jsou akce od čtvrtka. >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Ne 8.12.2019 21:47:49

                                        MKulicka - To není léčení,to je prevence. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj