S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NEmilooo - Profil | St 30.10.2019 14:18:22

xDanielS - ATILAAA,gratulace. >> Stránka diskuse

    NEmilooo - Profil | Út 8.10.2019 21:46:40

    fheavy - sedím tam jak sem tě přestěhoval. >> Stránka diskuse

      NEmilooo - Profil | Út 8.10.2019 21:31:13

      Petr.J - Taky sedím na Laby.už od pátku.koryto zatím mrtvé a ryby my jdou ze dvoumetrové hloubky. >> Stránka diskuse

        NEmilooo - Profil | Út 8.10.2019 20:54:40

        Petr.J - Ty jsi fešák,ale ty ryby nejsou celé.-)) >> Stránka diskuse

          NEmilooo - Profil | Út 1.10.2019 21:01:15

          kubah - Co příroda,ale ta zvěř.-)) >> Stránka diskuse

            NEmilooo - Profil | So 21.9.2019 19:10:23

            Dědek - Tak prcej,prcku.-)) >> Stránka diskuse

              NEmilooo - Profil | So 21.9.2019 19:07:37

              Dědek - Prcání je zábava pro chudé,my bohatí pijeme. >> Stránka diskuse

                NEmilooo - Profil | So 21.9.2019 15:19:15

                xDanielS - nechtěli mně ,byl sem pruserář. >> Stránka diskuse

                  NEmilooo - Profil | So 21.9.2019 15:06:04

                  xDanielS -já nechal doma fotak a telefon mám na hovno. >> Stránka diskuse

                    NEmilooo - Profil | So 21.9.2019 14:45:33

                    Ještě jeden. >> Stránka diskuse

                      NEmilooo - Profil | So 21.9.2019 14:43:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Po dlouhé době na rybách. >> Stránka diskuse

                        NEmilooo - Profil | Ne 15.9.2019 21:01:50

                        xDanielS - zjistím. >> Stránka diskuse

                          NEmilooo - Profil | Ne 15.9.2019 19:51:12

                          skwor - Není problém,je to můj závodní kolega. >> Stránka diskuse

                            NEmilooo - Profil | Ne 15.9.2019 19:05:22

                            xDanielS - Mám tady v čechách kamaráda kterého otec provozuje v Mongolsku pár km řeky a má tam svůj vlastní kemp.Není problém domluvit. >> Stránka diskuse

                              NEmilooo - Profil | Ne 11.8.2019 21:33:49

                              fheavy -Jo Macocha,soráč.-)) >> Stránka diskuse

                                NEmilooo - Profil | Ne 11.8.2019 21:33:00

                                fheavy - Co je to za díru? >> Stránka diskuse

                                  NEmilooo - Profil | St 7.8.2019 19:13:48

                                  MKulicka -Zrovna Ty to nemáš za potřeby. >> Stránka diskuse

                                    NEmilooo - Profil | Út 6.8.2019 20:22:40

                                    fheavy - Nikdy nehled na to jak je to vyfoceno.Koukej na vše kolem.Opravdu to tak vypadá.Omlouvám se. >> Stránka diskuse

                                      NEmilooo - Profil | Út 6.8.2019 20:14:37

                                      fheavy -Michala znám a mám ho rád.-))vypadá to tak.Ted sem měřil moje roztažené kolena a ruky nějak tak. >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj