S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Emilooo - Profil | Út 6.8.2019 20:08:34

fheavy - proto to píšu ta podložka korum má celá 80cm. >> Stránka diskuse

    Emilooo - Profil | Út 6.8.2019 20:01:37

    MKulicka -Dle fotky a podložky tipuji 70cm. >> Stránka diskuse

      Emilooo - Profil | St 24.7.2019 14:34:48

      fheavy - je tam horko? >> Stránka diskuse

        Emilooo - Profil | Po 22.7.2019 21:50:52

        fheavy - super,kapr taky dojde. >> Stránka diskuse

          Emilooo - Profil | Pá 19.7.2019 22:30:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Emilooo - Profil | Čt 18.7.2019 22:25:34

            Kučík - Nějaký blb jak sem já se najde.-)) >> Stránka diskuse

              Emilooo - Profil | Čt 18.7.2019 22:04:30

              fheavy - Neboj,to dojde.Všichni náhodní chytají dvacky a já nic.-))) >> Stránka diskuse

                Emilooo - Profil | St 19.6.2019 18:39:46

                Dědek - To je mimo téma.Bavíme se o vláčce. >> Stránka diskuse

                  Emilooo - Profil | St 19.6.2019 18:18:33

                  skwor -Dneska dorazil proutek,ráno jdu testnout. >> Stránka diskuse

                    Emilooo - Profil | Út 18.6.2019 19:01:33

                    MKulicka - Ale jedeš,kluku jedna.gratulka. >> Stránka diskuse

                      Emilooo - Profil | Čt 13.6.2019 22:20:35

                      Dědek - Tak čti,skus i mezi řádky. >> Stránka diskuse

                        Emilooo - Profil | Čt 13.6.2019 21:51:01

                        Dědek - Vodu si musíš přečíst jako knihu.Trvá to x let.Zeptej se Renouše . >> Stránka diskuse

                          Emilooo - Profil | Čt 13.6.2019 21:47:46

                          Dědek -Hele,kluci tam mají maringotky,jsou důchodci,sedí tam 8 měsíců v kuse a taky žádná sláva.Prostě mě tam už nemají nějak moc v lásce.-)) >> Stránka diskuse

                            Emilooo - Profil | Čt 13.6.2019 21:44:54

                            Kondrakar - Dají se nachytat všude.Tady je taky moc lidí nechytne.Zeptej se skworáka. >> Stránka diskuse

                              Emilooo - Profil | Čt 13.6.2019 21:31:46

                              Dědek - Taky,taky. >> Stránka diskuse

                                Emilooo - Profil | Čt 13.6.2019 21:27:31

                                Dědek - Opravdu nemůžu. >> Stránka diskuse

                                  Emilooo - Profil | Čt 13.6.2019 21:26:42

                                  Dědek - To jsou popi na slapy. >> Stránka diskuse

                                    Emilooo - Profil | Čt 13.6.2019 21:23:09

                                      Emilooo - Profil | Čt 13.6.2019 21:18:31

                                      Kondrakar - Dáme si vědět.Chodím tam v létě docela často. >> Stránka diskuse

                                        Emilooo - Profil | Čt 13.6.2019 21:17:21

                                        Emilooo - ukousnu špičku a používám jako popi.-)) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj