S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Ne 8.12.2019 21:24:31

fheavy - Dík. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Ne 8.12.2019 21:14:54

    MKulicka - Včera sem to poléčil svařákem ,dneska je o hodně líp.Snad to klapne.Díky. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | Ne 8.12.2019 21:08:48

      MKulicka - To já mám ted,doufám že se brzy dám do hromady.Chtěl bych vyrazit od čtvrtka do neděle. >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Po 2.12.2019 20:07:23

        fheavy - Napíšu po 40cítce,nemusel bych hledat v kartě rok narození.-)) >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Po 2.12.2019 20:05:14

          Dědek - To máš pravdu,přestaneš žrát,kouřit,chlastat a pak se zblázníš z těch peněz co ti zbudou.-)) >> Stránka diskuse

            Emilooo - Profil | Po 2.12.2019 19:59:46

            fheavy - Ty jsi v kolika přestal chlastat? >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Po 2.12.2019 19:57:40

              Dědek -Ty se taky chystáš?-)) >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | Po 2.12.2019 19:52:28

                Dědek - Záleží kdy bude,v únoru oslavím 45 a seru na chlast.Prodám pálenice,vykopu švestky a nasadím angrešt.Dávám se na Karlovu cestu. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | Po 2.12.2019 19:47:57

                  Dědek - Jdu si nalit svoji medovinu,dám si s tebou.Na zdravííííí. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Po 2.12.2019 19:27:36

                    fheavy -Nazdar Karle,máš SZ. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Čt 28.11.2019 7:42:50

                      René -Nazdar kamaráde,všechno nej k svátku. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Čt 21.11.2019 20:50:43

                        René - My mrnůsé máme tvrdé hlavy.-)) >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Čt 21.11.2019 20:43:52

                          René - Kde kupuješ ty luxusní olova?-)) >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Čt 21.11.2019 20:42:37

                            René - Tobě to sluší,kluku jedna.Gratulka Rendo. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Čt 21.11.2019 15:02:54

                              fheavy - Konečně si něco vyhrál.Jinak to bývalo jenom první na srazu.-)) >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Po 11.11.2019 20:14:15

                                MKulicka - Místo dopisu litr rumu.-)) >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Čt 7.11.2019 20:51:55

                                  Kučík - Já si to myslel. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | St 6.11.2019 20:06:04

                                    marmyš - Ale uřezat ruku. >> Stránka diskuse

                                      Emilooo - Profil | St 6.11.2019 19:58:53

                                      xDanielS - Radši pi.u na čelo jak mivardi na ruku.-)) >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Po 4.11.2019 15:55:30

                                        fheavy - Karlos všechno nej k svátku.Nenaper se.-)) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj